Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her gun hesaba düzenli para ne zaman yatar

Recital

Öne çıkan mesajlar

bi ara sanırım forumda okumustum ama konuya tam acıklık getirirmediği icin kaynamıstı

lvl 60 master gorevini yaptıktan sonra yada belirli bir np puana ulastıktan sonra hesaba düzenli olarak her gun para yatıyormus
bu konuda bilgisi olan varmı ?[signature][hline]«««««Şeytan bile bir zamanlar bir melekti. Bense hiçbir zaman melek olmadım»»»»»»
Sosyal ağlarda paylaş

Clanın Knights olacak. Serverdeki knights olan clanların NP'lerinin belirli bir ortalaması kadar NP puanın olacak. O zaman maaşa bağlanıp ssk'lı oluyorsun. Np puanın yükseldikçe maaşın artıyor.

Eksik olabilir. Eksik bişi varsa tamamlayalım.
Hiç maaş alan bi clanım olmadı biliğyormuğsuğn.
Biz paramızı abyssten, goblinlerden çıkartırdık biliğyormuğsuğn :(
:lol:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 23 Şubat 2005 02:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla onu tam bilmiyorum. Bilen bir arkadaşa paslıyorum. İlk cevabı ben verdim. Bunada cevap veririm diye beklememeniz için bunu yazim dedim.
Saçmaladım, toparlayamıyorum kısa keseyim.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pot, 23 Şubat 2005 04:37 tarihinde demiş ki:
şimdi benim 30k np var bu bana clan kurdummu tek üye ben oldummu para verecekmi ?

[Bu mesaj pot tarafından 23 Şubat 2005 04:38 tarihinde değiştirilmiştir]

30k imkanı yok vermez. En az 150k lazım bence.
Areste maaş alan en düşük np'li clanın 150k npsi var diye biliyorum.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

bencede akuma'ya sormak lazım bu konuyu.. Biz ne desek mutlaka yanlış bi noktası olacak.. [signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 23 Şubat 2005 13:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Knight clan olmasına gerek yok sadece bi clan olmada yeterli kendin bile kursan tek başına alırsın .
stipend = maaş alabilmen için kendi ulusundan ( karus ,elmorad)belli bi dereceden başlıyo bu derece np ye bağlı . en yüksek np kişi 1 mil,ondan sonraki 2 ,3, 4 700k para
daha sonrada sıra ile 500 k ve 300 k ve en alt limit 200k die gidiyor.örnek verirsem şu an ares te karus tarafının en düşük stipendti 25k np ile başlıyor . en yüksekte bobert yada darkness 1 mil alıyor. tam emin deilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Clana para Castle Siege War ı kazanırsa gelir. Moradonda ve Delos ta ki vergilerden toplanan paralar her hafta kazanan taraftaki ally clanlar arasında bölüşülür.
"Kişiye para 20K np yaptıktan sonra gelmeye başlar diye biliyorum. Ama bu para cok cüz i bir miktar. Günlük 200K falan geliyo. Bir de oyuncunun Np sıralamasındaki yeri önemli tabi. Ona göre aldığın para artacaktır. " Bu kısımdan tam emin değilim. Ama aksam gerekirse düzeltirim.[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(59 Def. Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

Pot parası yaparsın noolcak. Hiç yoktan iyidir. :D Evet dediğim gibiymiş 20K np yetiyo olaya :D

14 saat harpy den soora sabahın körü...[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(6x SD Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...