Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sultans Türkler olarakYabancı forumlarda moda

pot

Öne çıkan mesajlar

peki bu açılan başlıklar içerisinde sultans için hiçmi olumlu bir yazı yok?

Yoksa bazı clanlar, Türk clanlarını çekemedikleri için sürekli Türk clanlarını kötüleyen başlıklar açıyorlar ve sizde bu istemeden bu başlıkların ve yazıların etkisindemi kalıyorsunuz?

Hiç bu şekilde düşündünüzmü yoksa benmi yanlış düşünüyorum ?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 26 Şubat 2005 20:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sustum sustum ama bir seferlik konuşucam.
Sultans clanının avukatı değilim, herhangi bir bağım yok, seviyor değilim ama sevmiyorda değilim. Yinede bu clanı -her ne olursa olsun- başarısından dolayı kutlamak gerekli. Bu oyundaki hangi grade 1 clan bileğinin hakkıyla grade 1 oldu?
TOWN, immortal, deusmanus gibi clanların ne şekillerde bu hallere geldiğini bilmiyormusunuz? Onlardan bahsederken "büyük clan" tabirini kullanıyoruzda neden sultans tan bahsederken "ezik clan" diyoruz?

ben asla sultans'ı "yere göğe sığdıramayın, övün, popolarını kaldırın, kutlayın, kucaklayın" demiyorum. Ama bu derece üstlerine gitmeyin.
Hile, şike, loot, hack, duğe yöntemleriyle bu hale gelmiş bile olsalar, bu şekilde yönetilen bir oyunda bu şekilde grade1 olmak bence asla hakaret edilecek bir durum değil.

Not : Bu tamamen benim kendi fikrim. Fikirlerimin eleştrilmesine açığımdır. Ama fikirlerime tepki gösterecekseniz lütfen hakaret etmeden tepki gösterin. Bu notu yazmak zorunda kaldım çünkü artık buradaki hemen herkesten herşeyi bekler oldum...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hexxhexaben, 26 Şubat 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım adamın burdaki cevap veriş tarzı sana bazı şeyleri göstermeye yetmiomu???
Ben sadece bunu söylüyorum başka birşeye gerek yok herhalde..

cevap verme tarzı kesinlikle yanlış. o konuda bende sizinle hemfikirim zaten.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

dayanamadım artık napim.
aslında bu tür yorumlar yapmam çok yanlış, ilerde mutlaka başıma bir iş açacak bu yazı ama napim. tutamadım kendimi.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca jander'in o küfürlü yazısının hala şokundayım. hiç beklemezdim ondan böyle bir yazı.. o yazıda çok doldurdu beni... :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

neki abi bu sultans kılanı? o kadar tatava yapıyosunuz sultans ottoman zart zurt pırt diye ama hiç rastlaşmadım bunlara , areste mi bu adamlar nerde?
edit: ulan ne biçim yazıyorum hızlı geldi galiba keyboarda bazı yanlışlıklar oluyor
[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)
http://server3.uploadit.org/files/theunholy-sign.JPG

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 26 Şubat 2005 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

The_Others ile Champions clanı Ally olcakmı acaba? :)
Bu arada fatih abi kılanında bir adet zararlı madde gördüm.... :)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

olurmu olur :)

bu sırada kim o zararlı madde?

Dip : Olm imzanı görenlerde senin mesajların hepsini editliom sancak :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 26 Şubat 2005 21:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundayken konuşuruz abi bu gece sabahlamayı düşünüyoruz. :) Bu arada yeni imazm nası olmuş :)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

ben sabahlıyamıcam bu gece. modemin üzerine nescafe döktüm. pazartesi yeni modem alana kadar geceleri yokum... :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

bakın yazayım ve anlayın ..
1 ... bu klan Türk klanıdır
2 ... clanda hıle yoktur.
3 ...butun Türklere oyun içerisinde elimizden gelen yardımı yapıyoruz ve yapmaya devam edecez.
4 ... maalesef bi gm e sahip degilim
5 ...clanda 60 lvl altı adam yok ..takdır edersınız bu kadar master adam bi şeyler yapacak
6 ... 2 gune grade 1 ız varsa baska turk klanı olmus olan yazın bende bıleyım
7 ... gölge etmeyin başka istirhamımız yok
8 ... alt clanımız % 90 turklerden olusuyor gıdın bakalım onlara ne dıyoruz ..
9 ... 3 klanı kurma hakkımız var yarın kurulacak onada sadece Türkleri alacaz
10 ... bi çogunuz bu oyunu bilmezken biz malezyada masterdik ve Türklerin ne kadar aşagılandıgını sizin hepinizden iyi biliriz..sizden su an en buyuk farkımız kitabına gore oynuyoruz oyunu.. ama siz anlamamkta ısrarcısınız.ben 5 serverlerde 4 adet 60+ char yaptım ve diezdeki charım hala humanlarda en buyuk np ye sahıp..3 aydır oynamadıgım halde..bu bile bi şey anlatmalı size..yazılarınızı okudum bı çogunu gercekten oyunla ilgili bilginiz az..ama bu bir kabahat degil tabii.zamanla sizde çözeceksiniz..
11 ... agresif oldugunuzu ve yaklasımlarınızın önyargılı olduğunu artık kabul edın .
12 BU GECE CSW VAR ALIR ISEK KISMETSE SABAHA ORDA ASILI BAYRAGA BAKIN KIM NE KADAR TURK ANLAYIN..

