Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telekom'un sitesi yeniden hacklendi!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

eleman biraz yüksekten uçmuş

bütün gov.trleri hacklemek ? ehe komik olmuş bu
www.mit.gov.tr ve www.tsk.gov.tr gibi sitele el sürerse allah yardımcısı olsun derim :)[hline]Dark-dr benim adım
Adamı pvpde dagıtırım
Rastgele herkese saldırırım
Korkmam kimseden bi kişi dışında

Saygıyla eğilirim onu görünce
Ustamdır o benim pvpde
Canınamı susadın gidiyosun ölüme
Kaç hemen ordan onu görünce
Sen kralsın Popeye pvpde
Sosyal ağlarda paylaş

gov.tr lerin bile kendini korumaktan aciz olduğu bir ülkedeyiz?! vede insanlar birbirlerine bu kadar kin duyuyorlar. siteleri hackleyerek sadece ordaki sitelerden sorumlu kişilerin zamanını almış olursunuz.(sitelerden sorumlu birkaç kişi tutamayacak kadar cimride olabilirler tabi). bu arada yanlış anlamayın bende o adamlardan nefret etmeye başladım ama siteleri onarmakla görevli olanlara değil(varsa böyle kişiler), yedek hat almayı düşünmekten aciz veya düşünmesine rağmen cimrilik yapan kişilere[hline]I'm one of the keepers of wilderness and here to help...
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Mirluin, 15 June 2003 09:35 tarihinde demiş ki:
gov.tr lerin bile kendini korumaktan aciz olduğu bir ülkedeyiz?! vede insanlar birbirlerine bu kadar kin duyuyorlar. siteleri hackleyerek sadece ordaki sitelerden sorumlu kişilerin zamanını almış olursunuz.(sitelerden sorumlu birkaç kişi tutamayacak kadar cimride olabilirler tabi). bu arada yanlış anlamayın bende o adamlardan nefret etmeye başladım ama siteleri onarmakla görevli olanlara değil(varsa böyle kişiler), yedek hat almayı düşünmekten aciz veya düşünmesine rağmen cimrilik yapan kişilere[hline]I'm one of the keepers of wilderness and here to help...

baştakiler işte
paraları halktan toplayıp toplayıp ne yapıyolar bi bilsem

maşallah adamalr resmen sömürüyo karşılıgıdna gram yatırım yok
sonrada imkanlar sınırlı falan

ya bi nah smiley i olsa fena olmaz hane :P[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Telokom sitesinin ilk hacklenmeleri degil bildigim kadari ile.

Eskiden alldas.org vardı
dakikası dakikasına izleyebiliyordunuz neresi kim tarafından kaç sefer hacklenmiş diye. Acaip keyifliydi. Hem hacklendigi andaki web sitelerini de saklıyorlardı arşivlerde. Oradan hatırlıyorum telekomun bilimum sitelerinin hacklendigini.

Ama tabi alldas org'un da canına okudular sonradan.

Emsal bir web sitesi de olmadı bir daha takip edecegimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...