Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ProgIstanbul 2005

Bathory

Öne çıkan mesajlar

San Fransisco'lu süper progressive grubu olan Enchant ve isveç'in bagrından kopan Andromeda grubu ProgIstanbul kapsamında 27 Mart (Enchant), 30 Nisan (Andromeda) tarihlerinde Istanbul'da konser verecek.
progressive dinliyosanız zaten biliyosunuzdur grupları.
Ama bilmeyenler için Enchant'ın At Death's Door,The Thirst ve Progtology;Andromeda'dan da Arch Angel ve The Words Unspoken $arkıları tavsiye edilir.[signature][hline]just g3nk
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi bu kadar değil di mi ProgIstanbul'un[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

Ark sırasında stage diving garip kaçar dimi başka türlü gösteriyim ben sevincimi[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

sufer yaa gelmek lazim...[signature][hline]Ardeth 10 Şubat 2005 00:38' da demişki:
''herşeyin ölçüsü insandır''(sofistlerden alinti)
Ve gene Ardeth Bence en tehlike olan Raistin, zeki olmak değil, zeki olduğunu düşünmektir.
Ve son olarak sevdigim laflar:Nietzsche "Hayat bir savaş okuludur. Öldürmeyen yaragüçlendirir" Nietzsche Edmund Husserl "şeylere dönelim!"
ve son olarak Stuart Mill " Kendinden hoşnut bir domuz olmaktansa, hoşnutsuz bir insan olmak yeğdir, memnun bir aptal olmaktansa hoşnutsuz bir Sokrates olmak yeğdir."
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle Rockistanbul Org'u canı gönülden tebrik ediyorum, ama bence pek akıllı bir iş yapmıyorlar.Yani POS severin bile oldukça az olduğu ülkemizde böyle bir fest onları batırır.Aslında nasıl bir fest onu da anlamadım.Yani böyle ayrı ayrı konserler mi olucak bilmiyorum ama, enchant vs gibi gruplarla yürümez bu iş.Koskoca Fates Warning geliyor millette tepki sıfır.Eğer milleti toplamak istiyorlarsa POS'u DT'yi tekrar getirmeleri lazım.Zaten POS turnesi gibi bir şey düşünülüyordu yanılmıyorsam.Bu feste Queensryche çok yakışır headliner olaraktan.İnşallah daha baba grupları getirirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Enchant ve Disenchant ı arka arkaya isteriz!

Hatta karşılıklı geçip, dudaklarının arasına kürdan koyup atışsınlar[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...