Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Yine MAnner :))

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

said:
mrproblem, 25 Şubat 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
arkaaslar manner diye onlarca konudan sonra bir konu daha geldi madem soyle bir fikrim war:
bu manner neler iicn kullanılabilir hadi fikir uretelm.ama klasik fikirler olmasn item upgrade i abbysten item cıkma falan gibi.
ilginc biseyler uretelm hadi!
ne is icin kullanılabilri bu manner?

karakterin daha uzaga iseyebilmesini saglıyo...[signature][hline]nightmareibo, 04 Şubat 2005 23:54 tarihinde demiş ki:
Grizleri nerden bulabilirzzzz ??
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RakipUsta, 25 Şubat 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
said:
mrproblem, 25 Şubat 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
arkaaslar manner diye onlarca konudan sonra bir konu daha geldi madem soyle bir fikrim war:
bu manner neler iicn kullanılabilir hadi fikir uretelm.ama klasik fikirler olmasn item upgrade i abbysten item cıkma falan gibi.
ilginc biseyler uretelm hadi!
ne is icin kullanılabilri bu manner?

karakterin daha uzaga iseyebilmesini saglıyo...

Bak bunun olma İhtimali War Gibi... :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar bu manner muhabbeti kafamı çok bozuyor ve hatta sinirlerimi zıplatıp oynatıyor, ya mannerdır dedik topladıgımız abssyleri mage ile bastık (Bu arada manner 768) pastane açıcak kadar çok kek çıktı...Ama level 46 assasinim var (Ki ben suna kesinlikle inanıyorum asasinler abssy kırdırmakta daha sanslılar özellikle noob roguelar) ne zaman abssy bassam chitin çıkıyo bigun mirage yada shard da çıkacak inşallah...Manner falan hikaye diye dusunuyor sırf adminlerin uydurdugu insanların birbirlerini yrd. etmesi için çıkartılmış bir hikaye oldugunu dusunuyorum...[signature][hline]Name: Kasimpati_1
Nation: Magician
Job: Flame
Level:5+
Clan: artık bir klanım yok
Server: Ares 2
Sosyal ağlarda paylaş

Clanımda 1200 manneri olan level 59 assasinim var. Abyssten zaman zaman chitin düşürüyor, anvilde bazen silahları +8 yapıyor. Ama bazen abyssten 100 bezoar çıkartıp, +1 silahı anvilde patlatabiliyor..

Manner filan boş muhabbet...[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 26 Şubat 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bu manner muhabbeti kafamı çok bozuyor ve hatta sinirlerimi zıplatıp oynatıyor, ya mannerdır dedik topladıgımız abssyleri mage ile bastık (Bu arada manner 768) pastane açıcak kadar çok kek çıktı...Ama level 46 assasinim var (Ki ben suna kesinlikle inanıyorum asasinler abssy kırdırmakta daha sanslılar özellikle noob roguelar) ne zaman abssy bassam chitin çıkıyo bigun mirage yada shard da çıkacak inşallah...Manner falan hikaye diye dusunuyor sırf adminlerin uydurdugu insanların birbirlerini yrd. etmesi için çıkartılmış bir hikaye oldugunu dusunuyorum...

Sana abyss'den bi gün Chitin Bow da düşer, ama o arada ben de bi şekilde totamic bow düşürmüş olurum kendime, o zaman sende benim gibi osura osura dolanırsın abicim. :) Bu arada sana iron bow un la asasin char'ın da basic skill deki o dandik tramvatik bow spellinle başarılar dilerim....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla biz arada bi kasıyoz. Belki ilerde bi işe yaramaya başlar... Geleceği düşünmek lasım :)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...