Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boss ' lar hakkında!!!

bymad

Öne çıkan mesajlar

said:
hexxhexaben, 18 Şubat 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
sonuçta pot alsa soloda keser bence farketmez yani , adam 3000 saydırıyodu sürekli talosa, bana kaç vurur acaba ??

Tabi tabi en yüksek hp weren pot kaç 720 değilmi sence talos kaç wurur ? 720den fasla tek başına yapması imkansız kendimzi kandrmyalım hem ayrıca dupe bildiği için bir sürü parası bilmem nesi itemi war banada wer bende sana 300 wurim ok.Kimse başkasının charıyla hava atmaya çalışmasın çünki bu bir saçmalık ZZzzzZZZzzzzzZZzZZ[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Cok Ezik Bir Adam Kişiligi Ezilmiş Ayiptir Türklere adam bi yardim Eder Selam verir madem dupeyi cözdün yardim et millete ama oda tehlikeli.Admine Şikayet ederler ama etsede Adminin Karısı var diimi.[signature][hline]
Server:JapKo 3
Nick:KuardoN
LvL:45+
Clan:Epicurean
NP:Farketmez Clan Grade 2 :D
Not:I love Japan.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kere selam yasdım comander comander ken soru işareti yasdı bende biliyorum türksün sadece bana bu kadar lvl i almak ne kadar samanını aldı söyle gitcem dedim bana yasılan yazı aynen şuydu can u spoak english? speak değil spoak dı keşke ss alsydım :D Çok güldüm çokkkkkkkk looooooooooooooool:D:D:D

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 18 Şubat 2005 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim kimsenin karakteriyle hava atma gibi bi kaygım yok, bu bir, 2 ben gördüğümü söylüyorum talos adama senin tahmin ettiğin kadar vurmuyodu çünkü adamın armor ı o sırada uçmakla meşguldü, 3. sü adam paranoyak olduu için azcık kimseye yardım etmio hatta söyledii kadarı ile günde 100 defa fln şifre deiştiryomuş, yani evet biraz ezik olduu doğru
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hexxhexaben, 18 Şubat 2005 22:02 tarihinde demiş ki:
benim kimsenin karakteriyle hava atma gibi bi kaygım yok, bu bir, 2 ben gördüğümü söylüyorum talos adama senin tahmin ettiğin kadar vurmuyodu çünkü adamın armor ı o sırada uçmakla meşguldü, 3. sü adam paranoyak olduu için azcık kimseye yardım etmio hatta söyledii kadarı ile günde 100 defa fln şifre deiştiryomuş, yani evet biraz ezik olduu doğru

Armoru uçmak çarmısın biras?[signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Japkoda bir adam var lvl 65 Warrior görceksiniz ya Adam Yumrukla dalıyor Millete Okadar Seri vuruyorki kacamıyorsun 2500 hp 511 Defens vardi adam yumrukla bana Aha bu Dmg leri verdi:
750 698 650... Okadar Seri vuruyoki Pot iciyosun icmenle gitmesi bir oluyor Kacamıyosund adam manyakya yumrukla kac kişiyi öldürdü :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 18 Şubat 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
ahahaha :D:D abi o ne oyle yumruklariyla ohahaha. demek ki ben es kaza el siki$sam herifle, olecegim :D

Adami gördüm Direk dedim aha silahi yok dalam adam üzerime bi geldi yumrukla verdi elime gitti :D okadarda Kovaladım adamı adam beni uzaga cekiyormus halbuki :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Burial_tr sen cokmu iyi biliosun ben oynadıgımı tahminlerimi yazıorum sanane hem benim fikrim katılmıosun die sekil yapma bana. ben keser dedim die illa kesmesimi lazım kesinlikle alırsın demişmiyim adama kendi kendine triplere giriosun. ben senin yorumlarına bişe diomuyum düşüncendir saygı duyarım en azından bunu yapmayı becerebiliorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Burial_tr sen cokmu iyi biliosun ben oynadıgımı tahminlerimi yazıorum sanane hem benim fikrim katılmıosun die sekil yapma bana. ben keser dedim die illa kesmesimi lazım kesinlikle alırsın demişmiyim adama kendi kendine triplere giriosun. ben senin yorumlarına bişe diomuyum düşüncendir saygı duyarım en azından bunu yapmayı becerebiliorum.

Ben az biliyorum sadece lvl 60 charım var senin en yüksek lvl li charın kaç lvl ?Ne olduğunu bilmediğin konularda yorum yapma.Ben herşeyi bildiğimi söylemiyorum bildiğim şeyin arkasında dururum senin gibi bol keseden sallamıyorum ben.

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 18 Şubat 2005 22:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

53 en yuksek levelli char. Bu arada bende arkasında dururum tecrube ettiklerimi yazarım ne diye bol keseden sallıyım hem senin sorunun ne benle illa laf sokup bişilermi kanıtlamaya calısıosun benden fazla oynamıs olabilirsin ama sallama bile olsa - ki deil - fikirlerime saygı gosterirsin yanlıs bişe gorduysen adam gibi insani bi şekilde soylersin ben yaptım yada bu boyledir die tamam yanlıs gormus yada yanlıs dusunmus olabilirim illa havlaman gerekmez tamammı bu konuda fazla uzadı ne yazıosan yaz cvp atmayacagım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...