Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Şubat Moribund Oblivion konseri (Distopia da çıkıyor..) :)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

hmm tabi kendi yorumuyla o şarkıyı sever miyim gene bilmiorm keşke dinleyebilseydik..sen de yok mu o coverlarınız kayıtları alsam ya merak yaptım :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

ii bakalım ben de denicem pederden para koparırsam gelcem direk..buarada kafayı yicem bu winamp 5.05 strata mı ne war her şarkıda media library mi ne onu açıo nası yoksetcem bnu ya delirtti her şarkıda tekrar açılıo :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

haha çözdüm eksi minibrowserın yawşaklııymış o :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Past Members:

Guitars - Bedirhan

:D emektar eski gurubum benim :D başarilar dilerim mortis gelmeye calisicam bende[signature][hline]|-------------|Paticik Kısayol Menüsü|-------------|
|---|İnternet-Konu Dışı-Konsol-Pc Oyunlari|----|
|Müzik-Vizyon-Garbage-Spor-Donanim&Yazilim|

[Bu mesaj BlacKDagger tarafından 21 Ocak 2005 09:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bedocum teşekkürler, bekleriz konsere :)

Playlist'i tam olarak belirlemedik. Üzerinde çalışıyoruz. İlk konserimiz olduğu için . 3 cover 3 beste çalmayı düşünüyoruz. ilerde sırf beste çalarız arada cover yaparız.

Şu an bestelere yoğunlaşioruz iki şarkımız tamam
Absence of Hope (9.05) Wings of Self-Destruction (5.27)
Üçüncü bestenin üzienrde de çalıışıoruz.

Cover olarak da stüdyoda geçen gün
My Dying Bride - She is the dark'ı çaldık baya başarılı oldu onu kesin çalacaz.
Saturnus ve Katatonia düşünüoruz diğer 2 cover için ama önce besteler olsun , coverlar kolay.. 1 ayımız var daha :)

1 saat sahnede kalacaz. Bunun sahneye inmesi çıkması, şarkı aralarında beklemesi falna filan derken yaklaşık herhalde bi 45-50 dakkalık şarkı çalabiliriz. Biz de o zamanı 6 şarkıyla dolduracaz. Veya bi 4. beste tadında Intro instrumental bişeyler yapabiliriz. ki elimizde öle çok beste var sadece grupla birlikte tam oturtmadık.
[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 21 Ocak 2005 14:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Son Playlistimiz şu şekilde, intro daha bitmediği için uzunluğunu bilmiyorum.... Pek bi değişiklik olacağını sanmıyorum şu dakkadan sonra, çünkü konsere az kaldı :)

1) Distopia - Intro(Instrumental) (????)
2) Distopia - Absence of Hope (8.32)
3) My Dying Bride - She is the Dark (8.23)
4) Distopia - Wings of Self-Destruction (7.08)
5) Tiamat - Whatever That Hurts (5.48)
6) Sentenced - Farewell (3.44)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 05 Şubat 2005 13:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lol[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 17 Ocak 2005 23:05 tarihinde demiş ki:

Cover olarak My Dying Bride - She Is The Dark ve Saturnus - Christ Goodbye düşünüoruz, 3. ye karar vermedik daha
Katatonia dan olabilir...

Bu durumda orda olcam. Düzgün yapın gözünüzü seveyim =) Mdb'ye hürmet.

Ha bi de RTN de Moribund'un bageti tutmuştum. İkincisini de alırım gelmişken. haha[signature][hline]G3nk is not dead.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 05 Şubat 2005 18:10 tarihinde demiş ki:
wings of self destruction çalana kadar duum çalsanıza abi, millet eğlenir hem

DUUM u çaldirmam ben orda! onu da inşallah bir `Dethkrüsh` konserinde dinlersiniz:)[signature][hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

Basarılar dilerim konserde:D moribundda iyi bir gruptur ilk defa rottinh konserinde dinledim arada 2 tane vokal cikti bi sarkida orda bayildim zaten olaya:d[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Sosyal ağlarda paylaş

umarım moribund RTN deki performasını sergilemez. türk black metalinin daha iyi yayılmasını sağlar.

sizede başarılar.
p.s:keşke pogrom dan ayrılan duygu moribund a gelse.böü
[signature][hline]Shaem
=Al'akira-Tauren Shaman=

[Bu mesaj Hassan tarafından 17 Şubat 2005 14:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh valla Duumcuyuz ya!

destek olan herkese teşekkürler, 3-4 gün kaldı konsere her gün stüdyodayız, şarkıların hepsini hatasız çalioruz şu an, tabi konserde ne olur neler bekler bizi bilemioruz.. inşallah bi aksilik çıkmaz.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...