Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haunga

cado

Öne çıkan mesajlar

Biz burada geyik çevirene kadar o eleman kesin deneyip öğrenmiştir zaten. Biz konuyu patlatmakla meşgulüz herzamanki gibi :D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de gecen canm sıkıldı hep eslant cıktım bi haungaya gidiim dedm.Arada fake haungalar cıkıyor.Belli bir gorush acısından gorunurken belli bir acıdan gorulmuyorlar.z ile secilebiyor ve r r ile zangır zangır ustune koshturuluor ama attack war damage yok saldırı da yok seklinde durmaktalar.
zaten hızlı spawn olan yaratıklar diil spawn oldu diye ikide bir ordaki fake haungayı unutup tekrar ona dalmak sinr bozcu.Bi de arada spawn olmalarını bekliosunuz o sırada o fake haungaya wuruyorum nasıl olsa attack war damage yok o da saldırmıo dierekten.
tabi dalmısım bole yanında bitiwerdi bi tane spawn ve ben tabi bunun farkında diilim ahanda fake canlandı die bi tırstım ilk once.damage da yemio napcaz falan derken yanlıshlıkla wurdum we meger arkada imish bizm fake.Sonrasında malum open chest bir scroll umuduyla ama cıkan her zamanki gibi cukubash.
niye anlattım bende bilmiyorum.haunga ya dair anılar depreshti bashlıgı gorunce ondandır herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

benim aklıma gelen haunga party time ks yapanların üstüne Scollar mıydı neydi onlardan çekmiştim.

Ya tmm ilk ben ölmüş olabilirim ama köyde arayla 7-8 tane yanıp sönen adam görmek hoştu:D Hepside öldü çok şaşırmıştm. sanki üzerlerine koşan bi warrior ve arkasında 5 scoları görmemişlerdi... Yada benim bu kadar kötü biri olduğumu düşünemediler:D[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 22 Şubat 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
neyine güvenip kesicek. Sanki adamın elinde clevar yada mirage var. Kukry olduğu bile şüpheli. Bırak abi git harpylerin oraya yat bütün gün. Elbet seni alırlar.

daha oncede cok konusuldu sanırım bu konu ama..
bence bosuna bekleme! millet kanka, kardeş, arkadaş, clan mate tutturmuş gidiyo. tamam haklı olabilirler ama party e alındıktan sonra kicklenmek iyi bişey değil gidip maskara olma bence. hatta olayı o kadar abartanlar varki;
-you want party?
-yes please!
-swift all
-why you kicked me?
gibi muhabbetlerle karşılaşman bile olası.
bir diğer durum ise yanda bekleyen mage'lerin gelip sana party atıp seni de kendi KS partylerine dahil etme isteği olacaktır, bundan da uzak dur derim.
Ne keseyim dersen iyi bi party ve lagsız bir gunde deruvish partisi senin icin en ideali olacaktır.
Level 40 iken eslantta 2-3 lardorc aldıktan sonra bi deruvish partisine girmiştim cok sevinmiştim :-P iyi exp gelir sen takıl onlara, onlar seni bulur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 22 Şubat 2005 10:28 tarihinde demiş ki:
neyine güvenip kesicek. Sanki adamın elinde clevar yada mirage var. Kukry olduğu bile şüpheli. Bırak abi git harpylerin oraya yat bütün gün. Elbet seni alırlar.

bu nedir ya allahını seversen bu nasıl cevaptır?
kesiliyor half plate goblar ve dual +5 sbyle kesiliyor zor oluyor ama kesiliyor kestim biliyorum.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fatihkaraca, 22 Şubat 2005 11:18 tarihinde demiş ki:
Aslında bu tür soruları pek sevmiyorum.
Arkadaşlar "karpuz kesebilirmiyim" türünde bi soru sorarken lütfen defansınızı, attackınızı, levelinizi ve charınıza göre int-dex-hp-mp nizden gerekli olanıda bi zahmet yazında ona göre cevap verelim. Böyle çok zor oluyor cevap vermek.

Waow.azım açık kaldı :hmm:
Sosyal ağlarda paylaş

denedim ama 1-2 tane öldürdükten sonra gaza gelip yine daldım öldüm gittim yine daldım öldüm ard arda 5 kez yattım bidaha gitmem ben oraya tek başıma.[signature][hline]SERVER:Ares------------Xig
LVL:5x-------------------4x
Nick:turk_efsanesi-----------spy_cody
clan:ezberleyemdim bitürlü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...