Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boss Kesereken Yapılan İşe Baqın...!!!

Bartholomeos

Öne çıkan mesajlar

Trade alımını kapamak lagzım ben hep kapatıyorum meraklılar gelebiliyor daha yaratık ölmeden ne çıkdı diye pm atıp arkadan trade basanlar felan.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

mauahehaehae..

azmı level 55-56 adam kestim level 46 iken :D

dur partideyim bitsin gidelim bi boyunu ölçeyim :):)

not : dilediğim scrollu kullanırım sonra ağlamak yok :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Real den tanırım.aNGeL_oF_DeaTH i dolandırdı :D Şaka bir yana iyi biridir git oyunda Mirage'larını iste verir.:D sonra chitinleri felan hemen cıkarıp verir ciddiyim bir deneyin bak nasıl veriyor :D[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :Zeyno
CLaN :YOK CLAN MLAN BOŞ TAKILIYORUM
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Bartho 60 olam Paper olacam o zaman görüşürüz :D akşam zaten yapmısım 173/173 NP :D yavas yavas baslıom...Akşam Darkness App kastırıyordu hani biz Mastadon kesiyorduk cz de Darkness Dark mare kesıyrdu bende yanındaki APP leri :D oda beni kesti sonra 2 defa neyse bekle az kaldı :)[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :Zeyno
CLaN :YOK CLAN MLAN BOŞ TAKILIYORUM
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Aahuehaeea

Olm kuşbaşı kuşbaşı kesicem seni. Arenanın kapısından içeri giremicen.. Darkmare ye pillarla 1200 çaktım. Sen varya yandın. Bittin olm. :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...