Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultans Türkler olarakYabancı forumlarda moda

pot

Öne çıkan mesajlar

dostum ınan bahsettıgım partıye al vs seklınde degıl dun bır sultansla daha konustum onada soledım bole bırı war bı gunde turkceyı unutuyorlar fılan oda senın dedıgın gıbı dedı aramızda olabılır bırkac kısı fılan dedı ama hepmı bana denk gelıo sızın bu arkadaslarınız ben sıkayet etmıyorum keske ss alsaydımda yolasaydım ozaman anlardın nedemek ıstedıgımı nese tekrar ıyı dıleklerımı sunuyorum sıze umatrım daha basarılı olursunuz ama bukadar cogalmanız cok kotu bızler ıcın heryerde sultans 24 saat ordasınız harpy golem vs vs dun gece ılk defa yer bulabıldım sanırım uyudu sanırım sızınkıler akstım bır lvl[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

Afferim koklaşın, öpüşün, sarılın bakim.

olan jander'e oldu :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki para bir yere kadar ki senin ihtiyacın yok gibi gözküyor Cz de görüğm kadarıyla:) O bayrak olursa cidden çok güzel olur. Bide Abyss in kapılarını açıp kapatmak sizin elinizdemi?[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

o bug devam edıyor ..ama biz sahsen alsak kaleyı kapatmazdık ..bize gore cok buyuk ayıp o olay..
rampage ıcerıde macro yapmak ıcın kapalı tutuyordu ve yaptıda..
edit ve hile arıyorsanız humanlardan slakers orclardan rampageye ıyı bakın ..bilhassa slakers ler orc oldurmeden grade 2 oldu.hatırlayanlar vardır zzzzz ,oooo gıbı nıcklı adamlar np transferı yapıyordu saatlerce onlar slackers lerdi.bunlar perulu gecende ben 17 adam attım hepsı su an slackerslerde ..inanın su perulular gordugum en adi millet..
bı oncekı kale savasında slakersler resmen admın tarafından içeri ısınlandı..(angiboo sanıyorum perulu ve yardımı esırgemıyor )
o yuzden bu gece işimiz allaha kalmaz umarım ..
Sosyal ağlarda paylaş

Ceasar kardeş sen rampage ları bana sor ya ben xig serverını onlar yüzzünden bıraktım accountu bile sattım ares e geçtim,
Hayatımda ilk defa birebir bu kadar ırkçı tiplerle muattap oldum, adamlar sizde kimsiniz biz Amerikalıyız burası bizim serverımız ........... (burayı forum içeriğine uymadıı için sansürledim.) fln diolardı. Ben o serverda lvl 60 mage le lvl 54 assasin bıraktım o kadar nefret ettim adamlardan düşün..
Sosyal ağlarda paylaş

Nede hep millet olarak birşey kamnıtlamak derdindeyiz bir bakın oyuna genelde hep ....-tr , Turk, uniqeTurks ,Türkiye ve mutelif osamanlı isimleri dikkat edin burası dünyaya acık usa bazlı bir server olmasına ragmen bizim kadar bir şey kanıtlamaya çalışan varmı ? Bunun bir oyun olduğunu ve yalnızca keyfini cıkarmaya çalışın. Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda deilsiniz zaten biz Türkiye çok güclü ve büyük bir ülkeyiz bunlara ihtiyacımız olduğunu sanmıyorum. Bu her nekadar başarılı clanların Türk ismi ni yücalticeği anlamına gelsede bir o kadar başarısız clanların Türk ismini alçaltıçağına denk gelir ki bu oyunda free olmasından dolayı bir çok deneyimsiz kimsenin clan kurduğunu görmekteyim

[Bu mesaj pot tarafından 27 Şubat 2005 11:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi çok yanlış düşünüyosun bence. Sonuçta Kimse bu oyunu anasının karnında öğrenmedi, bi şeyleri zamanla öğrendik hepimiz. İnsanlar clan kurucak, hatalar yapıcak ve bu hatalardan ders alıcaklar ki iyiye doğru gitsinler... Zaten hayat da böyle diil midir?
Evet alt tarafı bi oyun ama kim oynadıı oyunda en iyisi olmak istemez ki..
Başarısız Türk Clanlarıyla ilgili bi yorumun olmuş. Tek bi örnek vericem.. Fenerbahçe UEFA kupasından elendi diye adamlara "ya hadi kardeşim siz bizi kötü temsil ediyosunuz, oturun oturduunuz yerde" mi diiceksin? Tabi ki hayır...

Sultans'a bakınca G.Saray'ı görüyorum diyim de ortam biraz yumuşasın :))[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 55
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 63:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

simdi ben bu sultans uzerine daha once de bazı seyler yazdım fakat sonrasında USKO forumunda gordugum np transferlerinin SS leri sonucundan oyle alnımızın teriyle trick yapmadan ortamda grade bir olduk falan diye konusmları gorunce sasırdım.burada bir forum icinde linkleri atmıshlardı.NP transferini cz de yaptıgınız yalanmı yani.haa diyecek olursanız bu yasal hc bir sekilde buna gore bi yasak yok eh tabi anlarım ama grade bir olarak siz adam kesmek yerine danısıklı dovus yapıp arkadashlarınızdan teknin dandik bir orc karakteri kullanıp surekli yanınıza tp edip oldurmekten bashka birsey yapmamıshsınız.simdi bu np transferleri ve bununla ilgili screen shotlar yalanmı uydurmaca mı photoshop hilesi mi.screen shotlardan once de boyl konusanlar vardı np transferi yapılıyor diye.
Siz adam oldurup np alcaz diye kasmadınız ki gerci dier butun buyuk klanlarda da bu durum soz konusu olmushtur.Bu olay hukukta bir bosluk bulup o boshluktan faydalanma isidir resmen.hani yasal olup da etik ahlaka uymaması durtumu.tamam iyi bir klanız saygılıyız ahlaklıyız derseniz ki benim de size sozum sudur:
KOCA BİR YALAN!!![signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

np konusunu once bır sor ..
forumları okudu ısen orada daha once orc olan ve human char ı acmıs bi arkadasımızın kendısıne ait 6 k gibi kucuk bır np yı ,yıne kendıne ait olan dıger char a aktardıgını gormussundur.
serverlerde bu işi ilk defa biz yapsa idik sana sonuna kadar hak verecektim .lakin bu olay üstü kapalı bi sekilde legaldir.
oyunu oynayan arkadaslarda bana hak verecektir ,sıralamaya koysanız bizim arkadasımız en son yapan kısıdır..oda daha önceki muayyenlerine bakarak bu olayı kendinde hak görmüştür..
sonucunda arkadasımız hala bizimle olduğuna göre , bu olay serverlerde legal dir.
bu klan su dk itibarı ile 645.000 np ye sahıptır..okyanusu bırakıp denizde damla aramayın .patusis in su dk ıtıbarı ıle toplam np si 11 k dır..sorun olan np 6k ..
umarım tekrar anlatabıldım ..
hile va hack arıyorsan yanlış adrestesin arkadasım ..ben sana istersen dogrularından 1-2 örnek vereyım ..
rampage ile slackers a git..bak o zaman sonuna kadar haklı cıkacaksın ..hatta sen yanılıyorsun dıyen dahı cıkmayacak ,yaptıgın dogru tespit ile huzurlu ve mutlu olacaksın ..benden soylemesi ..adres yukarıda ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...