Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KS'ye getirilen BAN cezasından sonraki durum

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

gece Eslant'da DTS bölgesinde 2-3 party ortadaki DTS ve Ash knightlari paylasmaya çalışıyodu. Ortalık her zamankinden daha karışıktı, kimin neye vurduu belli olmuyor... Birden İman Gücü Clanınından, bu forumda da yazı yazan sevgili arkadaşımız "Rhadeus" çıka geldi.

Böyleyken böyle... Archraist adlı arkadaşla bir gece evvel de aynı sebepten dolayı tartıştık. işin ilginç yanı, DTS'lerin paylaşımı üzerine "İNSANCA" konuşmaya çalıştıım arkadaş, 14 yaşındaki bir çocuk gibi davranarak "ya ten didip kumda oynatanaaa" şeklinde bir cevap vermiştir...

Bu isler tehditle olmaz! Varsa bi mevzu, gelip konusacaksın!

Arkadaşlar, şu oyunu adabıyla oynayamayanlar, ya konuşmasın! Ya da bi zahmet oyunu bıraksınlar![signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 57:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]

Sosyal ağlarda paylaş

Yaa millet çok enteresan. Geçen bizim klan lideri ile beraber DK keselim dedik. Bir priest ve wariordan oluşan grup vardı. Priest ezik muhtemelen ona lvl kasıyorlar. Bizde biraz geri çekildik diğer Dk lara dalıyoruz. Önce geldiler bizim daldıklarımza saldırmaya başladılar. Uyarınca da küfretmeye başladılar. (Priest'in adı Ryu idi galiba) Sonrada ss aldık banlanacaksınız moduna girdiler. Bizde kızdık adamlara bir tane bile kutu bırakmadık. Her neyse. Çok yüzsüz bu oyuncu kafilesi yuaa :)[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

siz oturun macroya bırakın biz orda biz uğraşalım xp kasmak için oh ne güzel!
Sen küfür et bizim partideki adama ben boş duracam....
(bu arada partide full cafeden adamlar)
3 okçu macroda olduğundan gelen darkmare de atac verdiler ve öldüler :P
Başka bişi demicem[signature][hline]
World:Ares
Nick: Rhadeus
Job:Ice MAGE
Race:El morad
lvl: 51+
Total Played: just ~5 weeks
Clan:ImanGucu
Server Durumu | Network | Avatarım|Gitti..

[Bu mesaj Thadeus tarafından 21 Şubat 2005 02:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

PARDON????? MACRO??????

Konuyu clanlar arasi bir tartismaya çekmek istemedim. Ama senin kalkıp da böyle bişe söylemeni yakıştıramadım sana. Eve ben dün gece küfür ettim. İnsanın sabrı bi yere kadardır. Sen ilk önce Clan'ındaki adamlara sahip olmayı biliceksin! MAdem bu kadar iyi savunuyosun, onları terbiye etmeyi de öğren! Birisi düzgün konustuğu zaman nasıl cevap vermeleri gerektiğini öğret. Kimsede peygamber sabrı yok! Eğer karşımadki adam düzgün konuşmazsa ben de sinirlerinirim. Lady_Lillian ile kısa süreli sohbetim oldu. Diğerlerinden farkını hemen belli etti ve kendisinden "küfür ettiğim" için özür diledim!

Keşke insanlık KNight online kadar önemli olsa[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thadeus, 21 Şubat 2005 02:23 tarihinde demiş ki:
siz oturun macroya bırakın biz orda biz uğraşalım xp kasmak için oh ne güzel!
Sen küfür et bizim partideki adama ben boş duracam....
(bu arada partide full cafeden adamlar)
3 okçu macroda olduğundan gelen darkmare de atac verdiler ve öldüler :P
Başka bişi demicem

Allah allah! Kimse ölmedi ki clandan????
Darkmare 'i baska bi eleman çekti, bizden kimse attack yapmadı! + Gm luring yapan elemanı banladı!
Elalemin ağzı torba diil ki büzesin![signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Bu tartismanizin sonunda beni Grry ile papaz ederseniz bende sizle papaz olurum soylemedi demeyin. Bu konuda baska bisey yazmicam.[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

