Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Empire

Reflective

Öne çıkan mesajlar

Dear Knight Online e-Gamers,

Happy New Year 2005 to all our Knight Online gamers out there. We wish everyone here the best of the 2005. As such we receive news that we are going to get the latest client "Return of the King" from Korea version or "Knight Empire" China version translated to English version. It will be launched after the client went through a short closed beta period for debugging.

We would like to express our gratitude to all the Knight Online gamers for thier continous support and loyalty.

Thank you and have a Happy New Year!

Regards,
Knight Online Team

bu herifler empireye geçiyor biz hala ko takılıyoruz nezaman geçer bizim us server bilen varmı?[signature][hline]Knight Online
Nick :ViernaDoUrden Level:5x
Server: Diez Speciality:Lightning Mage
Race:El Morad (İnsan)
Sosyal ağlarda paylaş

SAnmam bisde fazla deişiklik olcanı hatta usko deişmeyebilir ama sitede var ss ler görüntü çok farklı guardlar troll king kadar bardishin şekli farklı chitinlerin omuzları ve dizlerinde dikenler var en güseli grafik kalitesi süper :D http://forum.paticik.com/view.php?id=107345

[Bu mesaj BuRiAL tarafından 18 Ocak 2005 12:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ko dan daha güzel olcağı kesinde benim en heyecanla beklediğim şey şu:

* adamın biri knight online açar *
* server seçer *
* char ekranında alt+tab yapar *
* ko hack açar *
* oyuna girer *
* Your Account Has Been Blocked yazısını görür *
...
[signature][hline]K N I G H T _ O N L I N E
Name:RocknCoke
Class:Sorcerer
Speciality:Flame
Main Weapon:+7/56 Flame Wizard Staff
Server:Xigenon
Level:4x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc

Sosyal ağlarda paylaş

öyle sana dur sen

rogueların hide ve stealthlarını görüyosun (yok deme var biliyorum)
canın 1 kalsa bire /town yapabiliyosun f12 tuşu ile ki zaten rampage üyesini 10vs1 kesiyoduk cz de adam canı çok azken bastı gitti[signature][hline]K N I G H T _ O N L I N E
Name:RocknCoke
Class:Sorcerer
Speciality:Flame
Main Weapon:+7/56 Flame Wizard Staff
Server:Xigenon
Level:4x
Np:100
Clan:PaticiK
Nationality:Orc

Sosyal ağlarda paylaş

Beyler çok bahsedildiği için KOhack aradım nette, buldum da... Yalnız "hack" adı altında çıkarılan programların çoğunda trojan var, belki scan etmeden açmışsınızdır diye söylüyorum. Amman diim sakın elleşmeyin.. Hit sayısı bayağı fazla olan siteler bunlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ahah.. kasımpatı manyakı seni. levelin kaçki la n00b :-P
harunga yatırdı olm seni daha ne konuşuon. karizman "0" oldu :D :lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

yine USKO forumlarında cıtlatmıshlardı moderatorler.uzerinden bir kac hafta gecti okuyalı sanırm.linki bulmaya kassam yapamam ama hatta EU server i acılacak dendiginde bazıları da turkler oraya gecer kurtuluruz demislerdi.hatta bizden de biri bizden kurtulursunuz da serverınız bombosh kalır bir tad alamazsınız demisti oyle atısmalar iceren bir topic icinde EU serwerından da soz edilmisti.ne zaman acılacagi hakkında bilgi werilmiyor.
ayrıca bu KE den bir expansion olarak bahsediliyor.JPKO da olan KE nasıl yani USKO dan farkı sadece harita mı?
anlatabilir misiniz arkadaslar?
bir de ust postlarda werdigim linkte KE geldiginde artk rahatlarsınız bosh yer bulma konusunda demisler.Acaba ekstra mekanlar mı acılacak ust leveller icin yoksa MAP ler devasa hale mi gelcek? fikri olan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...