Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hacklenen bir arkadaşa yardım...

Lonely

Öne çıkan mesajlar

Ares serverinde oynayan ve herkesin gerçekten çok sevdiği bir arkadaşımızın charının hacklendiğini öğrendim. Belki açıklanmasını istemeyeceğini düşündüğüm için nickini vermek istemedim. Kendisi zaten bu foruma takılıyor. Uygun görürse kendini açıklar.
Bu arkadaşın charı level60 fire mage. Elinizde kullanmadığınız ve işe yarayabilecek ne kadar item varsa benim hatrım için arkadaşa yardım amacıyla verirseniz gerçekten çok sevinirim.
Bunun acısını bende yaşadım ve onun neler hissettiğini çok iyi anlıyorum :((((((

Not : Kanka tekrar tekrar geçmiş olsun. Nazar değdi sana :((((

Tüm moralim alt üst oldu anasını satim :(
oooooffffffffffffff. :(:(:(:(:([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Nick : PaperQueen
Clan : The_Others
Server : Ares

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

of ya offfffffffffff.... oyundan tiksindim resmen. adam merchant açmış. sonra tekrar pc başına geçmiş. bi bakmış oyun dc olmuş.
oyuna tekrar bağlandığında bankada inventoryde bomboşmuş. üstüne üstlük %30 exp kaybettirmişler. 20milyon exp. azmı ya. kimbilir kaç günlerin emeği o.

çok şey yazmak istiorum bunu yapan şerefsiz hakkında ama tutuyorum kendimi. :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Allah razı olsun oQo.

sinirden ağladım resmen ya. :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 24 Şubat 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
of ya offfffffffffff.... oyundan tiksindim resmen. adam merchant açmış. sonra tekrar pc başına geçmiş. bi bakmış oyun dc olmuş.
oyuna tekrar bağlandığında bankada inventoryde bomboşmuş. üstüne üstlük %30 exp kaybettirmişler. 20milyon exp. azmı ya. kimbilir kaç günlerin emeği o.

çok şey yazmak istiorum bunu yapan şerefsiz hakkında ama tutuyorum kendimi. :(

abi aynı şey benim ark. ın başınada geldi kendisi diezde lvl 58 mage di hacklendi her bi şeyini sömürdüler şerefsizler. Abi benim merak ettiğim bu hack işi nası olouyor yani key loggerla sadece şifreleri ele geçirmiyo musun??? bu dc olup hacklenen insanlar nasıl hackleniyor ve bu hale geliyor. Bu nu ko yetkilileri falan durdurmuyo mu??? yoksa onların işimi bu?? ben bu konuyo bi açıklık getirmek istiyorum, bi trojan mı key logger mı yada daha farklı bi meret mi bizi bu hale sokuyor...???
Sosyal ağlarda paylaş

arkada$im bi defa $urasi bariz belli ki oyunda onemli bir bug var. kimbilir belki trade sirasinda bir hatadan dolayi adam pc'ne eri$im saglayabiliyor. programci veya it security ile ilgili arkada$lar anlarlar. bunun gibi bir hata var oyunda ve adam gibi de admin, programmer yok. hic "bug fixed" olayi gorunmuyor uzun zamandir. halbuki en basitinden bir suru grafik hatasi var oyunda. tabi oyun mmorpg oldugu icin kullanicilar o kadar onemsemiyor.[signature][hline]Nick: Druenler
Level: 4X
Clan: Champions
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...