Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ANVIL upgrade

pot

Öne çıkan mesajlar

Bunu bir forumdan aldım ilginc geldi bana
thats cause there are too much duped items...
listen, every item has a id number... so the highest id is the max amount of items available...

if there are now more items total them the max id every update will fail.
example.... highest shard +5 id is 1000
now there are 1001 shard +5 ingame cause duping...
so every shard update from +4 to +5 will fail until the other ppl failed by try to update there shard +5 to +6
got it

Diyorki serverda mesela shard dan 1000 diyelimki +5 1000 tane olmasına izin veriliyor siz +4 den +5 kasarken o sıra zaten serverda 1000 tane +5 varsa bu item yanıyor ama zaten birisi +5 den +6 kasarken yakmıs 999 a dusmusse sizinki +5 oluyor bunuda dup culer cogaldıgından onları engellemek için son duzenleme olarak yapmıslar boylece dup u yok etmisler ilginc ve mantıklı bir yazı yalnızca size sunmak istedim
Sosyal ağlarda paylaş

Rezalet saçmalık direk. Krallar oyunu bırakmaz ise veya item ları patlatmas ıse kimse kral olamıycak [signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak

[Bu mesaj Wolas tarafından 25 Şubat 2005 01:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

topiği okuyunca insan birden "anvil'mi upgrade edilio" gibi düşünüo :lol:
"bende bi anvil var. +7 ye çıkartcam. ne basmam lazım?"
:lol: [signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 25 Şubat 2005 05:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 25 Şubat 2005 00:42 tarihinde demiş ki:
Düsününce sistem olarak ilginc geliyo ama ko bu sistemi yapabilecek kapasitede degil.
Dünya üzerindeki item lerin id lerını denetleyebilseler zaten dupe olmaz ;)

sistem kolayda mantıksız neden 1000 tane shard limiti koysunlar ki? ozmn torpil olayı çıkar[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)
Sosyal ağlarda paylaş

Tam tersi memedcim :) bu adamlar yapar,yani 1000 shard limiti koyar.Ama onu denetleyemezler,yapamıyorlar.
Zamanında bir eleman yazmıstı foruma, eleman tam hatırlamıyorum fakat baya bi terim falanda vermisti,söyle yaparsanız söyle olur.idler dupe olunca size gösterir,sizde hemen geri alırsınız falan diye.Adamlar yapamıyor.Yoksa dupe engellenemiycek biseymi sence.
Sosyal ağlarda paylaş

dupe var mı diyosun hala? bide ben zaten gm in hacklendigini görmüşüm artık ölsemde gam yemem o ayrı konu[signature][hline]lvl 45 glacier/light - karus - diez
lvl 46 assassin - karus -diez
(clan teklifleriniz degerlendirilir)

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 25 Şubat 2005 07:46 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...