Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

seLam beyler harbi teleWoLeye vurmusunuz i$i

lso

Öne çıkan mesajlar

:D
ya bi elemanda war +8 2 tane..
cok karizma duruo ya :)
pempe pempe parlio boyleee :-p $ok $ek$iii
ama dun gordum parlamiodu :D patlattilarmi adami ne..
ustunde chitin shell wardi :D
dun yoktu :D[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

said:
supersonicmemed, 22 Şubat 2005 04:59 tarihinde demiş ki:
ne dicekti? sandalet mi desin

zzzzz
Adam shell boottan bahsediyor diyorum. İlkokul çocuğu esprileri yapmaya gerek yok.
Bence boot için 500M normal. Neden mi? Çünkü koskaca server parmakla sayılacak kadar var. Çok zor çıkıyor bildiğimiz gibi. Ama mesela bakıyoruz sharda? Tanesi yaklaşık 100M Ama serverda yüzlerce var. Buda demek oluyorki yüzlerce olan shard 100M ise, serverda en fazla taş çatlasa 10 tane olan bootun fiyatının 400-500M olması doğaldır. Arestekiler zaten çok zengin olduğundan 500M onlara koymaz bile.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 22 Şubat 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Chitin Shell Boot Cok Zor düşer bir kac kişide var oyunda
CommandeR de vardı mesela;
500m etmez ama 100 150m falan anca

Commander Nicki deişip DeadCanRespawn yaptı ve town clanına gecti benim 3 seneye yakındır arkadasım ama satıcı :D bi giantic bile vermedi terbiyesiz :D Ally oLcaktık sexMachines Le oda yalan oldu Bu Arada Iso Naparsa yapsın tıN vaLLa ßenim zerre kadar ilgi alanımda deil 5 char kasmısım alayı 45+ anam agladı noldu sonunda biri calındı biri satıldı kıldı tuydu baydı kardeşim baydııı[signature][hline]Geyirgen Tosbaaa...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Knixue, 23 Şubat 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
said:
supersonicmemed, 22 Şubat 2005 04:59 tarihinde demiş ki:
ne dicekti? sandalet mi desin

zzzzz
Adam shell boottan bahsediyor diyorum. İlkokul çocuğu esprileri yapmaya gerek yok.
Bence boot için 500M normal. Neden mi? Çünkü koskaca server parmakla sayılacak kadar var. Çok zor çıkıyor bildiğimiz gibi. Ama mesela bakıyoruz sharda? Tanesi yaklaşık 100M Ama serverda yüzlerce var. Buda demek oluyorki yüzlerce olan shard 100M ise, serverda en fazla taş çatlasa 10 tane olan bootun fiyatının 400-500M olması doğaldır. Arestekiler zaten çok zengin olduğundan 500M onlara koymaz bile.

Saygılar.

+1[signature][hline]HåD£§©ik²°°³
I Love =o=
[b]KO Ares Server - Orc Rogue
[b]KO Ares Server - Orc Priest
Sosyal ağlarda paylaş

Bence adam kasmış bize gurur duymak düşer
Sizde kası sizde satın adam edik değil bişi değil ne gereği ver bu konuda konuşmaya ama bazı konuşmaları hoşuma gitmedi oda insandır sinirleniş olabilir.
İşin kısası bizi ilgilendirmez naparsa yapsın adamın arkasından konuşmamak lazım[signature][hline]Marijuana
I Love LinkinTalicA

[Bu mesaj Gladros tarafından 24 Şubat 2005 17:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...