Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CZ taktikleri

pot

Öne çıkan mesajlar

Evt genelde bizim clanları hic cz de görmüyorum belli baslı mesela kiliklayı gibi isimler dısında czde türk sayısı az genelde abbys de noopları kesmeyi tercih ediyorlar sanırım oyunda cokluğumuza rağmen cz yi tercih etmiyorlar bakın cz de grup önemli level o kadar da önemli deil .
Bir kac taktik
1 - Mutlaka konusma programı kullanın (ventrilog gibi)
2 - Rakibinizi trade spwnmıyla aparkat edebilirsiniz tam dalarken siz veya arkınız trade bombardımana tutar o daha ne olduğunu anlayıncaya kadar zaten kesilmiştir .
Bunlara ekleme yapın ben gerek görürsem kullandığım bazı basit taktikleri de yazıcam

orc
level 61
herşey +7
np 30k
Günlük 200k maaş alıyor
clanı bile var
Sosyal ağlarda paylaş

mesela ben her czye gittiğimde trade açıktı ama kapatmaya gerek yoktu ben çünkü arka adamıydım
mage arkadan büyüyü döşer warior yada herhangi bir melee mageye ulaşmasını engeller adamlarnmage eğer iyi bir mage ise kolay olur yeterki öndeki adamlar oyalasın
not:Magenin iyiliği kendi yeteneğinden değil itemlerinden ve skillinden gelir[signature][hline]Marijuana
I Love LinkinTalicA
Sosyal ağlarda paylaş

ya daha once de bu konu ile ilgili topic actım ama bilen biri cıkıp yazmadı.ventrillo ya da teamspeak program kullanımları hakkında bilgili bir arkadas nasıl kullanıldıgını anlatabilir mi.
sanırm server programı da war ayrıca.Mutlaka birinin bilgisayarına kurulmalı mı o server uzernden mi baglanılmalı.
mesela bizm klan genel olarak ew kullanıcılarından olusmakta serverın kurulumu baglantı hızını nasıl etkiliyor ya da kurulması gerekli mi?
genisce anlatan biri olursa bu konuyu cok bahtiyar olacagım[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:5x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
Ah bu ben nerelere gitsem diodm da aslında hadi gel gidelm salla gerisini,tırmanmaktan yorulduysan sana yukardan uzatırım elimi
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...