Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kayıp Zaman...

Villians

Öne çıkan mesajlar

Kalabalıktı.Ne işim vardı benim burada.Ben sevmezdim kalabalığı.
Herkes sanki bana bakıyormuş gibi gelirdi.Uzaklaşmam gerekiyordu buradan.İsteyerek gelmemiştim zaten buraya...
Bu şehre taşındığımdan beri uzak tutmaya çalışıyordum.
Şimdi odaklanmalıydım.
Bu karışık bir durumdu.
1 ay önce başlamıştı herşey hazırlıklı olmadığım bir durumla karşı karşıyaydım.Sıradan bir güb gibiydi.İşimden evime gelmiştim,yorgundum.Postama baktım faturların dışında başka bir mektup daha vardı.Sarı bir zarftı...Adrese baktım Londra yazıyordu...İlginç dedim kendi kendime
Okumaya başladım
Bana inanmanı umud ederek bu mektubu sana gönderme cesareti buldum.Günümüz teknolojisini kullanmak istedemedim,eski yöntemleri hala severim.Bu kim diye düşünüyorsundur şimdi.Senden çok uzakta olan birisiyim,sana yakın olmak istemeyipte olamayan birisiyim.
Seni çok ufakken bırakıp gitmiştim.Sadece bebeklik fotoğrafın vardı elimde giderken bide gülümşeyişin.
Durakladım...Baba sözcükleri çıktı ağzımdan.Ben neler diyordum Benim ailem olamazdı.Yani ben öldüklerini biliyordum çekip gittiklerini değil.Eğer durum böyle ise bu benim için daha büyük bir yıkım demekti.Okumaya devam ettim...
Şaşkınsın biliyorum ama ben babanım demeye bile utanıyorum bu satırları yazarken...Sen bir babanın varlığı olmadan yaşadın ben ise hergün senin hayalini kuruyordum güzel kızım...
Kızgınlığını dinidirmem için bana bir şans verirmisin bilmiyorum.Ve eğer kabul edersen yolladğım bilet ile yanıma gelmeni istiyorum
BABAN
Zarf elimden düşmüştü...Düşen zarfın içinden bilet çıkmıştı..
Duygularımı tanımlıyamıyorum.
Neyapıcaktım ben şimdi..?

Breathe no more[signature][hline][b]Sozlukte Villians :P

[Bu mesaj Villians tarafından 17 Şubat 2005 19:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek gibime geldi..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadım olayı :)

herşey 1 ay önce başlamıştı ve şu anda bilmediği bir şehirdeydi... yani Londra'ya gitmişti?

yoksa bilmediği bir şehre gitmişti ve bilmediği birisi (babası) ona mektup göndermişti?

bana biraz klişe gibi geldi...[signature][hline]*!Dikkatli bakarsanız o güzel gözlerinize görünür.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında düşündüm de böyle yorumlamamın sebebi benim bu tarz çok yazı okumam olabilir. Ama benim bu tarz çok şey okumam bunu klişeleştirmez :)
Çok özgün değil bence ama hakkaten güzel işlemişsin.

yalnız olayı anlamadım hala. bunu yazan kişi şu anda Londra'da mı yoksa mektubu aldığı yerde mi?[signature][hline]Morotetori Kaitennage
Sosyal ağlarda paylaş

gerçekliğe oldukça ysakın duruyor, bir an tavsiye verme moduna falan da girdim

onun dışında çok hoş yazı, kısa, öz, ne anlatmak istedigi hakkında da hiç bir karanlık nokta yok

yazılarının devamını dilerim[signature][hline]Notwist fi tarihinde demis ki:
Trouble that we've come to know will stay with us

bad religion xxx tarihinde demis ki:
A smile on the lips and a hole in the head
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...