Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JACKWİLLİAM KESİLİRKEN!!

blessed_war

Öne çıkan mesajlar

Tezahurat bile yaparız
:tebrikz::tebrikz::tebrikz:[signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından 20 Şubat 2005 23:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FRPmaster kendi kilitlediği bir topicte demişkiadamın taktiği yemin ediyorum ekmek çarpsın diyip en büyük yemini edip ALLAH'IN ADIYLA SÖYLÜYORUMKI çalışıyordu,adam iyilik yaptı size geç kalanlar oldu benimde gitti bugu düzeltmişler biraz insan olun insan..önce bi olayı anlayın ne ulan hedede hödödö yiyosunuz bi durun bakalım belki yeni düzeltilmiştir belki dorudur..

*!Hıncal Uluç gülüşü güler*
Öyle kilitleyip konu kapamak yok.Tartısacaksak kilitlemeden tartışıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 20 Şubat 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
said:
FRPmaster kendi kilitlediği bir topicte demişkiadamın taktiği yemin ediyorum ekmek çarpsın diyip en büyük yemini edip ALLAH'IN ADIYLA SÖYLÜYORUMKI çalışıyordu,adam iyilik yaptı size geç kalanlar oldu benimde gitti bugu düzeltmişler biraz insan olun insan..önce bi olayı anlayın ne ulan hedede hödödö yiyosunuz bi durun bakalım belki yeni düzeltilmiştir belki dorudur..

*!Hıncal Uluç gülüşü güler*
Öyle kilitleyip konu kapamak yok.Tartısacaksak kilitlemeden tartışıcaz.

Hımm uzun diyarlarda düşüncelere dalmamı sağladı.[signature][hline]Hadi şimdi beslenmeye çıkalım, boğazım kurudu.

Bu arada sana hiç 1927 ; de temizlediğimiz Setite tarikatından bahsetmiş miydim? Aah ne günlerdi be! Cumhuriyet daha gençti ve biz de ipin bir ucundan tutmaya karar vermiştik. Tabii ki ilk hedeflerimiz milleti zehirleyen Setite dergahları olmuştu...

Brujah Ethem, 9. kuşak
Sosyal ağlarda paylaş

Frpmastercım umarım cok kızmassın.Sonucta burada herkes birbiriyle saka ile karısık dalgada gecıyor,eglenıyorda,umarım seninlede öyle olabilirim bir gün:)
Kusura bakma ama altta kalmayı pek sevmem:) üstteki senin hakkındaki son yazdıgım seydi.Artık senin hakkında ne + ne - birşey yazarım.
Saygılar,sevgiler,arz ederim vs. Frpmaster...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hadrael, 20 Şubat 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
said:
fatihkaraca, 20 Şubat 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Tezahurat bile yaparız
:tebrikz::tebrikz::tebrikz:

abicim lütfen açtığın topiğin son mesajına bakarmısın sana bir not yazdım bilmiyorum ne düşünüceksin...

o senmiydin. valla sen oldugunu bilmiyordum. konuyu anlamadim geyige vurayim dedim. yanlis anlasilma icin ozur. kusura bakma.. :([signature][hline]İnsanın fikri neyse, zikride odur.

[Bu mesaj fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmiştir. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...