Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boss ' lar hakkında!!!

bymad

Öne çıkan mesajlar

Merhaba hemen konuya gireyim dedim. Arkadaşlar hepiniz diyorsunuz şu kadar Boos kestik bu kadar Boos kestik içinden şu bu çıktı diye.
Arkadaşlar lütfen şu Boss lar nereden çıkıyor. Yani mesela eslandda, maradonda nerelerden ve hangi yaratıktan çıkıyor söylermisiniz. Paraya şu aralar Çok ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaula: Inside all the golem bunch (Eslant); Near Orc Blade? and DM(Eslant)
Dragon Tooth: Desert between kalluga gate and asga (Elmorad); Inside all the golem bunch (Eslant)
Snake Queen: Near the rock with Lamias (Eslant)
Talos: Inside all the golem bunch(Eslant)
Troll King: North middle side of desert (Eslant)
Atilla: Somewhere North of Asga near Barons and Lard Orcs(Elmorad)
Antares: Southernmost spot just passing the big desert near Striper Scorps(Elmorad)
Kekurikekuka: By the large bones by the river (Moradon); In the forest near the Keilans and Lycans (Moradon)
Lesath: Near the Lamentations Oasis (Eslant)
Antares: Scorpion Desert near the Mastodons (Piana)
Shaula: Near golem spawn place
Dragon Tooth: Near Dragon Tooth Skeletons & Dark Mares (Eslant); In between the 3 troll swamps near town (Eslant)
Snake Queen: By the Golems (Eslant); Near Dragon Tooth Skeletons & Dark Mares (Eslant); Between Lamentations Oasis and Lamia Rocks (Eslant)
Samma: Near Dragon Tooth Skeletons & Dark Mares (Eslant); Between Troll swamps and the map limit near town (Eslant); Between Lamiros rocks and Orc Archers (Eslant)
Deruvish Founder: Walking around Lamiros rocks (Eslant)
Troll King: In the Troll Swamps Near Town (Eslant)
Lycoan: "The bowl" in Colony Zone

Tek basına boss kesemezsin,Kekurikaka olabilir ancak.
Diger bosslar icin klan party kuracaksın,boss a,lvlinize göre,1-2-3 party.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla saol buz kirpisi ama benim tek başıma kesmem lazım ki eğer item düşerse die. zaten lamia kesiyorum şu iskeletlerin büyüğünü tek alıyorum, e golemide alıyom aşaa tek dark mare kasıyo valla o yemez. :D neyse buz kirpisi şu saydığın yaratıklardan neler düşüyor bide onu yazsan çok sağlam bi kaynak olur.
Şimdiden teşekkürler. (Bu Arada LvL 45 paper fire mage yim damage sağlam :D)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım sen tek basına shaula, antares, dragon tooth, kekurikakarikkuru ancak bu 4 ünü kesersin ve shaula ve antaresten chitin + scorpion bow ve shield cıkıyor, kekurikakrurkikii den kekuri ring ve belt cıkıyor, dragon tooth dan da dragon tooth hammer cıkıyor...[signature][hline]Geyirgen Tosbaaa...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar dragon tooth nerede olduğunu bilmiyorum ama lamiaya kadar kesiyom işte bide şu büyük iskeletler var ya işte onlar kestiklerim Near Orc Blade, golem bunch ,Tooth Skeletons falan partyle capitain troll mare falan kesiyoz valla bi tek capitain trolden +7/48 flame staf düştü bide tam bana göre paper var ya alamıyodum elime staf onu alabiliyom :D neyse arkadaşlar buzkirpisinin saydığı yaratıklardan neler çıkıyor yada bir magenin işine yarayacak itemler hangi yaratıklardan çıkıyor diim.
Lütfen ama lütfen çok lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Dragon tooth u eger yanı ice ise her turlu keser ama kaca kaca basıcak chill i vericek infernoyu kılı tuyu. olmadı yokmu hic arkadası parti lideri olur ilk item kendine gelir yol cok bu arada ben level 42 ice mage i golem keserken gordum eslandda adam kaca kaca kesio tek tek uzun suruo ama kesio[signature][hline]Geyirgen Tosbaaa...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben sitede bi kaynak olsun die dedim ve şahsen bende bilmiyorum ne yalan söyleyim. Magelerin işine yarayacak itemler hangi yaratıklardan (boss) lardan çıkıyor ve tam olarak o boss lar nereden çıkıyor onları bi yazarsanız gerçekten çok ama çok faydalı olacak.

Teşekkür ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam arkadasım,bu arkadas prof,kesersin diyosa kesersin,git dene dragon tooth hadi bakalım,chili kacırınca ne olucak buraya yazarsın sonucunu.
Edit:Dragon tooth ne yaw.Skeleton olcak.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 18 Şubat 2005 17:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JrKoLpa, 18 Şubat 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım sen tek basına shaula, antares, dragon tooth, kekurikakarikkuru ancak bu 4 ünü kesersin ve shaula ve antaresten chitin + scorpion bow ve shield cıkıyor, kekurikakrurkikii den kekuri ring ve belt cıkıyor, dragon tooth dan da dragon tooth hammer cıkıyor...

kolpa yeter artık saçma sapan şeyler yazma bu foruma solo DT kesemz shaulada kesmez anteres we kekurikaka keser belki kesemicenin sebebi istediği kadar chill atsın kaçarak sadece biraz hp alır unutmayın bosslar hp werirler kendilerne use hp pot ok?? Artık yeter kolpa bilmediğin konularda yorum yapma!!![signature][hline]Nation :EL Morad
Server :Ares
NicK :BuRiAL_TR
CLaN :TnT
LvL :6x Blade Master Warior
Sosyal ağlarda paylaş

LvL 60 master roque antreas ı solo olarak kesebilir.
Dragon tooth u anca +7 veya ustu full dex basılı set ve elinde min +7 shard la ustune 1500 buff bir suru 960 hp pot , dex scroll kullanırsa kasarak keser.
shaula yıda alır belki bu sekilde ama troll king , samma , dervis founder , vs bunları solo imkansız kesemez.[signature][hline]CrystaL LvL 1x Tauren Shaman Burning legion
CrystaL_Xen LvL 61 Master Priest adonis 1/2
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aKuMa_Tr, 18 Şubat 2005 18:30 tarihinde demiş ki:
Dragon tooth u anca +7 veya ustu full dex basılı set ve elinde min +7 shard la ustune 1500 buff bir suru 960 hp pot , dex scroll kullanırsa kasarak keser.
shaula yıda alır belki bu sekilde ama troll king , samma , dervis founder , vs bunları solo imkansız kesemez.

Sonuc olarak bu arkadası 4x mage i ile ölüme yollamanın anlamı yok,yazık,insaf :)
Sosyal ağlarda paylaş

Artık Türkler başının etini yiyordu :) ve dupe olayını çözdügü için anlatmasını istiyor ayrıca yardım etmiyor diye yemedigi küfür kalmıyordu sonuç: change name scroll :D[signature][hline]Server: Ares1 & Ares2
Nick: AresMajere
Race: Human
Class: Priest (Buffer & Massive Healer)
lvl: 5x
Clan: Eternals
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...