Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

seLam beyler harbi teleWoLeye vurmusunuz i$i

lso

Öne çıkan mesajlar

Lan 14 milyar para var diosunuz sonsuz Scrull alr var diosunuz bir tane Sefil yaratık cıkmış ordan. Yok cafesındeki Bilgisayarlara macro koymus ordaki kullanıcılardan otLanı akıL varr mantık var! 14 milyarı toplamam için Oyunun en iyi clanının oyuncuları benım cafemden oynasalar dahil onların itemlerini aLsam dahi. satsam o kadar para etmez.... Hanginiz 9 gun boyunca disconnet olmadan onLine kaldınız! soruorum hangınız 15 saat Boyunda Crimson Wing kestınız ! Hanginiz 10 Saat boyunca hiç durmadan Troll berserk.. kestiniz.. once bu dediklerimi Yapın Sonra ya bu olayda cok para var diyin.. Baqın en ufak ornek size.. Gecen gun Crimson Wing den Warrior Chitin SheLL Boot cıktı değeri 500m eee ben bunun gibi haftada 10 item yakaLasam sizce 14 milyar coins Zormu ! bırakın bu koca karı mubabbetini.. oLun 65 lvl ınızı takılın.. Su tek basına bana SöLeyın Solo S-q, H-quen tek basına bunları kesen bi watandas gosterın ben ehr keztımitem ı satıorum Human Lara orc Lar sefil para yok :P eee bu haL olunca parada geLioo.......
Sosyal ağlarda paylaş

Muhaha. iyiydi!..

Solo crimson wing kesme işi çok ilgimi çekti tabi ki :D

Daha doğrusu oradaki kilit kelime "warrior chitin shell"
[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 57:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 22 Şubat 2005 03:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bırak git bu oyunu ne 500m ? ancak oyunu bilmeyeni kandırırsın. SEni çanakkalede tanıyn arklarım var. Bazı Dediklerin doğru olabilir ama macro olayı yalan değil...!![signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

[Bu mesaj SteelBB tarafından 22 Şubat 2005 10:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SteelBB tarafından 22 Şubat 2005 10:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

LOL

Hem warrior chitin shell boot, hemde 500milyon.

Hemde 9 saat dc olmadan oyun oynamak. 15 saat crimson wing kesmek. Tek başına hq-sq kesmek :D :)
Arkadaş sen oyunda level 70 olmuşsundur heralde ya?
Bu sırada oyuna bu kadar kendini kaptırıp gerçek hayatta level atlamayı unutmuş olmayasın.
LoL.

Tebrik edin arkadaşı ülen.
:tebrikz::tebrikz::tebrikz:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 22 Şubat 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Chitin Shell Boot Cok Zor düşer bir kac kişide var oyunda

evet cok zor du$uo :D
diez serwerindada bir tek TanK'da war :)
o da turk..
herhalde toplam 3 serwerda botlari giyenlerin cogu turk :D[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bot zor düşüyor olablir ama 500m fiyat abartı abi. Ama bizim görmediğimz chtinshelli adamlar vardır. arasıra cz ye gidiyorum eslanta hiç görmediğim adamlar var. Sonra öğrendimki. Bazı oyunu yemiş adamlar exp i bile cz de kasıyormuş. BEnde yeni serverda Cz de apos harpy yapamya başladım clanla sürekli tetiktenizi vala çok zevkli...:D[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...