Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diez 2 den bir soru.....

Tenochitlan

Öne çıkan mesajlar

Diez server ında adminlerin cozemedigi bir bug var buyuzden bu server daki bug diger tum server larıda etkliyor ( lag olusmasının asıl kaynagı ) diez 2 nin kapatılmasının sebebi bu bug ın etkisi azaltmak.fakat bunu yaptıklarında 35 000 kayıtlı members oyun icinde kalarak tum account ları da kilitlendi dolayısıyla diez 2 server ını tekrar acmak zorunda kaldırlar.ama yakında diez 2 server da tamamen ortadan kalkıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk etapta tum members ları baska (yeni) bir server a gecirmeyi dusunduler ama accoutlar aktarılırken seninde bildigin gibi matematiksel sapmalar olustu ve basaramadılar accoutlar leveller ve itemler karıstı hatırlarsanız 1-1,5 ay once serevr 1,5 gun yoktu bu sorunla ugrastılar daha sonra diez_2 yi kapatarak ki asıl bug diez 2 bu sorunu ortadan kaldırmayı planladılar cunku diez deki bug ARES ve xiegnonuda etkiliyordu.ve basarılı oldular ama unuttukları birsey vardı icerdeki kayıtlı uyeler ( 35 000 kişi ) . simdi ise diez de ki yazılım hatalarını ortadan kaldırmak icin yeni bir makinaya server ı gecirmeyi dusunuyorlar ama bu su an ki e-games in teknolojisiyle ulasamıcakları bir gercekmis.bu yuzden diez 2 yi kaldıracaklar tamamen
Sosyal ağlarda paylaş

neo gm leri cepten aradın herhalde.
yok hayır arkadaşlar gm lerle sürekli konuştukları halde böyle birşey söylemiyorlarda.
senin kaynakların aşmış herhalde!!!!![signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Lifestoned
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili kardesim ben sadece bildigimi soluyorum hem sen beni iyi tanırsın Cz de ;) o yuzden benim sozume inanırsın belki kim oldugumu bilsen o yuzden ben sadece mr kardesime bir yazı yazdım ama bildigimi yazdım benim yalan la dolanla isim olmaz he gm mi mi tanıyormuyum evet tanıyorum ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...