Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık iron bow +6/60

LoRD_SaiNT

Öne çıkan mesajlar

Vay be neler oluyormus neler de bilmiyormusuz helal olsun valla sana asmıssın ne diyeyim zaten senin tüm itemlerin +10 a kadardır kesin +5 e nus bas +6 ya bus ne var bunda deilmi alt tarafı iron bow ne olacak
+6 sı 90-120 milyon +7 si 200-300 milyon arası zaten herkes 30 milyondan alıp hemen +6 yapıp ne olacak alt tarafı 3 milyon upgrade parası vererek hemen 90-120 ye satıyo ne güzel kesin sende böyle yapıyorsundur
yaw akıllı olun bu iron bowun +7 sini 50 dolara alamazsınız varsa getirin ben alırım hemen nakit para
HErhalde biraz daha akıllıca konusursun ve forumdakinleri bilgilendirirsin bundan sonra
2 tane grey hawka +6 elementsiz verdim bir +7 vermedi bana
biraz itemlerin değerini bilin lütfen insanları doğru bilgilendirin
Sosyal ağlarda paylaş

bakın silahlara kesinlikle element basmayın hem çok az işe yarıyo hatta bence cok gereksiz hemde +7 ye doğru yüzdenizi çok düşürüyor eğer +8 +9 +10 hedefiniz yoksa ancak +7 de basın elementli aletlerinde fiyatlarının bilinen aksine daha düşük olduğunu unutmayın upgrade etmenin zorlaştığından dolayı

Dediklerim oynadığım server ares iin gecerlidir diğer serverları bilmem
Hele diezi hic anlamıyorum trinalar name change scrollar o fiyata nasıl gidiyor nerdeyse bedava bunlar gercek dolarla alınıyor ben dieze hayalet server derken bazıları bana kızmıştı burda

[Bu mesaj pot tarafından 19 Şubat 2005 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzkirpisi, 19 Şubat 2005 20:58 tarihinde demiş ki:
100m Cash diyince arkadaslar 100YTL anladılar sanırım.
100m gold cok degil iron+6 icin,ha hemen satılmaz belki,ama iron+6 ım olsa bende 100m den asagı istemem.
Usko forumlarda birisi +7 yi 250m den acmıstı.

haa coins ise iyi fiyat tabide

100 ytl diyosa oha yani şahsen ben bölesine dandik bir oyundaki itema 10 ytl bile vermem (ama admin account verceklerse 10 ytl verrim :-P)[signature][hline]Aliko the Animal Tamer
-Paticik UO-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rockncoke, 19 Şubat 2005 21:00 tarihinde demiş ki:
said:
100m gold cok degil iron+6 icin,ha hemen satılmaz belki,ama iron+6 ım olsa bende 100m den asagı istemem.

100 ytl diyosa oha yani şahsen ben bölesine dandik bir oyundaki itema 10 ytl bile vermem (ama admin account verceklerse 10 ytl verrim :-P)

Sanırım uo yu 5 sene önce bırakmıştım hem merak ettim böyle dandik bir oyunun forumuna neden geldin ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pot, 19 Şubat 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
said:
rockncoke, 19 Şubat 2005 21:00 tarihinde demiş ki:
said:

100 ytl diyosa oha yani şahsen ben bölesine dandik bir oyundaki itema 10 ytl bile vermem (ama admin account verceklerse 10 ytl verrim :-P)

Sanırım uo yu 5 sene önce bırakmıştım hem merak ettim böyle dandik bir oyunun forumuna neden geldin ?

1-ko'yu bırakalı 3 hafta falan oldu sanırım uo yada ara vermiştim yeniden perşembe günü başladım
2-en azından uoda kodaki gibi saçma salak şeyler yok
3-istediğim foruma girerim seni bağlamaz[signature][hline]Aliko the Animal Tamer
-Paticik UO-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ara vermiştim yeniden perşembe günü başladım
dolayısıyla item falan yok

neyse konunun içine ettik
daha fazla etmiyelim..

haa ayrıca pot
[b]5 yıl önce YAVAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ bırak derim uo yu.[signature][hline]Aliko the Animal Tamer
-Paticik UO-

[Bu mesaj rockncoke tarafından 19 Şubat 2005 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj rockncoke tarafından 19 Şubat 2005 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...