Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO da İlk Türk GM

NnN

Öne çıkan mesajlar

Sultans klanından MOD abimiz GM olmuştur.Hayırlı olsun.En kısa zamanda kafesine gidip ellerinden öpecem abimin.
Mod abinin cafesinde olanlar lütfen adresini yazsın kafenin. Bu arada MOD abi sen bizim herşesyimizsin(eh artık bu kadar yağlamadan sonra bir iron bow verirsin:Pp)
Sosyal ağlarda paylaş

umarım yakın arkadas die taviz verip arkadaslarına yardım falan olayna girmez umarın bizim turk GM .Bu arada IS a GM in yaptıgı kayırmalar zaten bir forumda soz konusu olmus aynı seyi eternal knights a da yapıyorlar.Bu GM olayında insallah bizim Turk arkadas diger GM ler de yapıo die pislige sarmaz ayrımcılık yapmaz.Zaten turkler hakkında atıp tutan cok yabancı war sonra bir de turk GM ayrım yapıyor ırkcı falan die de iice adımız cıkar.

[Bu mesaj mrproblem tarafından 23 Şubat 2005 10:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya esasinda Gm likh hicde iyi bi sey degil :) artikh o adam oyun oynayamas yani ne bileyim (cz , Lw,CSW) hic birine giremeZ ben bildigim kadari ile artikh sadece ortalikhda dolaşacak ve hilekarliga ve duzenbazliga bakaCakh :) bence bu insani oyundan soğutur :)[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 23 Şubat 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
Hemen MOD Kafeye gidiyorum Evime Cok Yakin Isteyene Adres verebilirim.

Zuahahaha Tamam Hemen Kendine bi Char actir Full Shell li olsun :)[signature][hline]Name: Jander_SunStar
Server: Diez
Race: Karus
Job: Elemental Lord / Paper Mage
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: LifeStoned
Sosyal ağlarda paylaş

GM lik nasıl bişi acaba çok merak ettim:)) Ama şimdi o nun olduğu clan direk en iyi olucak gibi bir his var içimden..

Örnk:
-Ali bi mirage sword bide shard +8 olsun...Paket olursa iyi olur.
-Ya benim chtin shell bot eksik kaldı +7 gönder bi tane.valla göndermessen acaip ayıp olur.
-%20 sonra lvl atlicam %20 ekle bana. Çok saol kanki.
-Gm sen bizim herşeyimizsin ;)[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...