Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Download Hatası Çözüm?

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar dün bütün uğraşlarım sonucunda bu sorunu çözdüm bulunmaktayım. Şimdi download ettikten sonra oyunu kuramama tamamen kullandıgınız download programından öte gelen birşey 3 kere flashget ile indirdim hata verdi ama sadece bir kere Download Accelerator Plus ile indirdigimde çalıştı. Windowsun orjinal download programı ile denemedim ama isterseniz deneyin. Eger Download Accelerator Plus hata verirse ilk aklınıza gelen başka bir download programı olsun çünkü bu downlaod programları yanlış indiriyor ve en ufak bir hatada .exe dosyasını çalıştırmıyor. Hadi Size Kolay Gelsin!...[signature][hline]HåD£§©ik²°°³
I Love =o=
KO Ares Server - Orc Rogue 4x
[b]KO Ares Server - Orc Priest 3x
[b][b][u]Sözlükte HåD£§
[/b][/u]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar zamandır kullandığımı hatırlamıyorum ama çoooooook uzun zamandır flashget kullanıyorum.
İçinde 2-3 tane ads var. Ama lisansını aldığınız zaman o ads'larda yok oluyor.
Ben flashgetten çok memnunum.
Hele o sayfadaki dosyaların tamamını 1 tıkla indirebilme seçeneği yokmu. Bazen hayat bile kurtarır :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

flashget iyi ama topicede yazdıgım gibi 3 kere indirdim ama maalesef yanlış indirdi belki sitede bişiy vardır flashgete karşı bi gıcıkları vardır sitenin :D[signature][hline]HåD£§©ik²°°³
I Love =o=
[b]KO Ares Server - Orc Rogue 4x
[b]KO Ares Server - Orc Priest 3x
Sosyal ağlarda paylaş

İyi bi program olması saçmalamasına engel değil zaten.
Bazen saçmalar o program. Tekrar deniycen :D
Yine saçmalarsa bu sefeer dosyayı parçalara böldürmeden download ettir. (Tek parça halinde yani) Bazen çektiği dosyaları birleştirirken saçmalıyor :)[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 22 Şubat 2005 12:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...