Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince of Persia : Warrior Within

Sitro

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bi yerde takıldım delircem dahaka kovalıyor bu sefer hatta şöle oluyor en sonra bi sopaya tutunup kargalı eleman a dalacaz demo cıkıo dahaka gelio kargalı elemana uzuvlarını atıo bize bi koyuyo ucuyoruz ordan .. ondan sonra duvardan yürüyüp mrediven le iniyoruz bi kac akrobasi hareketleri sonra bi merviden daha var orda ne yapsam zamanı yavaşlatsam bile karşı tarafa atlayamıyorum hep yakalıyor deliricem.
ss de alınmıyor oyunda.[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
GÖZLER TELEVİZYONDA ELLER ÇEZZODA HOBAREY
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 15 Aralık 2004 21:20 tarihinde demiş ki:
biraz daha ilersine geçtim de bu dakaha tabiri cahizse hayvan gibi kovalıyor ya nereye gideceğimi bilemiyorum ?

abi yanlis hatirlamiyorsam orda ilk duvardan yürüyüp merdivene ulasiyorsun, merdivenden geriye dogru atlayarak sopaya tutunup dönerek diger sopaya ordanda bir cikintiya atliyosun, cikintida kontro zor düsebilirsin cikintidan hemen devam et saga dogru duvardan kosarak biyere gelceksin ama yukari cikamicaksin önünde fici olcak bitane, hemen saga dogru tutnarak sürüklen ve ficinin yaninda yukari cik, onsan sonra balokna cikiyosun ordan sola duvardan kosarak ilk merdivene merdivenden asaga inerek yine duvardan kosarak iceriye giriyorsun öyle biseydi yanlis hatirlamiyorsam...

Aslinda dahaka kovalamalarinda yapicaginiz tek bisey var yolu izlemek önünzdeki seylere hizli reaksiyon vermek ve sinirlere hakim olmak tabi :D ilerde cok pis kovaliyor ipne su an takildigin yerler basit :) abi oyun kisaca normal bi oyuncu icin zor ama tam benim gibi manyaklara hitap ettigi icin cok hosuma gitti...[signature][hline] EVIL
When we are in its power is not felt as evil
But as a necessity
Or even a duty
Sosyal ağlarda paylaş

vampiv Allah razı olsun verdiğin link bayağa işe yaradı. hep gideceğim yere gidemiyoum düşüyorum habire, hallettim en sonunda.
şu an water towerda hoplayıp zıplıyorum takılınca beyninizin etini yiyecem. iflahım kesildi zıplamaktan ya:( acıdım prense, ilk oyunda amma çok kasıyoruz diyodum ikinci duman etti beni:)
devem ediyim bari
*!hopla zıpla hopla zıpla vahşet vahşet hopla zıpla hopla hobaaa*[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Uyumazsam uyanırken zorluk çekmem
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

abicim ben bu dahakaya dalmak istiyorum yok mu ölümsüzlük şifresi uyuz oldum.. o dedğin yerde tam benim geldiğim yere kadar anlatmışsın vampire.. bi varilleri parçayalarak ilerliyorsun sonra önüne bi cıkıntı gelio onuda geçion sonra bi boşluk var ordan da atlıyorsun ondan sonra mal gibi kalıyorum ama.[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 15 Aralık 2004 22:44 tarihinde demiş ki:
abicim ben bu dahakaya dalmak istiyorum yok mu ölümsüzlük şifresi uyuz oldum.. o dedğin yerde tam benim geldiğim yere kadar anlatmışsın vampire.. bi varilleri parçayalarak ilerliyorsun sonra önüne bi cıkıntı gelio onuda geçion sonra bi boşluk var ordan da atlıyorsun ondan sonra mal gibi kalıyorum ama.

Abi ondan sonrasinida hatilamiyor ya, o kadar cok kovaliyor ki dahaka oyun boyunca yani hatirlamak zor oluyor...Dur bi oyuna girip save im varsa bakiyim oralarda[signature][hline] EVIL
But as a necessity
Or even a duty
Sosyal ağlarda paylaş

Ok abi oynadim saveden , ficilari kirdiktan sonra bi süre düz yolda kosucaksin abi, orda yol sola dönüyor ve önünde bir ucurum görceksin, yanlniz sagdaki duvarda IP var dikkat edersen, duvardan yürüyüp ipe tutun ve hemen birakarak karsiya gec, orda kisa bi demo gircek ve dahaka seni elinden kacirmak üzere oldugu icin duvari yikicak sinirdinden...Dümdüz yoldan devam et karsina bir merdiven daha cikicak, onun üstüne atla ve asagiya in ve ordan geriye ziplayarak ikinci merdivene zipla in asagiya ve dümdüz kos yaklasik 10-20 saniye dümdüz rahat bi sekilde kostuktan sonra zaten su perdesi olan odaya geliyorsun ve kurtuluyorsun,

Buda ise yaramazsa 15-20mb upload yapabilcegim biyer bul fraps ile kaydedip yollayim moviesini :)[signature][hline] EVIL
But as a necessity
Or even a duty
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben demoyu oynadım. grafikler fena deil, ara demoların içerikleri deişik ama o grafiklerle pek olmamış. onun dışında normal demolarda pek güzel deil. (off blizzard film yap beaa)

ama oyun cidden zevkli. matrix tarzı kılıç savaşları, kan, vahşet,.. gerçi demo umarım bi süre soora baymaz, ama farklı yaratıklarla pek bayıcaını zannetmem.

