Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haunga

cado

Öne çıkan mesajlar

said:
supersonicmemed, 22 Şubat 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
haungayı lvl 41 assassin rahat alır slide yaparsa asıl öldüren haunga diil lagdır

ya adamın elinde ne var? armor u ne? buff bulabilecek mi? bunları bilmeden nasıl alır dedin anlam veremedim. ya da biliyo musun?

sen bırak haungayı 41 olmussun, git eslantta deru partilerine girmeye çalış en basitinden. 41-50 arası deru-ak-dts (iyi elemanlarla apos bonustur), 51-60 arası apos en kral exp veren partilerdir. harpy zor da olsa arada bonus olabilir.[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(59 Def. Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

neyine güvenip kesicek. Sanki adamın elinde clevar yada mirage var. Kukry olduğu bile şüpheli. Bırak abi git harpylerin oraya yat bütün gün. Elbet seni alırlar.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

Ben level 47 fire mageyim. Tek başıma buffsuz swift alarak haunga kesebiliyorum. Buffta alırsam harunga kesebiliyorum. Ash Knight zaten sorun olmuyor. Eline sağlam bir silah alırsan sende kesersin.
Tabi herşey silahta bitmiyor. Mesela üzerindeki elbiseler ne? HP bonuslumu dex bonuslumu? Defansın kaç?
Belkide parası olmadığı için üstüne birşey alamamıştır eleman. Herşey levelde ve silahta bitmiyorki. Harunga denen yaratık benim paper mageye bir seferde 450 vuruyor.
Anlatamadım büyük ihtimalle ama inşallah anlayabilmişsinizdir :hmm:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Harunga benide 1 buçuk vuruşta alıyo. O yüzden harungaya buffsuz saldırmak saçmalık. (level 47 fire paper için :D )[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 22 Şubat 2005 11:12 tarihinde demiş ki:
Sen magesin uzktan vuruyon. O assassin yakın temas:D bilmem anlata bildimmi. o yüzden silah ve armor önemli.

Ehehheh. Anlatamamışım :D

Silah önemsiz demek istemedimdi zaten. Ama üstündeki kıyafetlerinde önemi var.
Adamın üstünde goblin set varsa 2 vuruşta yatar. Ama chitin set varsa 3 vuruşta yatar.
Gerçi kongau familyasından bi yaratık solo olarak asla roguelere göre değil ama neyseh.. :-P[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bu tür soruları pek sevmiyorum.
Arkadaşlar "karpuz kesebilirmiyim" türünde bi soru sorarken lütfen defansınızı, attackınızı, levelinizi ve charınıza göre int-dex-hp-mp nizden gerekli olanıda bi zahmet yazında ona göre cevap verelim. Böyle çok zor oluyor cevap vermek.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Bide yeri değil ama, SteelBB sana 2-3 gün önce yolladığım maili aldınmı? Cevap gelmedi. Pm den bi haberleşelim.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

Ya onlarda önemli tabi. ben 54 warriorla harpy kesiyorum. hedme defansifim. Ama önünde sabit durarak o bana ben ona vursam 4-5 vuruşta yatırır. Maksat kendine vurdurmican ozman kesersiniz. inamıyorsanız Areste POWER dan jenner a sorun.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

Eh. Golemlerin ortasına nova atan salak mage gibi davranmıcan tabi. Duyduğumda ne gülmüştüm ya. Hala hatırladıkça sinirlerim bozuluyo gülüorum. Adam talosun dibinde yatmış. Hiç bi resser gidip resslememiş. Areste :D:D[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

Sosyal ağlarda paylaş

uhae normaldir ya. Ben lamia ların orda yatarken beni kaldırmaya gelen rezzer ın ölmesine de çok gülmüştüm. allah tan adam iyi birisiymişde np diyip gitti:D[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...