Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

haunga gazab1

Zoto

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar bugun yakla_1k 50 hane harunga haunga gauna hongau ve türevi kestik ama hiç bi blast scrolü ç1kmad1 sora tamam baron keselim dedik onlardanda çikmadi simdi ben napiyim ne kesiyim blast scrolü iyi birsey bu arada dimi :P ne kesmem zlm düsme _ans1 nedir[signature][hline]I didn't come to play... I came to win...
Sosyal ağlarda paylaş

ben harugnadan çıkarmıştım. 30 dk bir tane flame bir tane glacier için düşmüştü ben şanslıymışım çıkma şansı nedir bilmiyorum ama harugna kes derim. Bu arada 15 milyona satılır ve büyücülerin bir büyüsünü açmak için gereklidir yani yararlı birşey[signature][hline]HåD£§©ik²°°³
I Love =o=
KO Ares Server - Orc Rogue 4x
[b]KO Ares Server - Orc Priest 3x
[b][b][u]Sözlükte HåD£§
[/b][/u]
Sosyal ağlarda paylaş

Colony Zone da kesmeyi dene Baron ,haunga orda kolay çıkıyor diyen kardeşlerim oldu ......tenha bi yerde kesmeni tavsiye ederim her an katledilebilirsin ahuhuh

Kolay gelsin..........[signature][hline]Nick:aziiizzz
Clan:BLooD SKuLLs
Mission:Asistan
Carakter:Warrior , 5x , Provoker
Server: Diez.....
Sosyal ağlarda paylaş

Baron, antares ve haungadan cikar.
En kolay antaresten, sonra barondan en zorda haungadan cikar. Antares bosstur. Akrepe benzer. Keserken dikkatli olmak lazim.
Humanlar icin raiba yakinlarindaki haungalari deneyin.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 21 Şubat 2005 12:08 tarihinde demiş ki:
Baron keserken yanina fresh mind atabilen bir priest almayi unutma. Yoksa boylu boyunca uzanirsin :D

Fresh mind hagisi? Şu ilk seviye büyülerinde mor renkli bir büyü var omu? Hiç kullanmadım onu neye yarar anlamadım bir türlü :D Baron kesmek için bir agresif warior 3 büyücü oldukça yeterli bu arada. Tabi büyücüler en az 37 olacak :D Bu durumda da parti iyiyse yani :D[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeterli ola bilir ama 2. bir baron warriora saldırırsa pot içse bile yaşama şansı pek olmuyor. birazda oyunu oynaya bağlı aslında iyi oynarsa tek de kesebilir...[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 21 Şubat 2005 14:42 tarihinde demiş ki:
Yeterli ola bilir ama 2. bir baron warriora saldırırsa pot içse bile yaşama şansı pek olmuyor. birazda oyunu oynaya bağlı aslında iyi oynarsa tek de kesebilir...

Onu geç yardım gelmezse arkadan Stinger dalsa bile yatabilir. Onun için bir Defansif warior olsa fena olmaz. Ama daha tek kişi dalan görmedim. (haa benim ilk başta scolar sanıp büyüyü kafasına çakmamı saymazsak. Feci çaktı hayvanat)[signature][hline]Buyu
Lvl 4x Mage
Effect klanı
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

siz czdeki bildigimiz baronlardan bahsetmiyo musunuz? onlar zor degilki bir bufferla , poison resistli şeylerde giyebilirsiniz çok isterseniz rahat ölüyorlar. en azından roguela.

hea bu arada harungadan blast scroll u çıkma olasılıgı haungadan daha mı yüksek yoksa aynı mı.
[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass

[Bu mesaj supersonicmemed tarafından 21 Şubat 2005 14:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya karkaterini iyi oynayan birinin kesemeyeceği yaratık azdır.... Birde lag olmicak tabi.

Teke Tekte kesilmicek yaratıklar bana göre;
1- Fallen Angel (Abyss)
2- Repair (Abyss)
3- DArk Mare (Eslant,Cz)
4- Normal Troll Hariç gerisi tek kesilemz (Eslant,Cz)
5- Darkstone ve Gaint Golem. (Eslant,Cz)
6- Orc Bandit serisi (Cz) istisnalar olabilir...
7- Raven Harpy,Crimson Wing,Falcon. (Eslant,Cz)
Falan Filan Bunun haricindekiler Teke tek te alına bilir. Eğer şu da ölmez derseniz yazın...

