Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sky Captain, And The World of Tomorrow / Superman

tAKA

Öne çıkan mesajlar

Sky Captain ve Superman arasindaki gozume carpan benzerlikler

ana karakterimizin goklerin hakimi olmasi
kizin gazeteci olmasi
o ilk gorunen uçan, yürüyen, koşan, ezen gözünden fildir fildir lazerler fiskirtan devasa robotlar

merak ettigim nokta ise şu:
Bu robotlarin Superman filminde ne isle mesgul olduklarini hatirlamiyorum orda ne is goruyordu bu robotlar yani bana cok benzer geldi bu iki filmin tarzı

ahanda robot

bu arada film gercekten guzeldi sonlardaki totenkopf ile karsilasma sahnesindeki olaya bittim aciklamayim tabi izlemeyen arkadaslar icin[signature][hline][ zimg ] tAKA da mada fAKA [ /zimg ]
G-Mail - H-Mail |:yapma:| fink - link

Sosyal ağlarda paylaş

8 dakika gorunen birini agziyla kus da tutsa basrol diye empoze ediyorlarsa ticaridir derim. hatalarin pesinden kosmak nedir ya, onlar bizim pesimizi birakmadi resmen lol.

tekrar ediyorum cook kotu film. baslarda o cizgi film efektleri ilginc geliyor ama sonradan beyniniz zonklamaya basliyor renk cumbusunden.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ben hatirladim supermandeki o devasa robotlar yani sky captain'deki robotlarin aynilari sanirim arak
Supermanda banka soyuyolardi burdada dunyanin cesitli bolgelerinden cesitli madenler, jenaratorler arakliyorlar gorevleri hep ayni bakalim bir sonraki filmde ne araklayacaklar[signature][hline][ zimg ] tAKA da mada fAKA [ /zimg ]
G-Mail - H-Mail |:yapma:| fink - link
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi yapanlar acik acik soyluyor zaten eksi superman cizgi filmlerinden esinlendik filan die..

ve film zate eski filmlere benzetilmeye calisilmis,sadece goruntu bakimindan deil eski filmlerdeki konu islenisi, kili$e ler filan da aynen var filmde.. bunu goze alirsak bence cok basarili bir film ama insanlar angeline jolie gidip gorelim die gidince kasiliorlar sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

130 milyon dolar hasilat yapmış sadece amerikada yani bu kadar iğrenç bir film bu kadar hasılat yapıp ortaya bu herif gibi felaket ötesi yönetmen/yazarları çıkarıyor ben ona yanıyorum.
herifin ilk filmi kendisi 26 yaşında bir bilgisayar programcısı yazıdığı bir programla oyuncuların blueboxta nerde durması gerektiğini fln hesaplıyormuş ondan vermişler projeyi tabi 70 milyon dolara yapılan film sadece amerikada 130 milyon dolar kazandırdıysa bu herife ikinci bir proje daha verirler ki o da princess of mars olur bende kendimi şu camdan atarım yani...[signature][hline]Do you mind if i always love you?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 27 Eylül 2004 14:14 tarihinde demiş ki:
130 milyon dolar hasilat yapmış sadece amerikada yani bu kadar iğrenç bir film bu kadar hasılat yapıp ortaya bu herif gibi felaket ötesi yönetmen/yazarları çıkarıyor ben ona yanıyorum.
herifin ilk filmi kendisi 26 yaşında bir bilgisayar programcısı yazıdığı bir programla oyuncuların blueboxta nerde durması gerektiğini fln hesaplıyormuş ondan vermişler projeyi tabi 70 milyon dolara yapılan film sadece amerikada 130 milyon dolar kazandırdıysa bu herife ikinci bir proje daha verirler ki o da princess of mars olur bende kendimi şu camdan atarım yani...

Iyi sallamissin walla..
Filmin ilk haftasonu hasilati 6 mil dolar
Su ana kadar 2 haftalik toplam hasilati 25 mil dolar
Sosyal ağlarda paylaş

ahan da

Film Bu Hafta Geçen Hafta Değişim
Yüzdesi Sinema Hafta Ortalama Toplam
1 The Forgotten $ 22,000,000 3,104 1 $ 7,088 $ 22,000,000
2 Sky Captain and the World of Tomorrow 6,735,000 15,580,278 -56.8 3,170 2 2,125 25,594,000 $
3 Mr. 3000 5,059,000 8,679,028 -41.7 2,736 2 1,849 15,380,000
4 Resident Evil: Apocalypse 4,000,000 8,656,591 -53.8 2,836 3 1,410 43,428,000[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...