hepinize saygılar .sadece biraz durun ve düşünün.

not : town clanı bobert in klanıdır ..z-r hilesinin babası olarak kabul edılır bu şahıs ..bilgi olarak verdim ..
ayrıca ben beslatmadım bazı olayları burada bana her turlu kufur edilirken nerede idiniz..iyi bir yaklasım gosterdınızde bizmi yanlıs anladık sizleri..şimdi ben buna mukabil bi kaç kelime konusuncamı suçlu oldum . unutmayın siz rüzgar ekiyorsunuz ,fırtına biçince fırtınayı şikayete hakkınız yok..

[Bu mesaj _CaesaR_ tarafından 26 Şubat 2005 23:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj _CaesaR_ tarafından 26 Şubat 2005 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_CaesaR_, 26 Şubat 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
bakın yazayım ve anlayın ..
1 ... bu klan Türk klanıdır
3 ...butun Türklere oyun içerisinde elimizden gelen yardımı yapıyoruz ve yapmaya devam edecez.

[Bu mesaj _CaesaR_ tarafından 26 Şubat 2005 23:26 tarihinde değiştirilmiştir]

sultansa karsı onyargımın sebebı daha once konustugum bırısının ertesı gun turkceyı unutarak sacmalıklar yazması we kendınce dalga gecmesı ve ayrıca su ana kadar bır sultansa sordugum soruların cevaplanma oranı %0.01 dır oda tam bır cevap degıldı basından defetmeye yonelıktı nese basarılarınızın dewamını dılerım[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptıysalar helal olsun :) Benim hiç sevmediğim clanlardan biri Fire ve oradaki "Garoff" kendisi Türk'tür ama iyi bir insan değildir.Town,(Fire-Slashtown),ImmortalSouls,Deusmanus gibi bazı pelerinli grup Adminin clanları bildigim kadarı ile :)Gerçi artık Fire diye bişi kalmadı oyuna ilk girdiğimiz günlerde çok moda bir clan'dı.Ama şimdi değil.Insanlarda İmmortal olması lazım.Orc larda Town En büyük clan.Resmi sitede acıklamalar vardı sanırım bunlarla ilgili.
Bu arada Sultans Clanınıda Tebrik ediyorum.
[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :Zeyno
CLaN :YOK CLAN MLAN BOŞ TAKILIYORUM
LvL :5x Mage

[Bu mesaj Zeyno tarafından 26 Şubat 2005 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sen bigün yanıma gel yakınsan ekranımdaki pm lere bak .onları cevaplamak için oyun oynayamaz oldum ..bu mesajların %90 ı turk kardeslerımıze aıt..onlara oyun hakkında maddı manevi devamlı yardım etmeye calısıyoruz..senınkı kişisel bi olay..pm ine cevap verilmedi dıye yaptıgın olaya bak ..bence özrün kabahatini aşmış..
size şaka geliyor bu işler..bence biraz nasrettin hocanın damdan düşeni olun ve halimizden anlayın ..

zeyno sen inanıyormusun bu yazdıgın yazıya ..yada ben gm olmusum haberım mi yok ..esland ta işimiz bitti dogal olarak.gel cz ye lvl ın tutuyorsa bak bakalım kac sultans var..lvl 60+ artı adamlara lvl mi kasın dememi bekliyorsun ..
sanırım yazmam gerekli biz areste degiliz Xignon dayız ..diezde muayyenimiz var FURY clanı .
[Bu mesaj _CaesaR_ tarafından 26 Şubat 2005 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj _CaesaR_ tarafından 26 Şubat 2005 23:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sultans orc clanı değilmi ?

bende şüpheye düştüm birden... yanlış hatırlamıyorum dimi? daha 2 saat önce cz de karşılaştım sultanstan 1-2 kişiyle ama yinede şüpheye düştüm birden ?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar size şaka gelmesin ..

ben bu turklerı atın bunlar 5 krş luk adamlar ,ezikler ,bu oyunu oynayamazlar ,oyunda lagın sebebi bunlar gibi bir cok yazı ,forum ve karsılıklı anektot ile karsılastım.
işte turkler geldi ve bu sefer grade 1 oldu.bizler Türk olmanın bilincindeyiz ..bizi ltf olamamakla yargılamayın .şu an clandaki başka milletten insanlara bunu anlattık biz size anlatamıyoruz ona yanıyorum .
gece kaleyı alabılırsek insaallah 3 hilali oraya astıgımda kimin ne oldugunu daha iyi anlayacaklar..
(turk bayragı asamıyoruz sıstemde bayrak yasagı var ..ona en yakın muadil olarak gordugumuz sey 3 hilal..)
bu arada ereste degılız Xignon dayız .orada sultans var ıse bızımle alakası yok ..

[Bu mesaj _CaesaR_ tarafından 26 Şubat 2005 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...