Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ks yok, Luring Yok Bütün clan banlandık :D

dentazor

Öne çıkan mesajlar

Ks yapmadık, Luring de yapmadık. Sadece Mastodon olarak etrafta dolaştık ve banlandık. Neden mi? Çünkü Pfil dallaması level kasamadı. GM nin bi taraflarını yaladı veeeee BAN!!!
Bu arada yeni kural da getirirler sanırım.
####NOTICE : Ks,Luring and Disruptive Behavior will be BANNED!!! #####

[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(59 Def. Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)

[Bu mesaj dentazor tarafından 21 Şubat 2005 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj dentazor tarafından 21 Şubat 2005 15:07 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

9 kişi banlandık sanırım belki daha da fazladır. Ben banlanana kadar 7 kişi gitmişti. Ya adamların Harpy i bozalım dedik ve acaip eğlendik. Ban man hikaye. Yannıs anlamayın sadece ve sadece karaktersiz IS ların harpy si olduğu için. Başkasının EXP sinde gözümüz yok. :D[signature][hline]Chars:
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Yuber'in banlanmasina sebep olan da benim. Çektiğim harpyleri Uyutup uyutup duruyordu!

Luring yok demene de şaşırmamak elde degil. Wonee efendi gidip harpyleri golem spot una çekti.

Yuber yüzünden 3 defa ölüyodum! BANLANMAYI HAKETMEDINIZ MI YANI???[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 57:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 21 Şubat 2005 15:05 tarihinde demiş ki:
Bu arada Yuber'in banlanmasina sebep olan da benim. Çektiğim harpyleri Uyutup uyutup duruyordu!

Luring yok demene de şaşırmamak elde degil. Wonee efendi gidip harpyleri golem spot una çekti.

Yuber yüzünden 3 defa ölüyodum! BANLANMAYI HAKETMEDINIZ MI YANI???

1. Wonee Luring den banlanmadı.
2. Biz zaten banlanacağımızı biliyoduk, ama yazılan kuralların hiç birinde "sleeping will be banned" yoktu. Ya da "using transformation scroll at harpy spot"
3. Amacımız seni veya başkasını öldürtmek değildi.
4. Yalan dünya herşey bomboş... Pfil dupe ye devam etsin, raven adminin bi taraflarını yalasın, IS nin ne zaman GM a ihtiyacı olsa GM anında mekanda bitsin. Bizim harpyler KS altında mahvolurken GM bi taraflarında pireler takılsın. vs. vs. vs...
5. Sen arada kaynamışsın kusura bakma, benden yana bi art niyet yoktu.[signature][hline]Chars:
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam seni anladım. Wonee luring yüzünden banlanmamis olabilir ama Golemler havada uçusuyodu :D Admin Geldiği sirada ben harpy çekmeye gidiyodum, o sirada wonee arkasinda Golemler le spot a dooru yaklasiyodu. Benim gördüüm manzara bu...[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
supersonicmemed, 21 Şubat 2005 15:18 tarihinde demiş ki:
ya banı ks si lure u bi yanada harbi çok tatlı çıkmışsınız mastadon şekliyle ahaha

Ya ne demezsin, Priest 2 saat beni aradi o kalabalik içinde :D

Buff verecek, her yer mastadon.:D[signature][hline]Nation: El MORAD

Sosyal ağlarda paylaş

said:
oQo, 21 Şubat 2005 15:10 tarihinde demiş ki:
Adamin Ks yaptini nasi belirliyonuz bide Merak Etme w00t adminin arkadasi banlarinizi actirir :D
ama gecmiş olsun :( Serefsizler yuzunden oluyor Immortal Soul = GM :D

Yok zaten ban 24 saatlik. Bi gün dinlenecez artık. Ama değdi diyorum. Ya superdi. Zuahahaha[signature][hline]Chars:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 21 Şubat 2005 15:08 tarihinde demiş ki:
Aranızdaki mesele nedir???

