Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ve Yine MAnner :))

Gift15h

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Aklım iyi ce Karşıktı. Arama Yaptım Birsürü Konu Açılmış YAzılmış Çizilmiş. HEpsi Ayrı Tel Açlıyor. BAzıları MAnner KAsman Gerekior Diyor BAzılarıda Çalışmıyor Falan.. LAmia Kesiorum bir Şey çıkmıyor Dediğimde Herkez MAnner Kas 500 doldukatan Tan Sonra KEs Diyorlar. Oke kolay Yaparız Ama Doğrumu Onu Bilmek İStiyorum..??
Sosyal ağlarda paylaş

n00b ken ben wormlardan ve bandicootlardan kristal, opal vs. çok çıkardım... Herkeste mutlaka çıkartmıştır heralde...:hmm:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

manner abyys gem le yaptıınız itemın kalitesini belirliyor...
ben 140 mannerıma güvenip bir deniyim dedim poi of wiss verdi manner bi 500 gelmeden denemeyim abyysleriniz boşa gitmesin bazıları ise xp i arttırdıını iddaa ediyor ama yoq öle bir şey...
sadece abyys gem hiçbir işe yaramadığı doğru deil :D ama kasmaya değmez bence[signature][hline]I didn't come to play... I came to win...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 24 Şubat 2005 20:44 tarihinde demiş ki:
manner zaten oyunda ki sevap skill i arkadaslar.oyunda ahret section ı war.oraya gittiginizde manneriniza bakılacak ve ona gore hurilerle mi nuriler le mi olcagınız belirlencek

Aahhahaahahahhhahhahahahahhaa

*!YARILIR*[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Rekora gidiyor bu başlık hadi hayırlısı.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

mr yarmışsın yine ;) Umarım sırat köprüsünü bi meganthron üzerinde geçmeyiz :P İşi şakas bu. Şimdi harbiden Adminle birisi bire bir mailleşle ve gelen yazıyı foruma koysak böyle hem daha inandırıcı hemde çok sağlıklı bir bilgi olmazmı?[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

mannerim 865
hic bi işe yaradıgını gormedim
abbysten en iyi drop chittin parca(total bastıgım abbys bugen kadar 200adet civarıdır)
daha iyi drop diye bisey de yok cok lamia lamiros kestim cleaver bile dusmedi hatta premium serviste kullanıyorum ustune ustluk
daha fonksyonel degil MANNER[signature][hline]ANY
Ares/W00tabulous
lvl62/assasin
weapons: dual mirage+7
armors :chittin +7/12 set(pad and pould)
rouge earring/+9dex earring
elf belt
black dragon neckless
dual kekuri rings
Sosyal ağlarda paylaş

Selith'i tavlamak için kullanmak istiyom. :D

Hastasıyım :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 25 Şubat 2005 15:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl yani simdi fikrin manneri ii olana begendiin npc lerin wermesi mi :lol: benm gozum fallen angellarda.yakından bakar dururdum stealth cekip cekip hasta oldum.lamentationlar da hosh lar ama biraz cemkiriyorlar. Eger mannerima gore wercekse - yani item da olabilir wermekten kastettigim ama anladınız siz anladınız - guzel bir fikir :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...