Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

baterideki sorun reloaded

elvyn

Öne çıkan mesajlar

holder sorununu babm halletti sagolsun centik olan kısım ters takılmıs o yuzden centik yuvasına oturmamıs onu hallettik. ama simdi de cok uyuz bi problem var. trampetin altındaki teli sonuna kadar germemize ragmen sallanıyor hala ve cok uyuz bas calarken tir tir titriyor benim bateri kurulu olmadıgı icin oradaki diger bateriyle calıyorum benimkinin uzerine ne bulursam yıgmak zorunda kalıyorum. tel degistirmek yeterli olur mu. sorun telden mi? bir yol yordam. ha bi de aklıma gemisken sorayım hihati havada tutan vida vurdukca asagı iniyor ama seri bir bicimde oyle bikac haftada falan olsa onemli degil ama iniyor yani iki vurusta. yeni vide bir cozummu? bunları da halledersem hayırlısıyla derileri degistirip bateriyi kullanmaya baslicam.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Maxtone davulların trampet lerinde hep görülür gerçi bir çok trampette görülür çözüm :Ya oraya biraz bant felam yapışrcaksın yada daha da fazla gerilmesi için bu kenardaki sıkıştırma bölgelerinde boşluklar var oraya çakmak yada oraya zor sıçıcak bişi sıkıştır iyice gersin :)[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Yapmaz sen bandı yapıştır ama boylu boyunca değil sadece kenarlara yapıştır ortayada bi tane ufak at

Rakı sofrasına döndü ortalaık :)[signature][hline]------------------------------------------
nedanko, 06 Şubat 2005 23:13 tarihinde utanmadan demiş ki:"Hayatımın film izleme rekorunu kırdım 21 saat, peki en çok siz ne kadar izlediniz diyede bi topic açabilirdim. Ama herkes şüpheli o yüzden açmadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Eee borumu :)
Davulcu gerektiğinde çatal ile Crash Yapan adam olması gerekir[signature][hline]------------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...