Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Final fantasy tarzı oyunlar

LasT_SuRviVoR

Öne çıkan mesajlar

Böyle bol büyülü itemli bol adventure lı filan bi oyun biliyonuzmu FF11 i yükledim ama multi only galiba zaten single olsada farketmiyo playonline ı yüklenmio bozuk galiba , böyle ff gibi bi oyun biliyomusunuz grafik hiçönemli degil item magic detaylı filan bol olsun yeter

* Ps1 deki Suikoden gibii..[signature][hline]Strenght,Pride,Discipline
Sosyal ağlarda paylaş

Breath of Fire 4 var benim bildiğim.Ayrıca FF8'ide oynayabilirsin.Ama PS2 varsa FF10'u oyna.Bana göre FF'in en iyisidir.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

BOF4 bilgisayarda varmı? Hemen alayım. Ben sırf o FF serisi için PS2 alacam be evime çıkınca. Hastasıyım o serinin[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer grafikler senin için çok ta önemli değilse, ruhu olsun diyorsan PS emulatörü bulup, suikoden I - II, final fantasy 7-8-9, chrono cross oynayabilirsin. Yok onu bulamadım diyorsan, snes emulatörü ile final fantasy snes versiyonlarını ve efsane oyun chrono triggeri oynayabilirsin.[signature][hline]Alante Freecrest
SWG - Eclipse - Force Academy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...