Burada papaz olunacak bi durum yok. Rahatsızlık yaratan arkadaşların isimleri ortada... Baska söze ne hacet?[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

bak adam ol terbıyrlı konus kım kımın terbıyesız oldugunu bılıyo sen orda makroya al bız burda emek harcıyalım her dts ye ash e damage ver bızım exp mız azalsın sızın yuzunuzden adam gıbı soledık ne yaptınız cıktınızmı bıde benım hakkımda yorum yapma oyununabak ben le muhabbet etmemk ıcın prıvatemıde kapadım demekkı senlen muhabbet etrmek ıstemıyodum ama sen hala normal ve shouttan konusuyodun bıraz ınt ı olan varsa archraiste versın dıye shouttan bagıran sendın İNSAN OL İNSAN GİBİ LAFLARI HAK ET benden
Sosyal ağlarda paylaş

Vay koçum benim be... Yürüyedur!!!!!!

Bak clan arkadaşın 2 üst mesajda ne yazmış! shhhhhhhh!![signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza ilk ba$ta nasıl kufur ettiginide yazsana bizimkiler dont ks yazarken ASIGENC SENIN ANANI .... dediginide yazsana
sonra gel burda insanlıktan bahset
işine gelen kısımların ss lerini alıp taraflı bir sekilde gostermişsin o sırada kafede idim olaylara bizzat tanık oldum bizim asigenc lure yapıyordu mage ler mass kesiyordu geldin laflar etmeye ba$ladın ve asigenc bak dedin direk küfür ettin yukardaki dedigim seyi bende seni gerçekten adam gibi oynuyan biri sanmıstım konu hakkında daha fazla yorum yapmıyacagım ama gerçekten asıl senın yaptıgın insanlık dısıdır biz her zaman turkleri korumus partimize almıs yardım etmişizdir ancak gelip küfür edersen altta kalacak degiliz... [signature][hline]nick:Grry
race:Human
level:51
job:assasin
rage is the only freedom left me...
-gre lynx

[Bu mesaj grelynx tarafından 21 Şubat 2005 10:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Herseye ragmen arkada$larım adına senden ozur diliyorum her ne olursa olsun bize küfür etmek yakısmıor[signature][hline]nick:Grry
-gre lynx

[Bu mesaj grelynx tarafından 21 Şubat 2005 10:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-SEn benim DTS mi vurdun allah cezanı versin senin emi!
-Ya ilk ben geldim senin kafnı kıarım o iskelet benim
-Hadilan aldım SS yi yusuf yusuf oldun dimi
-Kes lan ... ve küfürler başlar.

Her gün yaşanan diyaloglar.
Yani kimse daha ilk şeyden küfürle başlamıyor olaya. Neyse sözüm macrocu arkadaşa. Macroya bırakan arkadaşlarım Macro Eslantta bırakılmaz. Macroyu DK ların oraya Falan bırakırsın. Çünkü DTS ve ASH devamlı insanların Lvl kastıkları yerler günün 24 saati dolu olan yerler. Bu kadar vurdun duymaz olmayın beyler. (DTS nin oraya macro bırakan elemanada laf söylemden edemem:))[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

[Bu mesaj SteelBB tarafından 21 Şubat 2005 11:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dün saolsun lar 2 bosumuza ks yapan fire clanından bir kes daha nefret ettim tabiki iki bosuda bis aldık o ayrı konu.Ama ilginc böyle grade 2 olan bir clanın bisim bosumuza önce clanca daldığımızı görerk dalması hakakten ilginc.Hatta bunu yapan fire clanından bir Türk ne yazıkki ve ne yazıkki adaşım lanet olsun öyle Onur'a.(Garoof)[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
grelynx, 21 Şubat 2005 10:10 tarihinde demiş ki:
Murtaza ilk ba$ta nasıl kufur ettiginide yazsana bizimkiler dont ks yazarken ASIGENC SENIN ANANI .... dediginide yazsana
sonra gel burda insanlıktan bahset
işine gelen kısımların ss lerini alıp taraflı bir sekilde gostermişsin o sırada kafede idim olaylara bizzat tanık oldum bizim asigenc lure yapıyordu mage ler mass kesiyordu geldin laflar etmeye ba$ladın ve asigenc bak dedin direk küfür ettin yukardaki dedigim seyi bende seni gerçekten adam gibi oynuyan biri sanmıstım konu hakkında daha fazla yorum yapmıyacagım ama gerçekten asıl senın yaptıgın insanlık dısıdır biz her zaman turkleri korumus partimize almıs yardım etmişizdir ancak gelip küfür edersen altta kalacak degiliz...

