Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kardeşler ölürüm ben bu mirage'a .....

catastrope

Öne çıkan mesajlar

Yaw kardeşim bugün adaın birinde iki adet mirage gördüm. Adama sordum + kaç diye, adaim her ikiside +6 dedi ve ben o an öldüm. Sonra lvlını sordum 48 dedi. Şimdi ben naapıyım adam lvl 48 de eline mirage almış ben 46 yım +6 kukry ile +6 swordbreaker var ve eminim bu lvl 50 de de deişmicek. Diğer karakterlerim 59 ve 56 ama onlarada hiç butür aşmış itemlar çıkmadı. SAdece magein elinde viper var ama zaten onuda arkadaşa sattım o yüzde şimdi en önemli charım assasin.Çıldırmamak elde deil. Adam artık ne kestiyse yada ne kırdıysa bulmuş parayı almış yapmış. Allah aşkına bilen varsa sölesin lvl 46 bi karakterin bi mirage +1 çıkarması için kaç yüz tane abyss kırması lazım. Bunun şans işi oldugunu biliyorum fakat yine de bi tahmin yapıveringari........[signature][hline]Chars:
Lvl 59 fire-cold mage
Lvl 56 buff-heal priest
Lvl 46 assasin
Hepsi diez, ellerinizden öper....

[Bu mesaj catastrope tarafından 19 Şubat 2005 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj catastrope tarafından 19 Şubat 2005 18:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne var yani bende lvl 48 ranger im ama elimde hala +4'te horn cross bow var. Adamlar ellerinde +6 iron bow yada chitin bowlarla dolaşıyolar. Hatta ismini anmayacağım bi abimiz(abimiz dedik bağrımıza bastık bize fena dokundurdu) kendisi asasin char yapıyo hiç bir archery büyüsü açık deil ama elinde +4 iron bow var. Nedir yani.....[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

burada kimse sana kesin bir rakam veremez. birisi der 10 tane, birisi der 100 tane. kesin olan tek $ey ne kadar fazla absy basarsan o kadar cikma ihtmalin yukselir, tabi biraz $ans i$i bu. ama bence misal tutup 100 tane abys basacagina al sat hepsini. o itemleri alacak kadar para kazanirsin zaten.[signature][hline]Nick: Druenler
Level: 4X
Clan: ::SuperNoVa::
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dismandler, 19 Şubat 2005 19:40 tarihinde demiş ki:
unutmaya calısıyorum ama sıolım madem lvl 34 arka 30 tane abbys werdım 2 prıst chtın armor 1chtın warıor armor bırde chtın rogue armor cıktı en ılgıncıde 1 adet hıc kullanılmamıs :) +1 shard cıktı bende ..

kardeş o shard hikayesi cidd ciddi bu forumda kapanmıcak bi konu sanırım. keşke yapmasaydın ama naapalım her işte bir hayır vardır.... (bu iştede bi hayır varsa harbiden bu söze inanıcam)[signature][hline]Chars:
lvl 56 buff-heal priest
Lvl 46 assasin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 19 Şubat 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
ya Nesi Varki ben JpKo da lvl 29 da elime mirage aldim 2 tane?

japon koda olsaydım eminim bende alırdım fakat usko da bunu yapmak için nası bi varlık olman gerektigini çözemedim :P[signature][hline]Chars:
lvl 56 buff-heal priest
Lvl 46 assasin
Sosyal ağlarda paylaş

Konu fazla eski değilmiş uplamakta kusur yapmamış oluruz diyerek bu oyuna 3 hafta önce başlamış bir assasian olarak bir kaç sorum var.
Bu abyss gem ler nasıl kullanılır?(Cidden merak ediyorum
)
Ayrıca level 39'um Elimde +1 Sword Breaker ve +4 assasian dagger diye bir şey var.Silah olarak tavsiyeniz nedir.? Birde daha kury mi ne onu bile bulamamış biri olarak silah nasıl temin edebilirim.

Sorularımı yanıtlayanlara şimdiden teşekkürler[signature][hline]Bizi bilen bilir.www.sihirlisayfalar.com
Emulator&scripting game.lokum.net
Sosyal ağlarda paylaş

pazardan satın alabilrisiniz.+6 kukry i 5m ye pazardan bulmak mumkun.brethte kukry dusuren yaratık bilmiorm ama eslantta lamilardan dusuor gerci bana hc denk gelmedi.para kasın biraz silahlarınız duzeltin.kendinize belli level sınırları koyun o levela ulasınca para kasın itemları duzeltin.sonra tekrar bir level sınırına kadar xp kasın.kukry +6 lar icin ideal sınır 45 mesela.sonra level 50 lerde cleaver +6 ya gecebilirsiniz.ha cok ii para kazanırım diorsanız bu level sınırlarını geriye de cekebilirsiniz.mirage lar icin level 55 sonrası musaittir.60 a geldiginizde shard icin kasarsınız.Bununla birlikte chitin sheller icin.master olup itemları duzelttikten sonra np ye kasabilirsiniz de ama isteyen partisini kurar gider cz de np ye kasar.hatta assasinler icin level 55ten sonra ısınma turlarını cz de atmaya baslamalı level 60 a geldiinde cz en cıkmamalı klan arkadaslarına eslantta brethte level yardımı gerekmiorsa
Sosyal ağlarda paylaş

