Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boss Kesereken Yapılan İşe Baqın...!!!

Bartholomeos

Öne çıkan mesajlar

www.uploadit.org Gir Buraya Sonra Kayit ol Register den Önüne Menu gelecek Resmi sececeksin Upload diyeceksin Resim JPG Formantında olmalı ama Upload edicek Sana bi link vercek o linki buraya Pastele[signature][hline]§ª§ Site Yapim Asamasinda Knight Online §ª§ //
Mail: [email protected] // MSN[b]
Nick: KuardoN // Server:JpKO 3 // Clan:Epucurean // LvL:5x AsssiaN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bartholomeos, 26 Şubat 2005 12:41 tarihinde demiş ki:
Abi Fotoyu Ekleyemiyorumqi
Adam Uruk Blade Cekiyor O Yetmiyormus Gibi Bana Trade Weriyor... We Bu Adam TnT 'lerden Nick : GuillermoTell.....

o adam dün gece girdi clana ve bununla ilgilecenecem emin ol al bu msn im lütfen resmi yolla bana [email protected]
bir salak yüzünden tüm clanan laf getirtmem.Ve söyledğim gibi o hıyar!!! dün gece girdi daha gireli bir gün bile olmadı.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Yazmıs Oldugum Konu Butun TnT Clan'ına Mal Edilmemiştir Eger Ole Anlasıldıysa Herkez'den Ozur Dilerim Basta TnT Clan'ı Olmaz Uzere Ama Bu AdamLa İlgilenilmesini Rica Ediyorum. BuriaL 'lede Konustuk İlgilencegini Soledi Onada Tşk'kür Ederim...[signature][hline]Ares1/2
Nick: Bartholomeos
LvL: 5x
Clan: KniGht
Sosyal ağlarda paylaş

TnT yakışmaz bir hareket.Bartho'cum ben sence direk Assistanları ile "Min" ike konuş o Türk bak sana baya yardımcı olur genellikle geceleri online ve CZ de oluyor sanırım.Eslant'ta gorebılırsın.Bu gece konus.Burial_tr bilmiyorum ama Min daha cok yardımcı olur sana.[signature][hline]Nation :EL Morad
NicK :Zeyno
CLaN :Atlantis
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Onların web siteleri vardı galıba aksam biri verdı bana ama.Hatırladıgım kadarı ile www.tnt-team.bd gibi tnt-clan.bd gibi bişidi.TAM HATIRLAMIYORUM :D sorry ama oyle bir siteleri varmıs :)[signature][hline]Nation :EL Morad
NicK :Zeyno
CLaN :Atlantis
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeyno, 26 Şubat 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
Onların web siteleri vardı galıba aksam biri verdı bana ama.Hatırladıgım kadarı ile www.tnt-team.bd gibi tnt-clan.bd gibi bişidi.TAM HATIRLAMIYORUM :D sorry ama oyle bir siteleri varmıs :)

www.tnt-clan.be[signature][hline]Nation :EL Morad
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

way.. bartho.
la geçen gün bi partiyle boss kesiomuşun. bossu kestikten sonra partiden çıkıp kutuyu lootlamışsın :D

yakışırmı la delikanlıya ehauehea[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ciddiye alıp alınırsın sen. :)
söyleme şeklim şaka tabi. ama böyle bi dedikodu harbi var.
itiraf et yaptınmı hiç böyle bişi :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

WaLLa soyLendi Janem ama Ne Desem YaLan oLur Herkez Geliyor Yaptınmı die :D
Ama Ne yaLan SoyLeyim Yaptım Cunku bizim boss'a suLandıLar Canta onLara Dustu Bende Yapam Dedim :D artı icinden mirage cıktı içime oturdu :D
Banada Taila Of Shaula Cıktı :D[signature][hline]Ares1/2
Nick: Bartholomeos
LvL: 5x
Clan: KniGht
Sosyal ağlarda paylaş

Valla afiyet olsun canem benim. Ama bizim clanın elemanlarına yapmışsın. Naapcaz şimdi? :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

bilemijem. bizim clana yamuk olmuş sonuçta. gel bakim sen şöyle :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...