Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gülme Komşuna gelir başına!!

KingMadboy

Öne çıkan mesajlar

Millet le dalga gecerken! bizim başımıza geldi! Ne geldi?? sabah oyuna bi girdim char ve bankam boş boş duruyo :( hem kendime acıyorum hemde soyana! zaten fazla birşeyim yoktu boşuna ugraşmış oldu kimse! Bide beni ugrasıracak o kadar gereksiz itemi geri toplamak için!
Evden oynuyoz yine soyuluyoz bide cafeden felan oynasak ne olcak :')[signature][hline]Server: Ares
Nick : Kefase
Class: Mage
Race: insan
LvL: 45+
Clan: Combat
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayarda birşey yok! şifremi bilen felan da yoktu! ne oldu anlamadım ya toplasan 5 6 m anca cıkardı banka ve ustumden en fazla! fazla takmıyorum! şifremi felan degiştirdim! hemen de oyuna giremiyorum! o deli ediyor beni :([signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Birde unutmadan bugün akşama kadar para kasıp skilleri yenileyecem! bi lamia yı bile buff suz kesemiyorum! deli oldum %72 den 54 de dustum 7 8 kere öldüm! 131 int 134 mp var! ne yapayım?
Birde düşünüyorum ben şimdi fire/ ice im . light /ice mi olsam kolay party buluyo light mageler apos deru ayagına! yada ice/ fire mi olsam! bi fikir verin! herseyi yenileyecez nasılsa araya statları skilleride katayım!
( bu kadar parayı nasıl bulcaksın derseniz size ip ucu server lar acıldıgında kekurkekuka boss ları spawnlanıyo 6.5m kafadan )[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

birgisayarınımda birşey yoktur konusunda
daha dikkatli olmanı tavsiye edeceğim.
bende hacklendikten sonra 3 program ile taratmıştım birşey çıkmamıştı.4. program keylogger buldu.
makinanda keylogger yoksa veya trade hack yemediysen zaten hacklenmene imkan yok!!![signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Lifestoned
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde accountum çalınmıştı. Hiç bir keylogger, virüs ve benzeri birşey yoktu bilgisayarda. :(

Tekrar geçmiş olsun. Birşeye ihtiyacın olursa söyle diycem ama ben aresteyim :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış kişinin bilgilerini okumuşum :)

Birşeye ihtiyacın varsa haber ver. Nickim PaperQueen. Ares2 deyim devamlı.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

en salamanderından :P Fatih bi kere yardım edicem dedin kurtuluşun yoook ;) Ya ben areste olsam ederdim ama xgenındayım MALESEF ;)[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

nolcak la veririz tabi ne varsa. mezaramı götürcem. benim char paper, zaten kullanamıo başkaları faydalansın bari :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

fato o ne iş olm queen mueen bozmasın seni eheh

akuma hocam bişey sorucam hemen akabinde keylogger trojan vs. yoksa bu adamlar gm aracılıgıyla alabilirler mi accountu yada trade den fln bi dümenler çevirip mi alıyorlar? bide sen hiç hacklendin mi hacklenmediysen nelere dikkat ediyorsun anlatırsan sevinirim.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...