Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Chitin Armor

Buri

Öne çıkan mesajlar

Ya bakıyorum herkeste chitin war ama çok pahalılaar.Nerden buluyorsunuz diye sorduğumda söylemiyolar.gıcık oldum.biri bu konuda bana yardım edebilir mi chitin armorlar nereden çıkıyor???????[signature][hline]Tahmin ettiğimiz gibi kuzeyden geldi tehlike,
Kışın ordugahlarında,ejderhanın uykusu,
Toprakları yatıştırdı,ama ormanın içinden,
Bozkırlardan geldiler,doğurgan toprağın içinden,
Önlerindeki gökleri sınırlayarak.
Dokuz kişiydiler üç ayın altında,
Altında güz alacakaranlığının:
Dünya alçaldıkça onlar yükseldiler
Vardılar öykünün kalbine.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu sorduuna göre henüz char'in daha düşük level. Golem'lerden bulabilirsin. Ama golem kesmene daha çok var. Senin yapman gereken, para biriktirip almak. Zaten chitin giyebilemk için en az 91Hp ve gerekli str/dex'e sahip olman lazım...[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 57:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
korneroth, 19 Şubat 2005 16:13 tarihinde demiş ki:
para biriktirceğine git teleporting deolos zona SONRA ABYSE GEM BUL 9-10 TANE KESİN ÇIKAR 1-2 CHİTİN BENCE ÖLE YAP

Eheheh sen öyle diyorsun ama ben bütün gemlerimde kek çıkınca (birin den de karakteri küçülten bir halt çıktı. Daha kullanmadım) gemleri oynamaz oldum. Onun yerine gemleri uygun bir fiyata merchant yapıp sat. Geçen canım sıkıldı 120K ya sattım. Bu kadar çok müşterinin toplandığınıu hç görmemiştim. hem arada başka şeyler görüp onları da alıyorlar.[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş abyss gemden çıkıcak eşyalarda lvl a bağlı o yüzden çıkmayabilir. Bence bu adam önce lvl atlamalı chitinleri şimdilik fazla düşünme.

said:
para biriktirceğine git teleporting deolos zona SONRA ABYSE GEM BUL 9-10 TANE KESİN ÇIKAR 1-2 CHİTİN BENCE ÖLE YAP
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Walla 9-10 tane gem den 1-2 chitin cıkartabilen ya doğuştan şerbetlidir. Ya da her basmadan once 3 kulhuvallah bi elham okuyup basıyodur. :D:D:D[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(58 Def. Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
catastrope, 19 Şubat 2005 16:35 tarihinde demiş ki:
kardeş abyss gemden çıkıcak eşyalarda lvl a bağlı o yüzden çıkmayabilir. Bence bu adam önce lvl atlamalı chitinleri şimdilik fazla düşünme.

said:

OMG!!!!!!!!!!! Asla böyle birşey yok gemden ne çıkacağı lvl e bağlı değil nasıl bu kadar emin konuşabilrsin işte fathin anlatmak istediği buydu arkadaşlar.Oyunu sen yapmadığına göre lütfen bu kdar kesin yorum lar yapma.Ben bir çok kes düşük lvl led dendim yüksek lvl lede denedim bir çok arkadaşım bir çok kez dendi asla böyle bir şey yok.[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

evet 3 tane abyss gem verdim hepsinden kek çıktı kafayı yedim.yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.Ayrıca adım buğra ben buri yi 3-4 senedir kullamıyorum.Knight Online'daki adım da Buri...[signature][hline]Tahmin ettiğimiz gibi kuzeyden geldi tehlike,
Kışın ordugahlarında,ejderhanın uykusu,
Toprakları yatıştırdı,ama ormanın içinden,
Bozkırlardan geldiler,doğurgan toprağın içinden,
Önlerindeki gökleri sınırlayarak.
Dokuz kişiydiler üç ayın altında,
Altında güz alacakaranlığının:
Dünya alçaldıkça onlar yükseldiler
Vardılar öykünün kalbine.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buri, 19 Şubat 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
evet 3 tane abyss gem verdim hepsinden kek çıktı kafayı yedim.yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.Ayrıca adım buğra ben buri yi 3-4 senedir kullamıyorum.Knight Online'daki adım da Buri...

zuzauhzuhqauhzauhzauhazuhazuhazuhazuhuhazuhazuhauzhauzha:D:D:D:D:D:D:D[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buri, 19 Şubat 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
evet 3 tane abyss gem verdim hepsinden kek çıktı kafayı yedim.yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim.Ayrıca adım buğra ben buri yi 3-4 senedir kullamıyorum.Knight Online'daki adım da Buri...

