Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

harpy partysi

RakipUsta

Öne çıkan mesajlar

hehehe lvl 39 adam harpy nası yapar ki.once 40 ol sonra bi kaç tane 45 üstü adam bul.benim lvl 41 ama ben hep ks yapiom :D.yine 1000 küsür exp verio.bu arada 45 üstü adam bulsan bile senle harpy yaparmı tartışılır[signature][hline]

========>CaDoBaBa<=========
Sosyal ağlarda paylaş

walla ben esanda ilk girdim (lvl 41) golem partisine girdim
2. partim harpi partisiydi
ks yasak oldu artık harpi zor derken geçen harpi partisine aldılar (lvl 52 ) her tur %2 geliyodu bu da 150k xp demek yaklaşık..[signature][hline]
World:Ares
Nick: Rhadeus
Job:Ice MAGE
Race:El morad
lvl: 51+
Total Played: just ~5 weeks
Clan:ImanGucu
Server Durumu | Network | Avatarım|Gitti..
Sosyal ağlarda paylaş

bu sabaha karşı harpydeydim.
340k almışım bi turda. Raven Harpyler çok exp veriyo.[signature][hline]Nation: El MORAD
Race: Barbarian
Level: 5x
Job: İşsizim, ne iş olsa yaparım abi.
weapon: Kullanmıyom, ellerimle öldürürüm genelde. Silah yokken atağım 53:D

[img=http://img63.exs.cx/img63/8021/sinekumitgifweb3wx.gif]
Sosyal ağlarda paylaş

harpy partisi yapman için pelerinli bir klanda olman lazım :-P
zaten harpy gibi bol ex puan veren yerlerde hep büyük klanların küçük elamanları yani lvl düşük elemanları takılır.sende kendi partini kurmaya çalış dicem ama lvl i yüksek adamlar bulman lazım çabuk öldürebilmen için.onun için girdiğin klandaki arkadaşlar sağlam lvl li iyi dmg verebilen kişiler olmalı.
bu arada 39 lvl isen unut gitsin söylediklerimi :-P[signature][hline]Name:DreaM_BoY_
Server:Diez
Race:Karus
Job:Paper Mage
Level:5x
Np:100 onuda para ile aldım
Clan::hrr: Champions :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Level 39 da da harpy partisi yapılır ama CZ de. Gerçi biraz tehlikeli olur ama. Bi de seni partilerine alacak kadar merhametli oyuncular bulman lasım. Zor dostum...[signature][hline]Chars:
Ares - SpiderHack(58 Def. Warrior) (Clan W00tabulous)
Diez - Arwen(51 Paper Mage) (Retired - Satılık)
Xigenon - Premolar(54 Buffer/Healer) (Clan BrotherS)
Cok maymun iştahlıyım çooook :)
All El Moradian (Hayvanlığın alemi yok :P)
Sosyal ağlarda paylaş

denedım ınanın denedım yapmıycam dedım omuyor partıye gırıyorum bakıyorum ks partısı yapmıyalım dıorum arkadaslarım tanıdık dıyorlşar gırıyoruz neyse asıl partıye gırıyorum buseferde olume bırakıyorlar gıdıyor exp dungece tekbasıma ks yapım dedım 4 kutu actım genede almıyorlar delı oldum almak zorunda dgıller tabı ama neyse sonra wazgectım ks yapmaktan bıdahada yapmam baya bı gıremedım oyuna :) nese harpı ıcın clan sart ona katılıyorum[signature][hline]Biri çay koysun lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar bırakın Harpy partisini... Tamam xp ii veriyor ama dediğiniz gibi ben hem ks olayına karşıyım hemde düşük lvlları kolay kolay almazlar. Bence en iyisi GOLEM kesmek. 10.000 xp veriyo :) hemde manyak iron bow çıkma ihtimali var...[signature][hline]Name...: crazyakrep
Job......: Mage (Glaicer)
Server..: Ares
Level....: 45
Np........: Hiç yazmiim, dalga konusu olurum :(
Clan......: Man_Slayers
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 46 oldu inferno gömdürüyoz harpylere hala büyüde gel diyolar ulan daha ne kadar büyücez zaten harpyde 1 inferno 2 küçük alan olay böyle işliyo amma almıyolar kaffffayı yemiş durumdayım bundan sonra worm kesçem hem 13 EXP weriyo borumu be 100000000000 tane kessem 1 lvl atlarım..........[signature][hline] ...... OKUMA YAZMAM YOK
::::::: BARNAK BASTIM
:::::::
:::::
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim clan sürekli orda oldugu için bende provokeci oldugum için istediğim saman harpy partysine girbiliyorum benim için sorun diil ks yapana ya trade yada arenaya davet atceniz tam ks yaparken bi bakmış cimleri yalıyo :P[signature][hline][b]KO Ares Server - LoRd_MsC - Orc Warrior Lvl 51
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...