(not: ice mage leri baz alarak yazmadım.)[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

[Bu mesaj SteelBB tarafından 21 Şubat 2005 15:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 21 Şubat 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
Ya karkaterini iyi oynayan birinin kesemeyeceği yaratık azdır.... Birde lag olmicak tabi.

1- Fallen Angel (Abyss)
2- Repair (Abyss)
3- DArk Mare (Eslant,Cz)
Falan Filan Bunun haricindekiler Teke tek te alına bilir. Eğer şu da ölmez derseniz yazın...

(not: ice mage leri baz alarak yazmadım.)

wonee dark stone kesiyo.
sticky_icky_ew die eski bi eleman vardı clanda, banlandı. 61 ice mage. tek basına falcon kesti ve chit chell düşürmüştü yanılmıyorsam. ama biz o sıra da lunar war daydık. zaten o yüzden banlandı clandan.
asıl inanılmaz olan da bu.
2 tane 1920 healer la dun aksam gözümün önünde talos indirdi wonee. drop yok ama karizma yeter.
ahh bii 65 olsam. ben de dalacam alayına ama.[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(59 Def. Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 21 Şubat 2005 15:13 tarihinde demiş ki:

1- Fallen Angel (Abyss)
2- Repair (Abyss)
3- DArk Mare (Eslant,Cz)

(not: ice mage leri baz alarak yazmadım.)

Bu 2. sıraya koyduun yaratıklara -bu arada isimleri reaper- lvl50 iken aoe yapıp aşaaya alıyodum bilen bilir tam aoe lik dizilişleri vardır ve bende bu aoelik dizilişe dayanamamıştım
Ha tabi bide ice mage in tek tek i bırak aoe yaparak alamayacağı bir kaç boss dışında hiçbişey yoktur sadece stresli ve zor bir iştir.
Eslana lvl41 iken ilk geldiimdede troll kesmeye çalışmıştım enerjisini çeyreğe kadar indirip chill sırasını karıştırınca bi darbe aldım ve öldüm aynı troll u gene denedim ve bu sefer karışıklık olmadığı için full enerjisini indirdim (o sıralar fire/ice idim ve o olaydan sonra ice a döndüm annadım ki ice mage eslanda 10 tur atsada ölmeden zaferini ilan edecek güce sahip o gün bu gündür ice mage tapmaktayım...)
Ki bunuda kanıtlamıştım bi çok kişiye abyss de lvl düştükten sonra bi sinir gazabında yarım kalan harpy partisinin yarım bıraktıkları işi tamamlamıştım
Tek başıma bi grup harpy(8-10 kadar) aldım aşaa tabi sonunda öldüm ama harpylerden diil o sıra koşarken orc bowmanlara dalmışım algılasam bile onnar oklarını çoktan yaydan gerip fırlattıkları için benim potion içip enerjimi fulleyecek zamanım olmadığından ölmüştüm.
Ama sonuç olarak ice mage 62 olmasın... Büyük bir zevk... Büyük bir eğlence... Nereye giderse gitsin...
Respectly[signature][hline]Ne diim 2 defa full soyuldum hala oynuorum...
-HIRSIZ NBR ?
-iidir senden nbr ?
-G.T...
Bu sekildede konusyoruz soyanla
Sosyal ağlarda paylaş

Repair ha reaper....... Neyse hatayı düzelttiğin için saol siteye açıp bakmaya üşendiğm için salaldım ismini orda. Sonuçta ice sın bende belirtmişim not ta ice ları baz alarak yazmıyorum diye. Allahtan ki belirtmişim:) Ben xgenonda flame pet mage gördüm tek başına bütün harpylere teker teker vuruyor peşine takıyor sonra aoe rulzz. Nickini hatırlarsam yazıcam. ama canı %30 a indiğinde etrafı kırmızı oludğundan lvl 60 üstü olduğunu anladım. yani minimum lvl 60. Neyse hakkını yemiyim yazdıklarına göre iyi bi oyuncuymşsun.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

