Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forgotten tower????

Tenochitlan

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bu forgotten tower hakkında bilgisi olan var mı? mesela saat kaçta (türkiye saatiyle tabii) ve ya ne bilyim içerde hangi yaratıklar var ne kadar yaratık var falan bunun gibi şeyler valla neden soruyorum derseniz içerde kazandığınız treasure chestlerden çıkan şeylerin listesine baktım içim bi fena oldu anlarsınız ya ;) Yani bu sorulara cevap verirseniz acaip makbule geçicek....
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Onlar suan USKO Serverlerinde Aktif Deil ama illa Saatlerini Ogrenmek istersen Moradon BattleField (Arena) Sının Orada 2 tane Vendor var Üstlerinde Forgotten Temple 1 ve 2 yaziyor Onlara bakarak Ogrenebilirsin.JpKO da Aktif[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:45+
Clan:Epicurean
NP:5xxx
Love's
§ª§ Site Yapim Asamasinda KO - UO §ª§

Sosyal ağlarda paylaş

Bizim Clandan girenler Var Galiba ben Henüz Giremedim Galiba Forgotten Temple 1 60+ Ondan partiye Davet edemiyorlar Nasıl bir yer oldugunu bilemiyorum ama Oradan Therasue Chest (Icınde Grade 1 Random item var) Veya Degerli itemler cikiyor.[signature][hline]
Love's

Sosyal ağlarda paylaş

Moradonda Vendor Modda Olan Insanlarda Gorebilirsin Random item Cikan Chestlerden Satiyorlar 9 10m Civari Ama Forgotten Temple 2 te 40+ gidebiliyordu sanirim oyle bir şey vardi pek anımsayamıyorum ama..[signature][hline]
Love's

Sosyal ağlarda paylaş

forgetan templa bildiğiniz arena gibi bir mod clanlar girip sadece yaratık öldürüyorlar sırasıyala en düşük lvl li yatarıktan en yüksek lvliye kadar çıkıyor.malisya serveranda kazana tek bi clan biliyorum oda gladyatörler onlarda pries cake makrosu ile kazandılar.( bu server malasian serverı olup başka serverlarda değişiklik göstere bilir.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...