IS-W00t

Mesele IS-w00t meselesi değil. IS lere butun El Morad clanları düşmandır. Raven adminin arkı, dupeyle zengin oldular. NP transferinde üzerlerine yok. Düşman clan işte.
Ayrıca CZ de sakın partilerine girmemeye dikkat edin.
Çok yakın bi abime yapmıslar o da w00t.
CZ de party atmış IS lerin biri. Abi kabul ediyo. Pat çekiyo bi mage 3 tane orc un arasına. Anında indiriyolar tabi. Sora bi de 4 taş rezz yapıyolar hemen. Bi daha indiriyolar. Sora hemen alt-f4 oyundan cıkıyo Ares2 yi secip dc oluyo. Zor kurtarıyo kendini.
Bir de yine aynı abiyi. CZ de mob keserken ölüyo. Görüyo bunu IS. rezzlenmek için bizim clanın priestiyle pianada bulusacaklar hesapta. 30 taş rezz için. Yine alt-f4, ares2, dc, ares1, doğal olarak piana da çıkıyo. Bi bakıyo 4 taş rezzlenmiş. Kim yapmış? IS nin priesti. Kayıp=dünyanın EXP si

bu sadece 2 olay. daha çok şeyler vardır eminim.[signature][hline]Chars:
Sosyal ağlarda paylaş

siz Philin ne kadar ilginç biri oldugunu bilmezsiniz
aslında tehlikelidir ,
char ınızı bile hack leyebilir (zamanında ooxoo'yu haklemisti .)
bu kadar para nerden geliyor????
IS=W00T neden cekisemiyor
W00t fair play
IS herseyi yapıyor , dolayısı ile cekemiyoruz haksızlıkları
Sosyal ağlarda paylaş

4 taş benide ress ledi IS (hamer) sonra ben yapmadım arkadaşlar şifremi kullanıyodu dedi
ama onun çözümünüde bulmuşlar
şimdi ozellikle lvl 60 uzeri arkadaşlar icin 4 taş ress lenmeme çözümü30 taşınızı inventory de ilk sıraya koymayın 2. 3. 4. den birine koyun
sonra NPC (sundries den degil) pazarda stone of life satan birinden sadece 1 tane alın (otomatik 1.sıraya gelecek)
ve 30 taşınız 31 olmayacak
30 ayrı taş ve 1 ayrı taş olacak
bu tek taş 1. sırada salt dururusa sizi kimse ress leyemez
sonra öldünüz arkadaşınız geldi ve 30 taş ress yapacak (nasıl ress lenceksiniz?)=
hemen inventoryde 1 taşı 3. 4. sıraya alıp 30 taşı ilk sıraya koyun ve ok.
Sosyal ağlarda paylaş

spi , cem abi merak etmeyin IS leri bende dahil hiç kimse sevmiyor.Cem abini başına gelen olayı Bilinc e yapmışlar ölmüş sonra hemen prist kaldırmış sonra tekrar kesmişler oda bir ton exp ve np kaybetmiş şerefsizlik hat safhada dün samma kesiyoruz clandan 8 kişi var birden garoof dallaması geldi fire dan birde türk olcak benide biliyo tek baına bizim daldığımız sammaya dalıyor bosu biz aldık bu gün söyledim neden ks yaptın diye arkadaş bana ne diyosun eziq ne ks si diyerek cewap werdi anlattım olayı dua et yanımda soul pot. yoktu yoksa boss benimdi dedi bende alırım ss i yersin banı dedin arkadaş döndü bak bana bulaşma bir sabah uyanırsın tüm clanın yok olur dedi bende elinden geleni ardına koyma dedim buyrun görün şerefsizliği.Dün gece SQ kesiyoruz bis geldik clanca kesmye başladık bir baktım black_knight bir kaç adamla SQ ya dalıyor yine fire clanı yine ks Boss u kestik kutu açıldı coins cıktı sadece senin black_knight efendi tezgah kurdu birde bir pendant koydu bu düştü dedi etraftaki millete gösterdi bu kadar yüzsüzlük görmedim hayatımda ne dir bu ya illa oynamayalım mı bu oyunu ne b*k yiyelim ne yapalım adamlar tanıyor yok admin yok gm........[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamlar klavye delikanlılığından başka bişey yapamaz sen hiç merak etme. yok clanı yoketmekmiş, yok şuymuş, yok buymuş, sen salla bunları, zevkini çıkarmaya çalış oyunun.
her ortamda, özellikle internet ortamında böyle terbiyesizler vardır ve her daim olacaktır..[signature][hline]Chars:
Sosyal ağlarda paylaş

raven da woot da USKO forumlarında FM ler ve bu iki klanda bunların klanı diye biliyorum ve bu iki sahıs da arkadas.Yanılıyorsam buraya kadar lutfen duzeltin.
Wootabulous u bilmiyorum fakat USKO forumlarından gordugum kadarıyla tum el morad halkı IS den nefret ediyor.Sahsen benm pek karsılasmam olmadı abbys ve lunar war dısında.
Ama bu kadar insan sewmiyorsa bu levelları yuksek kıskanclıgı buyuk klan kıskanclıgı degildir kesinlikle bir pislik yatıyordur ki bu IS un icinde ondan nefret ediyorlardır diye dusunuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...