[Bu mesaj SteelBB tarafından 22 Şubat 2005 19:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biz 6 kişi nerdeyse hiç durmadan 8-9 saat haunga kestik
1 glacier ve 2 tane thunder blast çıkardık pianada...

artık sen düşün 50 tane keserek çıkarmı çıkmaz mı?
Tamamen şans meselesi..

bazilari gider 3 tane keser çıkar... baziları 8 saat keser bişi çıkmaz..
Mesela geçen bi ark partideydi Darkmare kescekler daha 1 tane kestiler ilkinden shard çikti adam kutuyu açmış bakıyor..
bu ne diye.. tabi uyanık olan patlattı partiyi loot ladi.[signature][hline]
World:Ares
Nick: Rhadeus
Job:Ice MAGE
Race:El morad
lvl: 51+
Total Played: just ~5 weeks
Clan:HØL¥§HIt (Master)
Server Durumu | Network | Avatarım|Gitti..
Sosyal ağlarda paylaş

Saatlerce kallugada parti halinde haunga kestik. Kol saatinden başka bişi çıkmadı.
Parti dağıldı, herkes çıktı. Bende hazır buff ve swift tazeyken bi haunga kesip öyle çıkayım dedim. Apar topar koştum raibaya. (Kaçabilcek yer daha geniş diye)
Tek başıma kestim. (Potlar saolsun. GM'ler healing potioncuları başımızdan eksik etmesin) Bir seferde ice blast çıkardım.
Belki tek başına kesmenin faydası olabilir. Belki benimki tamamen şanstı. Bilmiorum :)

Dip : Antares bulduğunuz anda kesin. Çatır çatır blast düşüyor.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 23 Şubat 2005 02:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bizde bi ara acayip kastık scroll ıcın Haunga ..
izlenimlerim :)

1. Butun gece sabaha kadar Haunga yetmedi Baron (CZ de )
hava civadan baska bişi çıkmadı
2. gün Haunga ilk yarım saat 1- fire 1-ıce 1-light scroll :)

tamamen şans işi :) bu arada ilk gün cıkan BUS ı hava civalar arasında sayıyorum :D

Ancak Ares 2 de şimdiye kadar bize hiçbişi çıkmadı .. hep Ares 1 de cıkardık.. belki A1 bizim ugurlu serverımız ? belki baska bişi var bilmem artık[signature][hline]Symrna
LvL 49 Priest
Healer-RezZer
---- Ares---
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kardesım ne kasıosunuz haungalarda gidin abyss e cıkmayın 2 gece sadece 2 gece 15-20M para yaparsınız.Ben yaptım gittim pasalar gibi aldım fire ile glacier blastımı rahatım simdi.Onceden bizde cok denedik 500 u gecik haunga,harunga,baron ama kol saatinden baska bişi cıkmadı.
Arkadasım CZ de haunga yatırdı 2 defa blessed scroll cıkardı 2,5 den sattı :)
CZ Derım ama dikkat edin :)[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :Zeyno
CLaN :Atlantis
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Cz diyo! oraya en son lvl 45 iken gitmiştim! 44 %23 olup geri cıktım :) 60 dan öncede birdaha girmem! ya orc lar öldürüyo yada ben dayanamayıp lamia lara dalıyorum nalları dikiyorum :)
en saglamı abyss de para kasmak ! baska yolu yok.....[signature][hline]Server: Ares
Nick : Kefase
Class: Mage
Race: insan
LvL: 45+
Clan: Combat
Sosyal ağlarda paylaş

Bende oyle dedım zaten :D
Ya oraya lambur lumbur gitmicenki yanına alacan 350.000 coins 100 NP bitince yine alacan alacan alacan :D yatıracan haungayı ama bılmıyorum verdıgın para kadar kar edebılırmısın ama biz boyle yapıyoruz.Sende bir dene.

(PARA ABYSSTE KAZANILIR.ABYSS GEM'İ KIRMA SAT :D )[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :Zeyno
CLaN :Atlantis
LvL :5x Mage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...