Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

clan görevi yardım

badboy27111

Öne çıkan mesajlar

bu konu ya benzer bir konu daha önce açılmıştı fakat şimdi bulamdım ve orda ben tam istedigim cevabı da alamadım

clan görevi lvl kaçta alınır leder tarafından clanda kaç kişi online olması lazım kaç national point lazım tpolam yada kişi başıı bu görev yapıldıgında ne oluyor bir söylentiye göre clandaki herkeze pelerin düşüyormuş bu dogrumu benim unuttugum ve yapılması gerekne başka bişey varsa yazarsanız sevinirim not: biz bu görevi almaya çalıştık alamadık
DİKKAT: lütfen kesin bilen biri cevap yazsın bu görevi yapan yada alan yetkilisi

[Bu mesaj badboy27111 tarafından 22 Şubat 2005 21:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1 . great 3 olmalısınz yane 144k np (144.000)

başkada bişey yok. :)

eee tabi bide içerideki centauru dövmelisiniz ondan düşen brainnide(düşen item) clan lideri almalı buna dikkat edin alanın elinde kalır bi işede yaramaz.

hıım bide para biraz lazım pelerin rengi idi deseni idi :) yakışıklı olmalı dimi.
Sosyal ağlarda paylaş

Grade Lazım Oda National Point Ile Saglanır Gerekli Nationalı Sagladıktan Sonra Clan Bolumundeki yerde Grade Kac oldugunuzu Gorursunuz I,II,III Gibi Yazilarla yazar Sonra gidersiniz Questi Alirsiniz Tüm Clan Centaurun Oldugu yere Işınlanır Kestikten Sonra Clan Leader Lootlar Pelerin satan yere gider işte orda secer pelerini filan Sonra Kendisi Takar ve Bütün Clanın sırtında pelerin oluşur Girenlerinde aynen.[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:45+
Clan:Epicurean
NP:5xxx
Love's
§ª§ Site Yapim Asamasinda KO - UO §ª§

Sosyal ağlarda paylaş

peki 144,000 np olunca gran ııı olacak peki kolumuzdaki mavi kuşak da yeşil mi oluyor yada o nasıl sarı olur ne gerek

birde clanın toplam np nasıl örene biliriz onun bir komutu varmıı yada bir yerde yazıyormu

[Bu mesaj badboy27111 tarafından 22 Şubat 2005 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Akuma bu bölüm böle abicim :) ezik takılanlar bölümü
Umurumdada değil,ok yetkinde var ama ağırıma gitmiyo değil,o kadar kasmışım yazmışım,ben hiçbir istekte bile bulunmadan sticky yapmış ok.Sonra neden silersin o kadar yazdığımı.Dediğim gibi umurumda değil ama hiç buraya uğrayasım gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...