abbys kasın gunde 1 er saat 3 gun sonra alırsınız
bizim clanda shard ı +7 giderken yakan adam aglayıp 1 hafta abyss kasıp bi daha shard almıstı
biraz zaman sadece ...
zzzzzzz[signature][hline]ANY
Ares/W00tabulous
lvl62/assasin
weapons: dual mirage+7
armors :chittin +7/12 set(pad and pould)
rouge earring/+9dex earring
elf belt
black dragon neckless
dual kekuri rings
Sosyal ağlarda paylaş

any de turkmush :) bildigimizden cok daha fazla turk war bu serverda aman allam :)
gunde bir saat kasarak kac abbys geciyor ele?
bir hafta kassan gunde 20 abbys toplasan bir saat icinde
150 abbys bunların tanesini 200 den satarak milleti kazıkladıgını dusunsen 30 milyon para.30 milyona shard+7 satan warsa beni bulsun ben ona 60 werip alırım.
her 150 abbys basısında shard cıkartan warsa o da bana gelsin ben ona 450 abbys weririm yeterki bana iki shard wersin.
hc sanmıyorum gunde bir saatten bir haftada shard sahibi olunacagını.
hani o 150 abbys i bastın diyelim ve bir ton chitin cıktı we onları da sattın surekli merchant olarak.
cozum bu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

eet gunde 1 saat kukury icin ornek ti zaten
shard icin adam abbys ten baska nerdeyse hic bir sey yapmadı
sanırım gunde 6 saat abbys yapmıstır cunku oyunda xp veya np icin gelmedi hiç
6saat 1 haftada 100m +1 shard a yeter onuda upgrade ediyor
bende mirage larımı upgrade ettim +7 e kadar satın almadım
35m aldım şimdi 200m :D[signature][hline]ANY
Ares/W00tabulous
lvl62/assasin
weapons: dual mirage+7
armors :chittin +7/12 set(pad and pould)
rouge earring/+9dex earring
elf belt
black dragon neckless
dual kekuri rings
Sosyal ağlarda paylaş

wala upgrade olayı adamı sinir stres sahibi ediyor.o yuzden kullanacagım malzemeleri upgrade etme olayını bıraktım ben.para kasarım satın alırm daha iyi.shard icin cok kasmak gerekiyor gibi ama onu da bi sekilde hallederm.
kukry icin abbyste yeterli bir sure haftada bir saat hergun cok rahat iki adet +6 kukry parası cıkarır.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bi hafta zaman buldukça abyss te kastım. 130 tane tane gem topladım ve onları gidip npc de kırdırdım. tabiki keklerden bol bişey çıkmadı. 2-3 tane de chitin item çıktı. ve şimdi onları satmakta zorlanıyorum. keşke gemleri kırdırmayıp npc nin önünde satışa sunsaydım diye düşünüyorum. 130 tane gem i en düşük fiyattan, örneği 150k dan satsaydım 19.5 m param olurdu. şimdi çıkan chitinleri satsam bile elime o kadar para geçmiyor. sakın ola gemlerinizi kırdırmayın, satın gitsin. ben bundan sonra öyle yapacağım. upgrade işinede girmiyorum. kardeşim ben paramı kasarım, sonra pazarda hazır itemleri parasını bastırıp alırım. hiç olmazsa sinirlerim bozulmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bende de bi tan +3 mirage var abi ne olmuş lvl 45 im :D
ama abyys ten çıkmadı.satın aldım.parayıda ultra premium üyelikle kastım bide pazarda ucuz item alıp pahalıya sattım.mesala 3 gün önce +5 cleaver aldım 12,5 m ye.iki gün önce 15 m ye koydum pazara aldılar.ticaret yap dostum.abyys melesi tamamen şans.ben yüzlerce kırdırdım tamam chitin çıktı ama silah olarak bi slayer ile glave çıktı.arkadaş geçen gün 20 tane kırdırdı al sana shard ..gelde kafayı yeme.anlayacağım tamamen şans şans.bizde olmayanından :-P[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: Champions :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DReaM_BoY, 25 Şubat 2005 13:56 tarihinde demiş ki:
arkadaş geçen gün 20 tane kırdırdı al sana shard ..

4 tane kirdirdi :D
hatta sonuncuyu pazara koyup satcakti :D
onuda kirdiriyim dedi shard cikti :)
n00b $ansi i$te..[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Any, 25 Şubat 2005 12:18 tarihinde demiş ki:
eet gunde 1 saat kukury icin ornek ti zaten
shard icin adam abbys ten baska nerdeyse hic bir sey yapmadı
sanırım gunde 6 saat abbys yapmıstır cunku oyunda xp veya np icin gelmedi hiç
6saat 1 haftada 100m +1 shard a yeter onuda upgrade ediyor
bende mirage larımı upgrade ettim +7 e kadar satın almadım
35m aldım şimdi 200m :D

yapma be any..!6 saat 1 haftada 100 m ??kim diyo bunu?çünkü yalan söylüyo.ben bir ara abyys kolik olmuştum nerdeyse hiç abartısız günde 3 saatten 1 ay boyunca çıkmadım abyysten.mage ile auto loot varken hemde.ama dediğin kadar param olmadı.abyys oldu kırdımdım içim dışım kek potion oldu :D chitinde çıktı tabi. ama 1 haftada değil br ayda 100 m yaparım diyen varsa istediği iddaaya girebilirim :)[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: Champions :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...