Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Tesadüf"

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Aslında "tesadüf" diye birşey yoktur. Sadece rastlantıların ve karşılaşmaların korkutucu boyuta ulaştığındaki bahanesidir "tesadüf", biriyle birçok defa aynı yerde bulunmak, aynı seyi yapmak insanları korkutur, bağlanmaktan, doğru kişiyi bulmaktan ya da sevmediği kişiyle kafa dengi olmaktan korkar ve gözünün önüne perde çeker adı "tesadüf", bu sayede önemsemez yasadıklarını.
Benim için seni bulmam, seni sevmem, seninle aynı seyleri yapmam, aynı seyleri dusunmem, aynı seylere ağlayıp gülmem, asla "tesadüf" değildir çünkü ben korkmuyorum, sana bağlanmaktan, seni sevmekten, sen olmaktan ve benliğimi sana vermekten korkmuyorum, benim için "tesadüf" denilen şey seninle bir olduğumu kanıtlayan seni sen gibi anladığımı bana gösteren bir söylemdir, korkum değil aşkımın tam kendisidir...

(by eagle_dnz to his love)[signature][hline]yalnızlık, hayatta yalnız kalmana yol acan hatalarından sana ders verir ve ilerde bu hataları yapmadan daha kısa süre yalnız kalmanı sağlar
Sosyal ağlarda paylaş

Soyle diyeyim sans diyede bir sey yoktur. Olamazda neye gore sansli olunulur ? Ornegin 2 kişi tavla oynar . 1 kişi dus es ( 6-6 ) atar bu atanin sansi midir ? Bence degildir olamazda. Cunku o kişi 5-5 ( şeş beş ) de atsa degisen bişi olmayacaktir gene kuramimiza gore sansli sayilacaktir. Peki o zaman sanslilik nasil olacak ? Olmayacak yerine zitti olan sanssizligi kullanacagiz. Bir kişi 6-6 atsada 4-5 atsada onun için bir sey degismez. Ama 6-6 atmasi rakibinin sansizligidir. Rakip sansli olsa biraz karsi taraf 1-1 atardi di mi ?

Cook sacma bir yazi biliorum. Seninkide boyle ornekle aciklamak istedim. Bazi kavramlari, ozellikle soyut olanlari, varlik, biçim, birliktelik yada belirli seyleri esas alarak sinirlandiramayiz sadece kavrami bilir ve kullaniriz. Hayat gibi dusun. Olmek gibi bitir. Sevmek gibi yasat...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 14 Şubat 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
Aslında "tesadüf" diye birşey yoktur. Sadece rastlantıların ve karşılaşmaların korkutucu boyuta ulaştığındaki bahanesidir "tesadüf", biriyle birçok defa aynı yerde bulunmak, aynı seyi yapmak insanları korkutur, bağlanmaktan, doğru kişiyi bulmaktan ya da sevmediği kişiyle kafa dengi olmaktan korkar ve gözünün önüne perde çeker adı "tesadüf", bu sayede önemsemez yasadıklarını.
Benim için seni bulmam, seni sevmem, seninle aynı seyleri yapmam, aynı seyleri dusunmem, aynı seylere ağlayıp gülmem, asla "tesadüf" değildir çünkü ben korkmuyorum, sana bağlanmaktan, seni sevmekten, sen olmaktan ve benliğimi sana vermekten korkmuyorum, benim için "tesadüf" denilen şey seninle bir olduğumu kanıtlayan seni sen gibi anladığımı bana gösteren bir söylemdir, korkum değil aşkımın tam kendisidir...

(by eagle_dnz to his love)

aştın sen kendini aştın..burcu iyi gelmedi sana...bana bi görün sen sonra...[signature][hline]HIYARIM HIYARSIN HIYAR HIYARIZ HIYARSINIZ HIYARLAR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...