Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Tranquillity'nin Yeni Albumu "Character" !!!

Mortis

Öne çıkan mesajlar

DT ROXXOR!

Süper abi, bi de şu konserlerinin ne olacağı belli olsa. Ağır yalan oldu ya, 5 Aralık'a endeksli yaşıyodum, heriflerin hala belli değil ne zamana gelecekleri.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse

Ra_tyillustrious, 14 Aralık 2004 12:11 tarihinde demiş ki:
Yani farkındamısın ama Türkiyedeyiz demokratiz, laikiz ama farkli bir inanç taşiyorsan kendini bir müslümanla eşit göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

dinledim (2 hafta falan oluyor alalı albüm ocağın sonunda çıkıyor ama :))
the gallery'den beri yapılan en iyi albüm bence. lost to apathy ve out of nothing süper.
ama şöyle bir durum var ne yazıkki vokal tamamen efekt... bir önceki konser albümünde de vokalin aslında osuruk gibi olduğunu görüyoruz[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

hayır alakası yok bak live damage'ı dinle görürsün... hatta darktranquillity.com da ayın live klibi koyuyorlar her ay şuan the wonders at your feet var o da aynen öyle indir bak..
ha albümlerde coşuyor herif orası ayrı.[signature][hline]I leave you, negative behind
Watch me all in flames, on a butterfly I ride
Sosyal ağlarda paylaş

Super haber, zaten albumun guzel olucagından suphem yok.

Bu arada kesınlıkle ınfernal'a katılıyorum. Mikael abimiz The Wonders At Your Feet'in live klibini izledikten sora benı bıraz hayal kırıklıgına ugrattı. Cidden tanıyamadım bu o olamaz falan dedım hatta.

Neyse ne olursa olsun hastasıyız D.T'nın...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
obacan, 26 Aralık 2004 17:13 tarihinde demiş ki:
Şimdi çok bomba bi soru sorcam kızmayın :) Acaba adamlar ne tür müzik yapıyolar?

In Flames gibi Melodic Death Metal yapiolar. ama bunlar müziklerinde hafif bi değişiklik yapmış olsalar da hala tarzlarını çok ii koruolar. Kesinlikle tavsiye ederim.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ehue ben de alacam bu haftasonu geç kaldık ama hayriye bi bakmak lazım geçen gün listeye baktım erbişi var kasabian yoq kıl olmuştum ama bu albüm warsa barışabiliriz :) buarada dt demeyin ya dream theater gelio aklıma kıl oluom zaten :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

haa dooru ya orayı geçen gün görmüştüm mal mal geziodum bi gidip bakim oraya da..ilk gördüümde baktım çok sevimli bi pasajda dükkan açmış kötüdür die girmedim camdan baktım çıktım :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...