Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peer2mail

Bonus

Öne çıkan mesajlar

evet emule de falan olduğu gibi sıraya koymak istiyorum.böyle 1 hafta kapatmiim indirsin herşeyi.öbür türlü biri bitince öbürünü eklemek falan kastırıyor çünkü linkler forumda yazıyor ve ne indireceğimi unutuyorum heheh.ama ona çözüm olarak linklerin olduğu sayfaları favoritese attım ordan sırayla indiricem.
Sosyal ağlarda paylaş

nesini anlamadın Programı yukledikten sonra burada verilen sitelerden birine gir ve bakın forumlarında Verilen bir adress bulduğunde (misal gmail olsun) Programın icinden gmail i ac (browser var icinde) verilen acc name ve password ile gir Sonra da download tusu ile indir Zaten bahsedilen sitelerde ayrıntılı olarak anlatılıyor Herseyı hazır bekleme Arastır biraz

http://www.molehiya.com/index.php?showtopic=10127
bir bak istersen Ben buradan oğrenmıstım...[signature][hline]...::Çekip Gidicem Buralardan::...
tık

[Bu mesaj Smooth tarafından 11 Şubat 2005 21:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Smooth tarafından 11 Şubat 2005 21:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi diger turk forumlarında tursoft kadar genis film icerigi yok. coguna baktım forumum.org mp3siteniz molehiya falan. bence en kaliteli turkce site tursoft. hem adanzye film oyun gibisinden kısımlar koyuyorlar film sarki oyun geldigi anda. sayfa sayfa gezmeden istediginiz filmi sipsak bulabiliyorsunuz. ingilizce yabancı p2m sitesi ben hic gormedim ilginctir ki. olsa guzel olucak.[signature][hline]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 12 Şubat 2005 11:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...