Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Şubat Moribund Oblivion konseri (Distopia da çıkıyor..) :)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

evet ilk grup olarak Distopia yani biz çıkıyoruz. İlk konserimiz olacak...

Diğer gruplar hakkında da bilgi vereyim. The Art of Violence, May Day stüdyosunun sahiplerinin grubu, kendileri Death/Gore yapıorlar. Shafttaki May Day konserinde Silent Violence adı altında çıktılar. Hellstaff da bizim arkadaşların grubu. Onlar da May Day konserinde Dark Shroud die çıkmışlardı. Black metal yapiorlar onlar da...

Moribund oblivion hakkında yorum yapmıyorum, duymuşsunuzdur.. RTN de çıktılar Moonspell, Rotting Christ gibi grupların alt grubu olarak performansları oldu...

Budur...[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

playlist yazarmısın ne çalacaksınız?[signature][hline]Saeros, 16 Ocak 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
otobüste kıza aşık olunmaz. otobüste kıza karşı hormonlar azar.
nedanko, 03 Aralık 2004 11:06 tarihinde demiş ki:
Bi muz için bu kadar kavga edilir mi? Alın vereyim ya...
karakedi, 14 Ocak 2005 21:47 tarihinde demiş ki:
merak etme türkiyede sevişme teklifini reddeden erkek pek bulunmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delanoresse, 17 Ocak 2005 23:03 tarihinde demiş ki:
mortis'im senin bu tipler arasinda isin ne ya. :(

ya en azından Gay Barlarda DJlik yapan tiplerin arasında takılmıorum :)

bu arada playlist tam olarak hazır diil 1 ay var çalışıorz
ama 3 cover 3 beste düşünüoruz. 1 saat zamanımız var
bestelerimiz 8-9 dakka civarında olduu için ve coverladıımız parçalar da uzun olacağı için yetio 1 saat.

Cover olarak My Dying Bride - She Is The Dark ve Saturnus - Christ Goodbye düşünüoruz, 3. ye karar vermedik daha
Katatonia dan olabilir...[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Distopia olarak orda olucaz olmasina , ama bu afişe feci fitil oldum lan ben. ne olum bu. logomuzu yolladik ettik şudur budur , itler logoyu koymayi birak , sanki yabanci grupmuş gibi göklere çikartmişlar moribund u. of of , beynim dönüyo aman aman.. e Mortis , ne bok yiycez biz..[signature][hline]%108 alcoholocaust!
bir insanlik ayibiyim bu alemde..
Sosyal ağlarda paylaş

buarada mortis benim okul 21 şubatta başlıo ama çılgınlık yapar gelebilirm büyük ihtimalle okulun ilk günü satarım ama ben kadıköyde arka oda'dan başka yer bilmiom beni alcaksınız seni izlemeye gelioz okadar.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

ciddi sölüom ya pederden ilk paraya kopardıımda direk ordaım zaten eski kız arkımın evinde kalırım yüzsüz yüzsüz.. 1-2 hafta erken gelebilirim ista ozaman hoş olur yada gelir 2 gün senin konser için kalırım orda bilmiorm şuan ilk dönem pedere baya döşedim bi de saolsun dandik siemens s65 kitlendi kaldı bu akşam..paso masraflardayım ilk yüzsüzlüümde kaçcam burdan oraya sora ankara artık.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe olur işalla mamı mötü satcas görelim die pek de bilek bi halim yok yemesinler de bar da beni kara boyalı amcamlar :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...