Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acil Kilo Almam Lazım...

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
daverc, 14 June 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
alma kardesim alla alla biz veremioz sen almaya calision ha :D ehue[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir

abı 1,87 boy 60 kılo adamın benım halımı dusunsene bır ruzgar esıyor ben sallanıyorum dal gıbı ben kılo almayımda ne yapayım[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

1.82 yim 75 kilyoum bu yaz 70 e inmeyi planliorum rejim ve sporla..kilo almak istiosan az sivi al hamur isi ye cola vb bol şekerli seyler ic cok haraket etme bide cok uyu boole benim gibi olursun heue :D[hline]quando traducete in dizionario e leggete saprò che la u è il sazan migliore nel mondo
Life's mean has been changed for him after banned from daoc :-pFerman padişahin dağlar bizimdir
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 3 basakmaklı, büyük ihtimalle de forumun en şişman adamlarındanım.... Sana biraz verebilirim istiyorsan. Heheh :) Tavsiyem Tahin Pekmezdir... Fıstık, fındık, bol çerez... İçkinin her türlüsü... Bal, Muz, Kaymak üçlüsü de var tabi.
O zaman kilo almak için ne imiş ?
- Tahin Pekmez (Öğle Yemeği)
- Bal Muz Kaymak (Sabah Kahvaltısı)
- Bira Fındık Fıstık (Akşam Yemeği Sonrası)
- Kebap ama Kuyruk yağıyla yapılmış olacak. Sadece Düzgün Kebapçılarda bulabilirsin... (Akşam Yemeği)

Taktikler Uzamanında.... Şu söylediklerimi Ye Der Gör... (bknz. Mendoza)
İyi Kilo Almalar...[hline]Lady Melina Uvu
Ne kibar erkekler var şu dünyada...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...