Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

serverler hakkında

dersimli

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar ıkı gundur ozellıklede gunduz serverlere gırıyorum oyun açılıyor 10 sanıye sonra donuyor kımse etrafta hareket etmıyor .. ve 1-2 dakıka ıcınde dısconned oluyorum.. ve devamlı bole 2 gundu rhıc oyun oynayamadım.. acaba dıyorum benım bılgısayarda bır sorun mu var yoksa
genelde mı serverlerde sorun var?...:hrr :hrr:hrr:tebrikz:hmm:
Sosyal ağlarda paylaş

bu serverları son zamanlarda cok sewmeye bashladım.calıshtıım icin gece oyuna girebiliorm.aksam eve gidip girdiimde lag azalmaya basıo ve bi saatten sonra cok rahatlıor.bir de haftasonu calıshmadıgımdan haftasonları fazla ca oynayabliorm haftasonları da herne hikmetse lag olmuor.asıl isin ilginc bi kısmı daha war.benm bilgisayarım uzernden baglantı cekip arkadas makinesini getirdiginde oyuna baglanmıstık.arkadas dc oluodu ben olmuodm.ben laga giriordm o girmiordu.serverların olayına akıl sır erdirmek pek mumkun degil.aynı baglantı ustunden bu durumun sozkonusu oldugunu gorunce telekom yerine serverlara daha cok bk atasm geldi
Sosyal ağlarda paylaş

dün bana da çok oldu ama geceleri temiz server. senden değildir bence. çok yükleniliyo gündüzleri.[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(6x SD Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...