Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

admıne nasıl msj atıcaz

Dismandler

Öne çıkan mesajlar

bugun dts partısı yapıyorum bıtane turk geldı ks yapıyor emmanuella mı ole bısıy dedı partı lutfen ,kusura bakma kardes dolu dedım oda ya at su gavurlardan bırını dedı bende hepsı arkadasım dedım atamam turkler zaten dedım kımı kandırıosun demeye basladı dewam ettı ks ye ya bak arkadasım bosa banlanma dedım sıkayet edıcem sımdı dedım ama nasıl sıkayet edıldıgını bılmıorum tabı blöf yapıorum :) baktım hala dewam edıyor sonra yenı bır partı dts gelınce esc ledım kaldı orda g. gıbı yattı tabı tekrar dewam ettım ama boıdahakıne sıkayet etmek ıstıyorum nasıl yapıcagımı soylersenız sevınırım xhenegon serwerındayım yada ole bısıy :)[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

Xigenon serverinin adminlerini bilmiyorum, ancak başlığı okuyup genellikle online olan ve ban konusunda yetkili admini merak eden Ares kullanıcıları "/pm Realm_Lord" yazarak Ares'te GM'e ulaşabilirler.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

soyle mesaj daha ii olur sanırm: hey pis GM ! kaldır o beyaz k.c.nı da su ks cilere lure culara bir bak. Bunların hepsi madafaka
dersen banlatabilirsin ama banlatacaın kisi kendin de olablirsin :)
bu arada screen shot aldım forumlara yerlestircem ya da screen shotlar da ban sebebi sayılıyor oh ne guzel dersen de ks cilerin birden ortalıktan yokolmasını saglayabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler diezde acil bi admin gm ne haltsa artık bi adam lazım herifin biri tüm lamiaları üstüme çekiyo ks yapıyo bide yetmiyomuş gibi küfür ediyo 3 ü bir arada[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)
http://server3.uploadit.org/files/theunholy-sign.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeyno, 27 Şubat 2005 15:50 tarihinde demiş ki:
Ares :
Realm_Lord
sector

Helper :
pfil

bunlara söylersen yardımcı olurlar sana.

dieeeeeeeeez dieeeeeeeeeez

"Halcyon" bu herif hiç online olmuyo zaten[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)
http://server3.uploadit.org/files/theunholy-sign.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...