oyunda space e ve mousesun sol tuşuna girişiorum ööle.. adamımız güzel hareketler yapıo, oyun ilerlio, bişiler oluo bense film gibi seerediorum.. :)[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun demosuyla eğlenmeyin gidip kendisini alın tavsiye ederim çok eğleniyorum(hoplsyıp zıplamaktan bi süre sonra fenalık geliyo ama:)) hatta alan bir arkadaşınızı bulun, oyununu yükleyin sonra sadece 3. cdyi kopyalayın kendinize gayet ucuz ve pratik bir çözüm:)[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Uyumazsam uyanırken zorluk çekmem
beleş 3.5 ed.e
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi saattir retry lıyorum ya.ben mi göremedim bilmiyorum.hani kargaların oluşturduğu adam var ya onu ilk dövüşte yeniyorum yukaru bir yere kaçıyo.sora ordan duvarda yürüyerek bi yukarı çıkıyorum.sora ne yapcam?kafayı sıyırdım yardım![signature][hline]Volfied, 04 Kasım 2004 18:08 tarihinde demiş ki:
lan buraya sizin resminizi koysam altina TOP yazsam TOP lan bu mu diceniz

[Bu mesaj Cirit tarafından 18 Aralık 2004 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu empress ikinci defa cıktığında öldürmek imkansız... kafayı yedirdi daha 10 da 2 canını götürmüşken beni meftaa oluyorum.. öldürebilen varsa taktikler bekliyorum :)

lion sword duvar kırmakta kullanılıyor o yüzden kırılcak bi yer varmı diye bakın. şimdi o kısımları hatırlayıp canlandıramıyorum. o yüzden sitesindeki walkthrough dan lion swordu aldıktan sonraki kısmını copy paste yapıyorum..

You automatically speak with Kaileena and gain the Lion Sword. You can hold down the attack button to increase the "energy" of your attacks.

Save your game at the fountain near the steps to the Hourglass Chamber. Rotate the lever within the central hall to the 3 o’clock position (if the route to the Hourglass Chamber is 12 o’clock). Walk to Kaileena and get onto the ledge to her left (if facing Kailenna). Face in her direction so you can run along the left wall. Jump from the left wall to the ledges. Ascend the ledges and jump back and forth to reach the upper platform. Leap up and open the artwork chest before entering the hall.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ermynorac, 19 Aralık 2004 14:13 tarihinde demiş ki:
yahu empress ikinci defa cıktığında öldürmek imkansız... kafayı yedirdi daha 10 da 2 canını götürmüşken beni meftaa oluyorum.. öldürebilen varsa taktikler bekliyorum :)

lion sword duvar kırmakta kullanılıyor o yüzden kırılcak bi yer varmı diye bakın. şimdi o kısımları hatırlayıp canlandıramıyorum. o yüzden sitesindeki walkthrough dan lion swordu aldıktan sonraki kısmını copy paste yapıyorum..

You automatically speak with Kaileena and gain the Lion Sword. You can hold down the attack button to increase the "energy" of your attacks.

Save your game at the fountain near the steps to the Hourglass Chamber. Rotate the lever within the central hall to the 3 o’clock position (if the route to the Hourglass Chamber is 12 o’clock). Walk to Kaileena and get onto the ledge to her left (if facing Kailenna). Face in her direction so you can run along the left wall. Jump from the left wall to the ledges. Ascend the ledges and jump back and forth to reach the upper platform. Leap up and open the artwork chest before entering the hall.

Empressi ikinci kez öldürmnin taktigi var acikcasi, devamli slow motion kullan, ve düz combolar kullan üstünde yani 4-5 kez sol mousea basip saldir üstüne hic durmadan ve slow motion bitince bidaha aynisini yap, gücü azaldiginda 3 tane hortum cikartiyor bunlardan kacmak aslinda cok kolay, devamli Empress in etrafinda dön durdugun an seni yakalarlar ve bu daireyi cok büyük tutmamaya calis, hortumlar bi süre seni kovaliycak o sirada empress sana saldiramiyor zaten ve hortumlar bittigi zaman 3 tane sand birakiyorlar o sandlar ile sand tankini doldur ve yine slow motiona gecip empressa saldir, onu öldürene kaar hep ayni seyi tekrarliycaksin.[signature][hline] EVIL
But as a necessity
Or even a duty
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
arkadaşlar .. life upgrade lerin 9 onuda da alan veyahut 2. sondaki savaştan bi önceki save i elinde bulunduranlar benimle irtibata geçebilir mi ?
bu arada oyunu bitirdim ancak 2 lifeup la bitrdiğim için secret ending açılmadı :([signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler gozunuzu seviim yardim edin 2. bi moda gectigimiz yerdeyim sole anlatiyiim 2 kilicli kadinla yaptigimiz savasi yukardan izleyen tip olduk vs. neyse orda 2 yone gidiyosun birinde buyuk ihtimalle lion swordu almak gerekiyor anladigim kadariyla duvarlari kiriyomus bu melet cunku digerinin sonunda bi duvara geliyosun orasida cokuyor kirmak lazim vs. simdi lion swordu nerde aliyoruz biri bana aciklarmi su makineyi kirmadan ?[signature][hline]Istanbul seni hapsetmis
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 30 Aralık 2004 13:28 tarihinde demiş ki:
ulem konuyu uplamasak kimsenin yardım isteyeceği yok biz uplayınca yardım istiyor millet of :(

Yok bayadir takip ediyodum 3 gundur son bi gayret diyerekten oynadim ama gecemiyom lanet oyunu oyunu yapanlar ve anneleriyle akraba oldum[signature][hline]Istanbul seni hapsetmis
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...