Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiyede Serverını Açsak

Waffen

Öne çıkan mesajlar

toplam 7.500$ paran varsa ve senelik 3.000$ para ödeyebiliyorsan, açtığın serveri server list kısmında gösterebiliyorsun. Yoksa lisans ücreti olarak sanırım 1.500$ istiyorlar...

Ayrıca game server pc de lazım..
Yine ayrıca en az T1 bağlantı vs.vs.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

sırf bir oyun için, server list'te isim görünmesine gerek olmadığını düşünerek açsam bile 1.500$ para vermem. Ayrıca bunun internet bağlantı ücreti ve pc bakım ücreti filanda var..

Gereksiz.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Azimle ..çan mermeri bile deler abicim. :) Olacak bu iş azcık sabır....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

valla avrupa serverini hiç araştırmadım. forumdaki arkadaşların söyledikleri kadar bilgim var.

Türkiye serveri açan adam bence biraz akıl yoksunudur.
Düşünsenize günde 1000 kişi gelip "ağğbiii. sen bi tnaesin. sen varya harikasın. kodunmu osurtursun bu charınla. ağğğbiii şu benim charı az bişi editlesene" diycek.. Editlemeyince orda burda senle ilgili kötü kötü şeyler yazıcak. Millet "Türk serverinin admini, feci poposu kalkık biri" diycekler..

ıykh[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Peki diyenler oyunu oynayabilceklermi? :)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Turk-Ko çok iş yapar. Ama uğraşmak çok dertli ve masraflı.

Göze alabiliyorsan gir bu işe. Ama "beni uyarmadınız" deme. Beleşçi ve yalakalardan dolayı çok başın ağrır.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

oyunun turk serverı acılmayacak ..çünkü çıkıslarımız cok zayıf..
bızdekı oyun serverlerının cıkısları bu oyunu karsılamaya yetmez.
k2 serverlerı nerede ıse sınırsız cıkısa sahıp oldukları halde yaşadıgımız lag prb leri sizlere örnek olmalı..
avrupada italyada acılması planlanıyor fakat gereklı altyapının hazır olmadıgı bılınıyor.
anlayacagınız avrupa serverıde hayal..sanıyorum yıne amerikada acacaklar ve adına avrupa serverı dıyecekler..
fakat bu olay 2-3 ay sonra olacak ..kısmetse..
Sosyal ağlarda paylaş

Turkiyede acilmasi bence Hayal Ultima Online Kadar Kolay deil 900 kb lik Bir Emulator indir ve Serveri ac Basit deil zaten Hat cikislarimiz iyi olsa bile bukadar parayi verecek bir zeki tanimiyorum acikcasi??[signature][hline]§ª§ Site Yapim Asamasinda Knight Online §ª§ //
Mail: [email protected] // MSN[b]
Nick: KuardoN // Server:JpKO 3 // Clan:Epucurean // LvL:5x AsssiaN

Sosyal ağlarda paylaş

Eeennnnn düşük bant genişliği ve bağlantı hızı gerektiren oyun kngiht online. Şu andaki lagın tek sebebi, mgs pc'nin yetersiz olması.. 1 saatte kaç mb data indiriyorsunuz kol oynarken?
servera 10.000 kişinin aynı anda gireceğini düşünerek bunu bir hesaplayın ?

Hala Türkiye çıkışlarının yetmeyeceğinimi düşünüyorsunuz?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

size en son dk haberinide vereyim musadenizle;

buyuk bi ihtimalle dedıgım sekılde avrupa serveri acılacak bu konuda ön anlaşmalar yapıldı..
bunun olması da mart ile nısan ayının sonu arasındakı dılımde olacaktır..
su an resmı ıslemler arastırılıyor ..server avrupa serverı olarak adlandırılacak ve kurucusu MOD tur.

not : fatih ben o bılgılerı k2 serverının yonetıcılerı ıle yapılan toplantıda aldıgım bılgıler dogrultusunda verdım..valla onların yalancısıyım :) lakin cıkıslarımızın cok kotu olduguda ortada ..

[Bu mesaj _CaesaR_ tarafından 27 Şubat 2005 00:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

örnek verdiğin ülkelerden italya güney avrupa, ingilterede kuzey avrupa mip'leri zaten.. Onlarla hiç bir ülke kıyaslanmaz.
Ama Türkiye çıkışları kol server kurmak için yeterli. Çünkü kol çok yüksek upload hızı gerektirmiyor. Server kuracağım zaman bu konuyu araştırırken ulaştırma bakanlığından bile bilgi aldım. Bu konuda eminim yani...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Eh.. Serveri açacak olan kişiye Allah sabır versin diyor ve oyuna geri dönüyorum.

oQo nöbeti sana devrettim :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 26 Şubat 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
toplam 7.500$ paran varsa ve senelik 3.000$ para ödeyebiliyorsan, açtığın serveri server list kısmında gösterebiliyorsun. Yoksa lisans ücreti olarak sanırım 1.500$ istiyorlar...

Ayrıca game server pc de lazım..
Yine ayrıca en az T1 bağlantı vs.vs.

Sanırım bu rakamlar biraz farklıdır bu fiiyata verceklerini sanmam daha doğrusu eminim böyle bir server bence bunun misli misli para kazanır eğer dediklerin doğru ise özel olarak görüşelim şimdi bu parayı verince kurduğumuz serverın gelirlerinin kacı bize ait olacak ve bunu nasıl denetliyecekler ? bence bu rakam 100 binlerce dolarla ancak mukayese olur onbinlerce deil .
Sosyal ağlarda paylaş

birebir araştırdım fiyatları. Aralık ayı sonunda fiyatlar yukarıda yazdığım gibiydi. Tabi o fiyatların yanında bazı ıvır zıvır paralarıda var. Ama belli başlı fiyatlar orada yazdıklarım..[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

oyunun haklarını verirlermi 15000$a ? sadece server listesinde bulunma hakkını veriyorlar. Yani ares, diez, xigenon gibi alt server oluyorsun..

Eğerki ben tek başıma master server açıcam, bi kaç tanede alt server açıcam (örneğin diezturk, aresturk gibi) dersen o zaman fiyatlar uçukluyor...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...