Vay be... Vay anasını beeeeee....

Ben inkar etmedim... Evet Küfür ettim, etmedim demiyorum ki. Ama özür dilenmesi gereken arkadaştan özürümü de diledim! Şimdi biraz mantığı olan düşünsün.

senin bahsettiğin gibi Direkt olarak Ana avrat küfür ettiysem. Bunu foruma niye taşıyayım????
Söylesene! Bile bile lades derler buna....

Beni bilen bilir... Sen takma kafana. Dalgana bak...

Son kez söylüyorum: ilk olayda sizin yanınıza iyi niyetli gelmiştim. Arkadaşlarının ALKOLLÜ olduunu sölediler... "Kusura bakma" dediler.

Ya amaaaan neyse ne!![signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Güzel kardeşim, iskeletle falan ilgisi yok konunun. Arkadaşın bazı bildiği şeyler yanlıştı veya yanlış aktarmıştı forum'a. Düzelteyim dedim...[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada Alkollü KO oynamanın cezası da 24 saat BAN. :D[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

3-5 exp fln diyorsunuzda murtazanın partysinin aldıgı expleri görünce ks yapmadıkları ufaktan anlaşılıyor kaldı ki usko forumlarındada bu ks dalgası çok tartışıldı ve halada tartışmalar devam ediyor çünkü hiçbir mekanın tabusu belli bir kişide degil onun için o spawn için mücadeleler olur elbet burada biraz daha insancıl paylaşımlar (özelliklede aynı ortamda bulunan Turk arkadaşlar arasında) yapılabilir. bana göre provoke etmek aoe yapmak fln kimseye spawnın sahibi olma hakkını vermiyor (en azından harpyler haricindeki mekanların)[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

TAbi tekecilik olmamalı. Bencede birileri varken DTS ve ASH lere aoe yapmak saçma geliyor. Çükü Eslanta düşük lvlların yad aparty bulamayanların EXP kasıcak bir yeri yok. Ama Harpy de falan orası ilk gelen partynindir.[signature][hline] "Bu Sabah Bir Umut Var içimde... Nasıl Olsa Geri Gelirisin Diye. Her Şey Yerli Yerinde Yine... Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı...."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 21 Şubat 2005 12:16 tarihinde demiş ki:
Vay be... Vay anasını beeeeee....

Ben inkar etmedim... Evet Küfür ettim, etmedim demiyorum ki. Ama özür dilenmesi gereken arkadaştan özürümü de diledim! Şimdi biraz mantığı olan düşünsün.

senin bahsettiğin gibi Direkt olarak Ana avrat küfür ettiysem. Bunu foruma niye taşıyayım????
Söylesene! Bile bile lades derler buna....

Beni bilen bilir... Sen takma kafana. Dalgana bak...

Son kez söylüyorum: ilk olayda sizin yanınıza iyi niyetli gelmiştim. Arkadaşlarının ALKOLLÜ olduunu sölediler... "Kusura bakma" dediler.

Ya amaaaan neyse ne!!

eh madem adamlara ilk ba$ta ana avrat giriosun sonra senin ettigin kufurlu kısımları koymuorsun
lades olmamak icin bide ilk ba$ta konusma tavrını degistir dalgana bak filan sen ne diosun seni bilen bilir ben bilmem benim bildigimde cok adam yoktur burda ayrıca o adamlara küfür edip ardından küfür yiosun sonra özür dilosun adamlar senden mantık ve ya$ca büyük oldugundan dolayı alttan almak icin alkollü olduklarını soylemişler yanlarındaydım
asıl senin vay haline forumda reklam reklam yapmak icin ne hallere gelmişiz vay be[signature][hline]nick:Grry
-gre lynx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...