3 tane? 10 tane harcadım beah. artık satıyorum ne bulursam :D[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Şubat 2005 15:59 tarihinde demiş ki:
Bunu sorduuna göre henüz char'in daha düşük level. Golem'lerden bulabilirsin. Ama golem kesmene daha çok var. Senin yapman gereken, para biriktirip almak. Zaten chitin giyebilemk için en az 91Hp ve gerekli str/dex'e sahip olman lazım...

Ehe ehe... Abi ben oyuna yeni bafladım daaa, bi yavdım edevmisin avbivim, sen annavığım kadavıyla fokervimissin. suvdan biv golvem foke edivp pivana ya çekevmisin? :D biv cihitn vihitn çıkavtalım.... :P:D:):rock:[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

golem mi?
Hemeeeennnnn!!!!! Arkadaş 2 porsiyon Stone golem çieeeeekkkkkhhhh. Üstüne az kuruuuuuuuuuuuuu...

yanında içicek olarak ne alırdın abi? Çok şahane Harpy sidiği var. Sıcak sıcak...... Salata olarak ne alırdın abi? Bak günün spesiyali Uruk Blade sümüklü Blancos Otlu salata.. Bol limonlu. Getirim mi abim??

Afiyet olsun şimdiden abimmm :D:D:D[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Şubat 2005 15:59 tarihinde demiş ki:
Bunu sorduuna göre henüz char'in daha düşük level. Golem'lerden bulabilirsin. Ama golem kesmene daha çok var. Senin yapman gereken, para biriktirip almak. Zaten chitin giyebilemk için en az 91Hp ve gerekli str/dex'e sahip olman lazım...

aman ya of ya bitirdin beni murtazaaaaa. ulan dün para yok bişey alamıyorum diyen adam sen diil misin millete golem kes chitin çıkar diyosun bugünde. çift karakterli misin nesin anlamadım. hea kaldıki golemden öyle lak diye chitin fln çıkmıyo yaklaşık 100 tane zorladık anca priest chitin çıktı 2 parça.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

Hönk????

Olm bende zaten chitinler var... Ama param yok...
Glave'in tamir masrafini bile ödeyemiyorum :(((((((

Nerede Bu devleeeeeeeeğğğğğtttttttttthhhhhhhhhh??????

*o kadar da diil*[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

LVL E ALKASI VAR DİYENLERE SESLENİYORUM....ALAKASI YOK ÇÜNKÜ BAN LVL 32 DE 2 TANE CHİİTN ÇIKTI EN İYİSİ BİRİKİTİRİP ARKA ARKA YA PATLATMAK!!!!!(ABYSELERİ)

BU ARADA LVL 51 İM BNA DURMADAN ÇIKIYO HEMDE NP EM 200!!!

BENCE NP İLE ALAKASI VAR ÇÜNKÜ 1500 NP Sİ OLAN ARKADŞIM VAR LVLİ 54 ADAM HER ABYSE PATLATTIĞINDA CHİTİN ÇIKYO!!!!

SEREFSİZE DÜZ NORMAL UPGRADE SCROOL BİLE ÇIKIYO!!!!

BENCE NP İLE ALAKASI VAR!!!!1
Sosyal ağlarda paylaş

ROFLLLL hahahahahaha LOLLLZZZ
ne np si arkadaşım Np ile alaksı olsa biz en zengini olmuştuk bu işin..
darkness =150k np
folkhero=50k np
calewera=70k np
ve dahasııı....
cypherda lvl61 charımla zamnına 400 abyss arda arda basmıştım ve elimde sadece 2 chitin vardı Bu olay tamimi ile kumar kimi zaman 1 abyss e shard kimi zaman 350 kek olur....
saygılarrr.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hala onla alakası yok bunla alakası yok inandırın işte zar attıgınızda 6 gelme olasılıgı kaçtır? var mı bi taktigi? zar tutsak olur mu? üste 1 gelicek şekilde atarsan 6 gelir? kumar bunlar kumar lvl 37 yken 30 abyssten 4 chitin 1 iron bow çıktı lvl 45 olduk dün yaklaşık bi 40 tane bozdurdum ne chitin var ne bişey içim dışım rice cake oldu. mannerlada alakası yok npylede alakası yok lvl lada alakası yok.[signature][hline]Don't throw rocks if u r living in a house glass
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...