Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İtemlerime kayboldu...

AsTrA

Öne çıkan mesajlar

bu sabah oyuna girdim we birde baktım ki lvl 47 magem soyulmuş hiçbişeyi kalmamış..level de düşmüş..
Neyse bunun üzerine Xigenon serverinde bi tane buffer açtım leveli 19 oldu we bizim cafenin sahibi bana scorpion kalkan ve yanan bi tane lupus werdi.Sonra bi yazı geldi server 5 dakika kapanacak diye DC olduk 5 dakka sonra girdiğimizde adamımın leveli 17 olmuş we elindekiler katbolmuş nassıı iştir bu anlamadım arkadaşta yeni adam açmıştı onun da leveli düşmüş
Acaba oyun geri mi alındı???????????
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım o girdigin cafenin bilgisayarında keylogger yuklu olmasından bashka bisey gelmiyor aklıma.ya da birileri seni izliyor login olabilirken gibi seyler geliyor aklıma.
gecmish olsun tekrar[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 27 Şubat 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
sanırım o girdigin cafenin bilgisayarında keylogger yuklu olmasından bashka bisey gelmiyor aklıma.ya da birileri seni izliyor login olabilirken gibi seyler geliyor aklıma.
gecmish olsun tekrar

+1[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 55
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 63:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede +1.

Bu güne kadar Diez hariç 2 serverdada oynadım.Ares ve Xigenon da hatta su an Japon Geri aldıklarını görmedim.Tamam serveri kapatıyorlar ama hep aynı savelerden başlatıyorlar.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :Zeyno
CLaN :YOK CLAN MLAN BOŞ TAKILIYORUM
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

3 aynı yerde olan yer www.knightonlineworld.com yani
Ares 1 - Ares 2 (Bunlar Aynı)
Diez 1 - Diez 2 (Bunlar Aynı)
Xigenon 1 - Xigenon 2 (Bunlar Aynı)

Bunlardaki tek fark 2 olan serverlar yani ares 2 diez 2 xigenon 2 bunlarda CZ (Colony Zone) yok + Abyss te yok (Gerçi var ama gate de yok :D )

2.Serverlar %80 ihtimal genellikle boştur.Yane oynayan var ama 1. serverlara nazaran az ok.Ares'e gelip human char acarsan yardım ederim yada var ise.Orc'san bişi YAPMAM :D[signature][hline]Nation :EL Morad
CLaN :SatanicS
Sosyal ağlarda paylaş

girdiğim bilgisayarda keylogger killer war we beni keyloggerle soymaları pek mümkün değil hadi ben mageye üzülmüyomda lupus ile scorpion nereye gitti soyulmuş olmam imkansız çünkü server kapalıydı ve açıldığı anda girdik ne güzel elimde yanardönerli lupus ile scorpion wardı ezik olsam bile ahhhh ahhh
1 günde iki wurgun yastayım
Şey bide acaba ezik adamıma level kasmama yardım edermisiniz

ŞİMDİ server:Xigenon
lvl:18
NİCK: xXOXx
çıplak bi buffer görürseniz işte o benim ama yakında yakıcam bu gezegeni

[Bu mesaj AsTrA tarafından 27 Şubat 2005 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Adam bana ödünç vermişti zaten magemin soyulmasına üzüldüler öyle werdiler oyundan çıkarken geri wercektim adamda yanımdaki masada bana lvl kastırıodu sonra itemler yok oldu
İyi adamdır o chitin wercek yakında lvlim 30 falan olsunda sonra bende ona CZ de yardım ederim
Sosyal ağlarda paylaş

İlginç bir olay bu itemler arkadaşında server kapanmadan önce vardı dimi peki bu itemler onda yaklaşık 1 saat öncemi eline geçmiş.Anlamadığım olay arkadasın bunları sana verdi.Server geri alındı.O itemler ona gitmesi lazım tekrardan.Biraz saçma bir konu olmuş bence.2 Char birden gitti diyorsun Key logger yada Arkadaşlarından şüpheleniyorum kusura bakma.[signature][hline]Nation :EL Morad
CLaN :SatanicS
Sosyal ağlarda paylaş

Bu itemler yaklaşık 2 haftadır onun inn hostesinde duruyordu itemler bende görünmeyince inn hostesine bi bakmasını söyledim ordada yoktu
ayrıca adam yanımdaki masada oturuyodu we benimle birlikte DC olup banimle birlikte girdi onun bi hile yapması imkansız nasıl iştir anlamadım dandik şeyler de değil walla üzüldüm

ben de magemi soyanların arkadaşlarım olduğunu tahmin ediyorum

[Bu mesaj AsTrA tarafından 27 Şubat 2005 15:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence hack lenmiş olamam çünkü levelim düşmüş stat pointlerim düşmüş we skill pointlerim düşmüş serverle alakalı bişii bu
hem artık her hafta düzenli şifre değiştircem çok dikkatli olucam

[Bu mesaj AsTrA tarafından 27 Şubat 2005 16:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AsTrA, 27 Şubat 2005 15:59 tarihinde demiş ki:
bence hack lenmiş olamam çünkü levelim düşmüş stat pointlerim düşmüş we skill pointlerim düşmüş serverle alakalı bişii bu
hem artık her hafta düzenli şifre değiştircem çok dikkatli olucam

[Bu mesaj AsTrA tarafından 27 Şubat 2005 16:01 tarihinde değiştirilmiştir]

endişe etme yani hacklenmedin sadece rollback oldu. yani server bir süre öncesine gitti. aynı şey benim lvl 60 charıma oldu ve yaklaşık 1 milyarlık item kaybettim. oyundaki iyi priestlardan biriyken oynun bıraktım. çünkü koala admin cevap olarak sadece olur böyle şeyler. hayat devam ediyor dedi. Oyundan çıkarken "save" demeyi unutmayın. yada yeni bir item aldığınızda.
Sosyal ağlarda paylaş

Lanfear: One of the Forsaken. Her real name was Mierin Eronaile. The translation of the Old Tongue name Lanfear is "Daughter of the Night."
She is incredibly beautiful and graceful. She has pale, smooth skin, long, black hair and eyes dark as night. She dresses in white with silver jewelry. She is tall and slender with dark eyes and shoulder-length black hair.

ewet :) aslında Terkedilmiş pek karşılamıyor Forsakenı ama öyle işte terkedildim..[signature][hline]Lanfear
lvl6x priest / ares server
clan: annihilation ==> pressOK
###Bug Defeated Lanfear ###
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AsTrA, 27 Şubat 2005 15:32 tarihinde demiş ki:
girdiğim bilgisayarda keylogger killer war we beni keyloggerle soymaları pek mümkün değil hadi ben mageye üzülmüyomda lupus ile scorpion nereye gitti soyulmuş olmam imkansız çünkü server kapalıydı ve açıldığı anda girdik ne güzel elimde yanardönerli lupus ile scorpion wardı ezik olsam bile ahhhh ahhh
1 günde iki wurgun yastayım
Şey bide acaba ezik adamıma level kasmama yardım edermisiniz

ŞİMDİ server:Xigenon
lvl:18
NİCK: xXOXx
çıplak bi buffer görürseniz işte o benim ama yakında yakıcam bu gezegeni

[Bu mesaj AsTrA tarafından 27 Şubat 2005 15:37 tarihinde değiştirilmiştir]

arkadaşım sana sadece bi sorum olucak: Sen elimde yanar dönerli item vardı scorpion vardı diyorsun. Peki bide şunu söyle: Sen lvl o kadar düşük bi karakterle onları nası eline alıyosun. Ağır gelir sana onlar... Bi açıklama yapmanı bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...