Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hırsızlık

hunhar06

Öne çıkan mesajlar

slm arkadaslar
Bugun basıma geleni anlatavağım 30 dk. önceydi. Gene bir Türk tarafından 4 charım da (lvl 52 mage,lvl 51 mage, lvl 27 rouge, lvl 40 mage, ) soyuldu. Zarar 250 milyon.
sebebi de bu yeni toplama programı. türkün birisi yanıma yanaştı ve bir adres verdi. adresteki .zip indirip açtıktan sora oyun surekli dc olmaya başladı ve yarım saat sora girdiğim de bu charlar boşaltılmıştı.
Yani hırsızlığın başka yöntemleri de var Trade den başka.
Bu indirdiğimiz .zip progaramı oyuna girilen bütün charların id ve şifrelerini yolluyor program sahibine. Bu sürüm de kesinlikle bir program çalışmaz adminle önlemlerini sağlam almışlar kimseye güvenmeyin yaklaşıpta size bir kıyak diye bise vereceklerin sözüne inanmayın kesinlikle.
Oyunda tek arkadaşınız olmayacaklar Türkler olsun (arkadşınız olmayan)
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com//view.php?id=118092 linkinde, "1.279 Update hakkında." isimli yazının altında aynen şöyle yazmıştım :

"Başka sitelerden update çekmeyeyimmi?"
Çekmeyin. İçlerinde virüs, trojan bulunabilir veya account şifrelerinizi çalmak için yazılmış bir programda olabilir. Herşeyde olduğu gibi Knight OnLine'ye yükleyeceğiniz herşeyi kendi resmi sitesinden çekin. Başka yerden çekmeyin.

Arkadaşlar. Bizler bu dökümanları sizler okuyun ve bilgilenin diye yazıyoruz. Lütfen biraz okuyun. Rica ediyorum. Sonra kendinizle beraber bizide üzmeyin böyle hacklenerek.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Eti Top Kek i bilirmisin?

Bir an ağzımda onun tadı geldi...

:D :D :D[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Yetenek lağzım.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

iyi olmuş demekten alamıcam kendimi ve bunu şimdi haksız ve sebepsiz yere soyledigimi dusunenlere acıklama yapmak icin bile kasmayacagım.
edit : cunku soruların cevabı hacklenen bilmem ne olan adamda gizli.

[Bu mesaj yazik tarafından 26 Şubat 2005 17:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar sitenin adını werebilirmisiniz?????????
ben biliyorum bi site içinde keylogger war bunu yapan da bizim ordan biri
Utandım şimdi............
bi baktım ki binlerce şifre adamın e mailinde yapmayın auto loot falan indirmeyin şifrenizi alıp sizin herşeyinizi soyuyo a.q. herifi national pointinizi bile[signature][hline] ...... OKUMA YAZMAM YOK
::::::: BARNAK BASTIM
:::::::
:::::
Sosyal ağlarda paylaş

AsTrA, elemanın bilgilerini versende, gm lerle bir ilişki haline soksak ?[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

adam bunu yaparken kendi adamıyla oynamıyo başka elemanlar adresi werio oda soyuyo
hem bi tane master magesi wardı hacklendi
level düştü 56 oldu
sonra adminden doğum tarihini istedi falan
şifresini değiştirdi ama şifreyi unuttu o da allahından buldu
şimdi Xıgenon serverinde ezik adamla oynuyo

[Bu mesaj AsTrA tarafından 26 Şubat 2005 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...