Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Clan Arıyorum!!!

Zoto

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar, hızlı level atlayamadığım için bir klana girmiştim fakat o polonyalı ingilizce bilmeyen arkadaşlarla anlaşamamaktan çok bunaldım . Siz türk kardeşlerimin olduğu bir klana girmek istiyorum şu anda hızlı level kasamıyorum kasacak kişi olmadığı için. Beni kabul edebilecek arkadaşlarım varsa lütfen bildirin
El morad 4* level fire-ice mage ares te oynuyorum isterseniz re distrubute yapa bilirim

daha blast scroll çıkaramadım (önceki topicten beri... :D)

size yük olmıycamı temin edebilirm

Teşekkürler...[signature][hline]I didn't come to play... I came to win...
Sosyal ağlarda paylaş

paperqueen miranda ben beraber golem kesmiştik :P:P:P şu an oyunda diilim okuldayım hala çıkamadım hoca yı kekleyip kütüphaneye gittim ödev var diye odtü yü bilirsin bu gece yurtta kalacam boş varmış ama yarın alabilirsin[signature][hline]I didn't come to play... I came to win...
Sosyal ağlarda paylaş

bende clan arıyorum
2 tane lvl 46 assassin
lvl 47 buffer
2 tane lvl 46 mage biri flame/glacier biride glacier/light

neredeyse başlı başına clanız 3 kişiyiz rogue ve mageler 2 kişinin varsa bize göre clan toplu halde girebiliriz. roguelar öncelikli[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

paperqueen kardeşimi aradım 15 dakka sora online olablirmiş alırmısın ozman valla her yurtta bilg olması çok iyi ya zaten görevli de arkadaşımız :P çok rahatım bi ara knight mı indirsem buraya da ... nese boşver olmaz öle[signature][hline]I didn't come to play... I came to win...
Sosyal ağlarda paylaş

az önce kardeşim aradı klana almışsınız beni sanırım teşekkür etmek istiyorum.

size yardımcı olabilicek kadar olurum...
cumartesiki savaşta tüm nationalımı kaybettim. paramla 200 np aldım ;P
yarın saat 4-5 te eve gelicem son dersin 3.5 da bitiyor akşama kadar online olurum sanırım ilginize çok teşekkür ediyorum

iyi akşamlar ben heyecanlandım şimdi...:D

Tekrar Teşekkürler...[signature][hline]I didn't come to play... I came to win...
Sosyal ağlarda paylaş

Biz genellikle akşam 21:00 den sonra sabaha kadar online olan bir clanız. Ona göre kendini ayarlarsın. Hayırlı olsun :)

Memed hala glacier/light hangi serverda onun cevabını bekliom :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı anda yazmışız.
Ben aresteyim :(
Hazır topic açılmışken yazayım bari. Bizim clana level 45+ (mümkünse level 51+) Light ve ice mage aranıo. Ayrıca attack warriorda aranıyo. Rogue ve priestte de aranıyo demek isterdim ama bi sürü rogue-priest var ve hepside lvl 59+. Gelmek isteyenler bana bi özel mesaj atıversin.
Opsiyonu bu gece saat 24:00 e kadar.

Düzeltme : Clan insanlara özeldir. Böcekler giremez :-p :lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 24 Şubat 2005 21:28 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 25 Şubat 2005 01:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım insan clanı olduğunuzu söylemeyi unutmuşsunuz

Veya ben orc aklımla bu kadarını gördüm

Ah siz insacıklar iğrenc konuyorsunuz ama etiniz nedense ateşde pişince bi tuhaf lezzet alıyor

[Bu mesaj pot tarafından 24 Şubat 2005 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...